• Informacje na temat:

  premier gier

Artykuły na temat: premier gier
 • "Gra o tron": Data premiery ósmego sezonu

  ..."Gra o tron" powraca z finałowym sezonem. Premierowy odcinek ósmej serii zadebiutuje na antenie polskiego HBO 15 kwietnia 2019 roku.

 • 5. sezon "Gry o tron": Premiera w 170 krajach!

  HBO ogłosiła, że nowe odcinki serialu "Gra o tron" będą pokazywane premierowo w tym samym czasie w 170 krajach!

 • "Podwójna gra": Premiera 2. sezonu na FOX

  Drugi sezon produkcji skupia się na trzech rodzinach, których życie runęło na wieść o tym, że ich bliscy zaginęli po wybuchu rurociągu, podczas którego doszło również do tragicznej śmierci kilku urzędników państwowych.

 • 5. sezon "Gry o tron": Jest pierwszy zwiastun

  Polska premiera 5. sezonu "Gry o tron" zaplanowana jest na 13 kwietnia, dzień po premierze amerykańskiej. W internecie można obejrzeć już zapowiedź oczekiwanej serii.

 • "Gra o tron": Znamy datę premiery 8. sezonu

  Mimo tak odległej daty premiery wierni fani "Gry o tron" z pewnością nie będą się nudzić. Fora już rozgorzały od interesujących spekulacji na temat przyszłych losów bohaterów. Jedną z najbardziej popularnych fanowskich teorii jest ta, że Cersei pójdzie w ślady Aerysa II Targaryena i zostanie "szaloną królową". Oprócz tego wielu widzów jest pewnych, że bohaterka umrze z ręki...

 • Serial "Gra o tron" wyprzedzi literacki pierwowzór George'a R.R.Martina

  Producenci serialu "Gra o tron" David Benioff i DB Weiss potwierdzili, że produkcja HBO zakończy się, zanim do księgarń trafi ostatnia część książkowej sagi George'a R.R. Martina "Pieśń Lodu i Ognia".

 • "What/If": Niebezpieczna gra Renée Zellweger. Zapowiedź premiery i zdjęcia!

  ...i siostry"), Jane Levy ("Martwe zło"), Juan Castano ("Shades of Blue") oraz Blake Jenner ("Glee", "Supergirl"). Premiera została zaplanowana na 24 maja 2019 roku. Jesteś fanem amerykańskich seriali...

 • Magdalena Schejbal o serialu "Gra o tron"

  Magdalena Schejbal jest wielką fanką serialu HBO "Gra o tron". Przyznaje, że zazdrości występującym w nim aktorom tak fascynującej przygody. Twórców serialu ceni natomiast za odwagę i brak kompleksów. Chciałaby też, aby tego typu serial powstał w Polsce, choć wątpi, by mogło to wkrótce nastąpić.

 • "Gra o tron": Znamy datę premiery 7. sezonu

  W końcu! Pora zacząć odliczanie do premiery najnowszego sezonu "Gry o tron". Pierwszy odcinek 7. serii zadebiutuje na antenie HBO 17 lipca 2017 roku.

 • "Potop": 40 lat od premiery

  We wtorek, 2 września, minie 40 lat od premiery "Potopu" Jerzego Hoffmana. Doskonałą okazją do przypomnienia sobie ducha ekranizacji powieści Sienkiewicza będzie zaplanowana na październik premiera odrestaurowanej cyfrowo i skróconej przez reżysera wersji filmu.

Zdjęcia na temat: premier gier
Wideo na temat: premier gier