• Informacje na temat:

  prawo agaty co po wakacjach

Artykuły na temat: prawo agaty co po wakacjach
 • "Prawo Agaty": Rodzinne wakacje Leszka Lichoty

  Aktor Leszek Lichota, czyli Marek Dębski z "Prawa Agaty", zdradza, jaka aktywność sprawia mu najwięcej przyjemności oraz w czym się ostatnio rozsmakował. Opowiada także o rodzinnych wakacjach, których jeszcze nie zaplanował, a na które bardzo czeka.

 • Andrzej Zieliński: Prawie pracoholik

  Nobliwy prawnik w "O mnie się nie martw", lojalny dowódca straży granicznej w "Watasze", podejrzany biznesmen w "Prawie Agaty". Andrzej Zieliński opowiada o tym, dlaczego w tym sezonie wszędzie go pełno.

 • "Prawo Agaty": Agata i Marek zostaną rodzicami!

  Od mdłości do testu ciążowego Ciąża mecenas Agaty Przybysz będzie dla niej samej wielkim zaskoczeniem. O tym, że zostanie mamą, wzięta adwokatka dowie się już w pierwszym odcinku szóstego sezonu "Prawa Agaty", który na antenę TVN trafi po wakacjach. Niepokojące objawy typu poranne mdłości i wymioty skłonią Przybysz do udania się do apteki i zakupu testu ciążowego. Podda się jemu na oczach...

 • Przemysław Bluszcz: Nie tylko "ten zły"

  Ma w sobie coś, co sprawia, że idealnie pasuje do ról czarnych charakterów. "Ten zły" to przecież Wąsacz ("Krew z krwi"), kierownik sklepu ("Supermarket"), alfons ("Kac Wawa") i gestapowiec Rappke ("Czas honoru"). Czy zagra kiedyś dobrego człowieka?

 • "Prawo Agaty": Daria Widawska najlepiej regeneruje się śpiąc!

  Aktorka Daria Widawska, czyli Dorota Gawron z "Prawa Agaty", opowiada, co ją odpręża po całym dniu pracy oraz że gotowanie to nie jest jej bajka. Zdradza również jak spędza tegoroczne wakacje, które ma już od miesiąca.

 • Idzie jak burza

  Widzowie pokochali jej Franię z "Niani" i trzymają kciuki za powodzenie mecenas Przybysz z "Prawa Agaty". Zanim jednak obejrzymy dalszy ciąg jej losów, możemy przypomnieć sobie początki kariery lubianej aktorki.

 • Wystartowały zdjęcia do 4. serii "Prawa Agaty"!

  Mamy świetną wiadomość da fanów serialu. W poniedziałek, 10 czerwca, ekipa "Prawa Agaty" weszła na pan i rozpoczęła prace nad kolejną serią!

 • Leszek Lichota: Czas na odpoczynek

  Niedawno zaskoczył wszystkich informacją o tym, że chce wyjechać z kraju. Zanim to jednak nastąpi, musi poukładać swoje sprawy z pewną niezależną i upartą kobietą.

 • Prawo Agaty

  Agata i Maciek wracają z wakacji. Wychodzi na jaw, że ojciec prawniczki został oskarżony o podanie zawodnikowi dopingu. Nie chcąc niepokoić córki, zwrócił...

 • Prawo Agaty

  Agata namawia Dorotę, by razem wzięły sprawę przeciwko ProSpectrum. Pozew dotyczy dziecka, które zostało zakażone żółtaczką w szpitalu ubezpieczanym przez byłą firmę Agaty. Dębski początkowo jest przeciwny, ale w końcu sam dołącza do ekipy, rezygnując z wakacji z Okońską. Proponuje, by znaleźć więcej poszkodowanych i wykorzystać przepis o pozwie zbiorowym. Z pomocą Kaśki zaczyna się poszukiwanie...