• Informacje na temat:

  prawo agaty 2 seria

Artykuły na temat: prawo agaty 2 seria
 • "Prawo Agaty": 7. seria już na wiosnę!

  Co tydzień perypetie głównej bohaterki i jej przyjaciół przyciągały przed telewizory ponad 2 miliony widzów. Taka oglądalność zapewniła serialowi pozycję lidera w grupie komercyjnej w swoim paśmie.

 • Tomasz Karolak: Udowodnić sobie, że jeszcze mogę

  - Ja bardzo lubię grać przed kamerami, natomiast teatr jest o wiele trudniejszą sztuką - mówi Tomasz Karolak ("Testosteron", "Kac Wawa", "rodzinka.pl", "Prawo Agaty"). Aktor opowiada o nowym programie "Ekspedycja", w którym rozwiązuje z dziecięcą drużyną zagadki logiczne i nie tylko...

 • "Prawo Agaty": Leszek Lichota świętuje 37. urodziny

  Kiedy 10 lat temu Leszek Lichota po raz pierwszy stanął na planie serialu "Na Wspólnej", nikt nie przypuszczał, że rola Grześka Zięby uczyni z niego jedną z najjaśniejszych polskich gwiazd telewizji i kina. Dziś jego nazwisko w obsadzie serialu czy filmu to gwarancja najwyższej jakości! 17 sierpnia Leszek Lichota skończy 37 lat, a zaraz potem zamierza wyjechać z rodziną do... Australii.

 • "Prawo Agaty" straciło widzów!

  Trzeci sezon przygód mecenas Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant) śledziło 500 tys. mniej widzów niż w ubiegłym sezonie. Sprawdź szczegóły!

 • "Prawo Agaty": Mikołaj Roznerski przed sądem!

  Mikołaj Roznerski, który wśród fanów telenowel robi furorę jako Marcin Chodakowski z sagi rodu Mostowiaków, wystąpi gościnnie w "Prawie Agaty".

 • “Prawo Agaty": Agata zaliczy wpadkę!

  Kancelaria Agaty (Agnieszka Dygant) pogrąży się w chaosie. Powód? Dorota (Daria Widawska) wyjedzie do Gdańska, Okońska (Małgorzata Kożuchowska) zrezygnuje z adwokatury, Bartek (Michał Mikołajczak) będzie niańczył swoje dziecko, a Przybysz zaliczy ciążową wpadkę!

 • Agnieszka Dygant po przygodzie z serialem "Prawo Agaty" robi sobie przerwę od aktorstwa?

  ...160 tys. - tylu widzów zabrakło, by w TVN-ie zapadła decyzja o kontynuacji serialu "Prawo Agaty". Stało się inaczej. Tę decyzję Agnieszka Dygant (42 l.) przyjęła... z ulgą!

 • “Prawo Agaty": Agata w ciąży, a Marek znajdzie sobie inną?

  Szósty sezon “Prawa Agaty" zapowiada się sensacyjnie. Powód? Agata (Agnieszka Dygant) nieoczekiwanie odkryje, że spodziewa się dziecka. Lecz zanim zdecyduje się poinformować o tym Marka (Leszek Lichota), w jego życiu pojawi się inna kobieta (Magdalena Walach)!

 • “Prawo Agaty": Zmowa milczenia, czyli Przybysz kontra Dębski w sądzie wojskowym!

  O ile kancelaria Iwony Czerskiej (Anna Dereszowska) i Dębskiego funkcjonuje sprawnie niczym szwajcarski zegarek, o tyle firma Agaty i Bartka Janowskiego (Michał Mikołajczak) pogrąży się w chaosie i zostanie zasypana niepodomykanymi sprawami. W tym momencie Marek zostanie przeciwnikiem Przybysz na sali sądowej. Zdradzamy, że w pierwszym odcinku szóstej serii (emisja we wtorek 2 września) Agata...

 • "Prawo Agaty" z dobrym wynikiem

  Pierwsze trzy odcinki trzeciego sezonu serialu o perypetiach mecenas Przybysz (Agnieszka Dygant) oglądało średnio 2,5 mln widzów.