• Informacje na temat:

  prawo agaty buty

Artykuły na temat: prawo agaty buty
 • Anna Dereszowska odlicza tygodnie do porodu!

  ..."Barwy szczęścia" i "Prawo Agaty". Gra w teatrze aż w pięciu spektaklach - zarówno stacjonarnie, jak i na wyjazdach. Kalendarz ma wypełniony po brzegi niemal do samych wakacji. Ostatnio zaś świętowała(...) brzucha luźnymi tunikami i swetrami. Na przyjęcie włożyła szary T-shirt, sweter, czarne legginsy i sportowe buty na płaskim obcasie. Nie zrobiła nawet makijażu, a włosy związała w kucyk. Spacerowała...

 • Nowicki odreaguje rozwód na Cyprze

  ...także wygodne buty, których nie należy przemoczyć. No i kask". Jak myślicie, uda mu się wypromować na rozwodzie z Haliną Mlynkovą? Twórcy serialu "Prawo Agaty" mają zamiar wykorzystać zamieszanie wokół...

 • Zaglądamy do szaf pięknych lekarek z Leśnej Góry!

  ...pielęgniarka mieli swój własny indywidualny i niepowtarzalny styl. Wielka słabość Hany Wielką słabością doktor Hany Goldberg (Kamilla Baar) są buty. I to do tego stopnia, że piękna ginekolożka potrafi(...) kolorach tęczy. Rezydentka interny lubuje się w torebkach. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z szaf Hany, Wiki i Agaty. Czyj styl najbardziej się wam podoba?  

 • "Prawo Agaty": Kłopoty kancelarii

  Kancelaria Agaty (Agnieszka Dygant) przegra sprawę o odszkodowanie z mecenasem Bitnerem (Jan Frycz). Na mocy wyroku Przybysz i jej wspólnicy będą musieli zapłacić... 1,5 miliona złotych. Poznaj szczegóły!

 • Agnieszka Osiecka: Czy te oczy mogą kłamać?

  Około 2 tysięcy piosenek napisała Agnieszka Osiecka, uznawana za jedną z najwybitniejszych polskich autorek tekstów. Poetka, pisarka, dziennikarka zmarła 15 lat temu, 7 marca 1997 roku.

Dyskusje na temat: prawo agaty buty