• Informacje na temat:

  prawdziwy zapach

Artykuły na temat: prawdziwy zapach
 • Zapach Bruce'a Willisa

  Moda na kreowanie własnego zapachu nie ominęła również aktora Bruce'a Willisa . Jak podaje serwis WWD, premiera debiutanckiego zapachu gwiazdora przewidziana jest na lipiec.

 • Filmowi niewidomi

  Frank Slade, bohater oscarowego dzieła Martina Bresta "Zapach kobiety", otwiera galerię postaci, dla których utrata wzroku nie była przeszkodą, by dokonywać niemożliwego. A przy tym zadziwiać, intrygować i - jak widać - skutecznie inspirować widzów.

 • ​Tylko miłość daje jej prawdziwe szczęście!

  .... - W prawdziwym domu czuć nie tylko zapach ciasta i kwiatów, ale przede wszystkim czuć... miłość. Tylko dom, w którym mieszkają kochający się ludzie, jest prawdziwą przystanią - twierdzi aktorka.

 • Agata Młynarska: Bez pracy nie mogę żyć, ale...

  Wracając wspomnieniami do rodzinnego domu, pachnącego chlebem i ukochanym "Mama Sosem", Agata Młynarska opowiedziała o wigilijnym menu. Jak się okazuje, popularna dziennikarka, która miała w tym roku poważne problemy ze zdrowiem, zasiądzie do Wigilii... bezglutenowej. "Mam coraz większy dystans do pracy, a mój pobyt w szpitalu i choroba przewartościowały pewne sprawy" - przyznaje.

 • Piotr Machalica: Dotknąłem prawdziwego dna

  ..."Fakt" przypomina jeden z wywiadów, w których Machalica zwierzał się z trudnej przeszłości. Aktor nie ukrywał, że nie wspomina tego czasu najlepiej. Łączył wtedy naukę w szkole wieczorowej z pracą sanitariusza, ale jego światem byli ludzie z marginesu. "Był alkohol, narkotyki" - przyznaje szczerze. O izbie wytrzeźwień mówi: "Nie zapomnę zapachu tego miejsca i twarzy niektórych ludzi. Dotknąłem...

 • Zofia Czerwińska: "Kiepscy" są niezniszczalni!

  Zofia Czerwińska jest mistrzynią ciętej riposty, a dobry humor nie opuszcza jej nawet w trudnych sytuacjach. Jak sama podkreśla, mentalnie nie ma nic wspólnego ze swoim wiekiem.

 • "Barwy szczęścia": Radość czy żałoba?

  Panika na stadionie i walka o życie dziecka - w kolejnym tygodniu Julitę i Józka czeka prawdziwy dramat!

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  - Jestem góralką niskopienną, bo pochodzę z Limanowej - śmieje się. Śmiech ma radosny, zaraźliwy. Śmieją się jej oczy, twarz, cała jest uśmiechem. Spontaniczna, nie sposób oprzeć się jej urokowi. - Nie umiem niczego ukryć, nie jestem dyplomatką, męczę się, kiedy muszę cokolwiek przemilczeć - dodaje aktorka.

 • Anna Korcz nie może spać. Śmierdzi jej!

  Anna Korcz (46 l.) przeżywa prawdziwy koszmar. Wszystko przez restaurację, która mieści się pod jej apartamentem...

 • "Mówi mi Vincent": Niezwykła przyjaźń

  Scenariusz wchodzącego 12 grudnia do polskich kin filmu "Mówi mi Vincent" trafił w 2011 roku na tzw. czarną listę, czyli zestawienie najlepszych scenariuszy, które nie zostały jeszcze sfilmowane. W tej samej sytuacji znalazł się wtedy m.in. "Django" Quentina Tarantino. Projekt nabrał jednak tempa, gdy główną rolę zdecydował się w nim zagrać Bill Murray...

Dyskusje na temat: prawdziwy zapach
 • Re: Nieumiarkowanie w jedzeniu, piciu i paleniu

  To dziwię się, czemu gimnazjalistki lecą na mój tyłek, a 20 tki głaszczą moją łysinę. Widzisz, kiedyś prawdziwy Żywiec był w Warsie, a ty trujesz się coca cola zero i jakimś piwopodobnym świństwem, jadłem kiełbasę a ty tylko wąchasz jej zapach, mój Technics 23 letni gra pięknie z Altusami do dziś, a dzisiejsze chłamy psują się po roku. Mogę tak bez końca