• Informacje na temat:

  premier donald

Artykuły na temat: premier donald
 • Donald Tusk zaskoczył wszystkich i zmienił zawód!

  Donald Tusk (62 l.) jest przewodniczącym Rady Europejskiej, więc ma sporo pracy i zobowiązań zawodowych. Polityk znalazł jednak trochę czasu i postanowił wystartować w konkursie na opiekuna i…wygrał! Został nianią własnej wnuczki!

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • Donald Tusk szefem Rady Europejskiej. Zarobi fortunę!

  Donald Tusk (57 l.) wybrany został na nowego szefa Rady Europejskiej. Od grudnia, przez dwa i pół roku, polski premier dorobi się prawdziwej fortuny!

 • Trzecia odsłona "Igrzysk śmierci"

  Katniss żyje! W dodatku trafia w miejsce, które według propagandy Kapitolu od lat nie istnieje - do legendarnego 13. Dystryktu. Czy zdecyduje się przyjąć rolę głosu rewolucji i... uratuje Peetę? Już 21 listopada premiera kolejnej części "Igrzysk śmierci".

 • Ale sensacja! Kasia Tusk już urodziła? "Donald Tusk ma..."

  W sieci aż huczy od doniesień, że córka Donalda Tuska (61 l.) została właśnie mamą...

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • Donald Tusk ujawnił szokujące sms-y do córki!

  Tabloidy wyśledziły, że Kasia Tusk (27 l.) porusza się po mieście w towarzystwie funkcjonariuszy BOR-u. Premier zaprzeczył temu na konferencji prasowej. Przyznał jednak, że jego rodzina jest w poważnym niebezpieczeństwie.

 • Tomasz Kot laureatem Wiktora

  Tomasz Kot otrzymał statuetkę Wiktora w kategorii "aktor roku". Jubileuszowa, 30. gala wręczenia nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu, odbyła się w poniedziałek, 30 marca, na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Donald Tusk przyjechał do Polski na premierę filmu o piłkarzu Górnika Zabrze

  Po ostatniej wizycie w Warszawie zapewne niewielu spodziewało się, że Donald Tusk (60 l.) wkrótce znów pojawi się w Polsce. Jaki jest powód jego wizyty? Okazuje się, że przyjechał, aby obejrzeć film.

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

Zdjęcia na temat: premier donald
Wideo na temat: premier donald
 • Donald Tusk śpiewa "Ona tańczy dla mnie"

  Spot Greenpeace Polska, w którym premier Donald Tusk śpiewa piosenkę „Ona tańczy dla mnie”, ma zwrócić uwagę na projekt ustawy o odnawialnych źródłach energii. W ciągu trzech tygodni obejrzało go prawie 300 tys. internautów, a do Kancelarii Premiera wysłano ponad 5,7 tys. maili popierających ustawę o odnawialnych źródłach energii.

Dyskusje na temat: premier donald
 • Re: "Pod powierzchnią": Nowy serial z Alicją Bachledą-Curuś!

  a niby dlaczego ma być koniec kariery w USA,kariery w tym kraju nie zrobią już na pewno Premier i Prezydent,dla reszty wszystkie drzwi ciągle otwarte

 • Re: ​"Klan": Jacek Kurski znów zmienił ramówkę i daty premier niektórych seriali!

  Lemingi sa wściekłe bo TVP znowu bije rekordy popularności przebija o połowe Polsat I te wszystkie tvny razem :) W końcu ostatnio się pluli ze przegrali bo już nie maja TVP :) to im Donald powiedział to walczcie o Internet :)

 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  Każden któren ma inne zdanie niż Premier Donald i co piszą w GW,co mówi TVN jest Anty sem itą,Fasz ystą i Ksen ofobem

 • Re: "Rodzina Połanieckich": Nietypowe dzieło Sienkiewicza zawojowało ekran

  i oprtunizm zdemoralizowanych żurnalistów. Następny przykład: teraz jest prawie zawsze "prezydent Duda", "premier Szydło", a wcześniej byli tylko "Komorowski" lub "Bronisław Komorowski" (nigdy "prezydent Komorowski"), "Ewa Kopacz" zamiast "premier Ewa Kopacz". No i najgorzej był traktowany premier Donald Tusk. Tu w 90% był to po prostu "Tusk". Przykład: "premier Słowacji spotkał się z Tuskiem

 • Re: Pierwsza miłość

  Centralnego Ośrodka Szkolenia Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego[12]. 20 lutego 2013 premier Donald Tusk ogłosił nominację Bartłomieja Sienkiewicza na stanowisko ministra spraw wewnętrznych. Urząd

 • Re: Borys Szyc, czyli Jerzy Knape z...

  ;-) A... I jeszcze jedno: idę o zakład, że premier Donald Tusk nie ma absolutnie nic wspólnego z wysokością gaży dla aktorów w polskich serialach, tak, jak to nie którzy z Państwa sugerują ;-))) Nie widzę tez

 • Re: Borys Szyc, czyli Jerzy Knape z...

  jedno: idę o zakład, że premier Donald Tusk nie ma absolutnie nic wspólnego z wysokością gaży dla aktorów w polskich serialach, tak, jak to nie którzy z Państwa sugerują ;-)))Nie widzę tez powodów do