• Informacje na temat:

  prawo agaty produkcja

Artykuły na temat: prawo agaty produkcja
 • "Prawo Agaty" od A do Z

  Moment pożegnania z mecenas Przybysz jest już blisko - oglądamy ostatni sezon "Prawa Agaty". Czas już więc wejść za kulisy i zdradzić serialowe tajemnice...

 • Karolina Kominek: Tajemnicza blondynka z "Prawa Agaty"

  W serialu "Prawo Agaty" wychowuje małego Franka, syna Bartka. W realnym życiu też niedawno została mamą. Nam Karolina Kominek zdradza, jak godzi aktorstwo z opieką nad córką i co czeka jej bohaterkę.

 • "Prawo Agaty": Miłosny trójkąt

  ...- mamy i aktorki? - Produkcja serialu bardzo ułatwiła mi powrót, na planie mogłam być z moją córką, miałam stworzone do tego odpowiednie warunki i przychylność ekipy. Dzięki temu powrót do pracy był...

 • "Prawo Agaty": Finał 7. sezonu

  Kończy się 7. sezon serialu "Prawo Agaty". We wtorek, 26 maja, widzowie TVN zobaczą ostatni odcinek tej serii. Jak zakończą się losy prawniczki Agaty Przybysz? Czy odnajdzie w końcu szczęście, o które tak długo walczyła?

 • "Prawo Agaty": Agnieszka Dygant nie myśli o powrocie

  Od czasu, gdy padł ostatni klaps na planie "Prawa Agaty", minęły już prawie trzy lata. Po zakończeniu serialu Agnieszka Dygant zniknęła, bo chciała zrobić sobie dłuższą przerwę. - W "Prawie Agaty(...). Postanowiła, że będzie konsekwentnie trzymała się raz podjętej decyzji. Jeśli wierzyć informacjom sprzed kilku miesięcy, po "Prawie Agaty" aktorka odrzuciła aż dwie duże propozycje telewizyjne, by...

 • "Prawo Agaty": Niespodziewany zwrot w finale

  Absolutnie nic nie wskazywało na szczęśliwy finał szóstego sezonu "Prawa Agaty", a jednak... w ostatniej scenie Marek (Leszek Lichota) złoży namiętny pocałunek na ustach Agaty (Agnieszka Dygant). A sędzia Dorota Gawron (Daria Wiadawska) zostanie oczyszczona z korupcyjnych zarzutów.

 • "Prawo Agaty": Agnieszka Dygant nigdy nie użala się nad sobą

  Agnieszka Dygant, czyli Agata Przybysz z "Prawa Agaty", wyznała niedawno w wywiadzie, że zamiast użalać się nad sobą, woli... pajacować. Aktorka twierdzi, że rzadko pozwala sobie na słabość i łzy.

 • Tomasz Karolak i Daria Widawska: Podwójne małżeństwo

  Już dwukrotnie grali serialowe małżeństwo. Po raz pierwszy na planie produkcji TVN "39 i pół".

 • "Prawo Agaty": Finał bez ślubu?

  Fani „Prawa Agaty” zaczęli protest, by odwieść szefostwo TVN od zamiaru zakończenia emisji serialu. Tymczasem my zdradzamy wam, co wydarzy się w finale (uwaga, SPOILERY)!

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

Zdjęcia na temat: prawo agaty produkcja
Wideo na temat: prawo agaty produkcja
Dyskusje na temat: prawo agaty produkcja
 • Re: "Prawo Agaty": Ciąża Agaty zagrożona, a Dorota szantażowana!

  prawoAgaty to jest jeszcze taki serial, który da się oglądać i to oglądać z przyjemnością, nawet zaciekawieniem. Teraz produkcja z udziałem Agnieszki Dygant jest ( tak uważam) jedyną sensowną propozycją dla widza. Kwestia jest tylko taka, że trzeba wiedzieć, kiedy skończyć a twórcy wielu innych seriali polskich zwyczajnie tego nie wiedzą.

 • Re: "Prawo Agaty": Szok! Agata w szpitalu, a Marek w łóżku z Ewą!

  Swietna produkcja czekam na kolejne odcinki. Aktorzy znakomicie zwłaszcza Dygant.

 • Re:

  7 lat temu Magda M. to była naprawdę dobra produkcja. Ale trzeba było skończyć na II serii, pozostałe nie za bardzo udane. Natomiast Prawo Agaty jest inne w konwencji, to nie tylko bajka, to bardziej(...) maniera Lichoty, ale generalnie świetnie do siebie pasują .W Prawie Agaty są też bardzo dobre dialogi i dobre zdjęcia. Na dzień dzisiejszy zdecydowanie nowocześniejszą produkcją jest Prawo Agaty.