• Informacje na temat:

  premier julii

Artykuły na temat: premier julii
 • "Homecoming": Julia Roberts na małym ekranie!

  ...; udział wzięli w nim m.in. Catherine Keener, Oscar Isaac, David Schwimmer, Amy Sedaris i David Cross. Premiera "Homecoming" już 2 listopada. Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page...

 • Julia Kijowska jako Walentyna Tiereszkowa

  Monodram Julii Kijowskiej "Walentyna" to kolejny spektakl, który zostanie pokazany w "Studiu Teatralnym Dwójki". Przedstawienie, którego premiera zaplanowana jest na niedzielę, 30 listopada, o godz. 22:45, oparte jest na wspomnieniach pierwszej kobiety w kosmosie - Walentyny Tiereszkowej.

 • "Julia": Marta Żmuda Trzebiatowska robi karierę za granicą

  ...- Jestem bardzo popularna wśród młodych Polaków w Londynie - mówi Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli niezapomniana Monika Miller z "Julii". Aktorka wielokrotnie odwiedzała już stolicę Wielkiej Brytanii z Teatrem Kwadrat, który często daje gościnne występy za granicą.

 • Julia Kijowska: Bogusław Linda dał mi nieźle w kość

  - Rola Blanche w spektaklu "Tramwaj zwany pożądaniem" to ogromny krok w mojej aktorskiej karierze - uważa Julia Kijowska. Jej zdaniem Bogusław Linda, jako reżyser, potrafi dać aktorom w kość, ale jest też dla nich źródłem ogromnej inspiracji twórczej.

 • "Zawsze warto": Julia Wieniawa ma dar przyciągania dobrych rzeczy!

  ...się młodej aktorce tuż przed premierą nowego serialu "Zawsze warto". Już sam jego zwiastun, w którym widzimy Wieniawę w roli samotnej matki, która zarabia na utrzymanie jako ekskluzywna prostytutka...

 • Trzy premiery w Teatrze Telewizji

  Do końca maja Telewizja Polska pokaże aż trzy ważne premiery teatralne. 18 maja (o godz. 20:25) TVP1 wyemituje "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka. Dzień później (o godz. 20:30) TVP Kultura pokaże sztukę "Polacy" w reżyserii Gabriela Gietzky'ego, a 24 maja (o godz. 22:55) Studio Teatralne Dwójki zaprasza na "Miss HIV" w reżyserii Krzysztofa Czeczota.

 • ..., nie sprawia jej problemów, wręcz przeciwnie, Wieniawa czuje się doskonale w takich sytuacjach. Ostatnio pojawiła się, co prawda bez Antoniego, na premierze autorskiej kolekcji kosmetyków do makijażu...

 • "Trafny wybór" w Polsce szybciej niż w USA

  "Trafny wybór" (Casual Vacancy) to koprodukcja HBO i BBC oparta na bestsellerowej powieści J.K. Rowling pod tym samym tytułem. Polska premiera miniserialu odbędzie się przed premierą w Stanach Zjednoczonych; od 9 marca produkcja będzie w całości dostępna w HBO GO.

 • Julia Kijowska: Kto jej pomógł uporać się z traumą?

  Uchodzi za jedną z najbardziej tajemniczych aktorek polskiego show-biznesu. „Niesprzedawanie” prywatnego życia nie przeszkodziło jej jednak osięgnąć prawdziwy sukces.  Właściwie każda rola Julii(...)-letniego Janusza Korczaka. Warto przy okazji zaznaczyć, że jest to autorski projekt teatralny Julii Kijowskiej i reżysera Wojciecha Farugi. Wcielając się w 14-letniego Korczaka, który przeżywał śmierć swojej...

 • Nadciąga "Wataha": Western w Bieszczadach

  Bartłomiej Topa, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Julia Pogrebińska oraz Marian Dziędziel grają w nowym serialu HBO "Wataha". Akcja serialu toczy się w Bieszczadach. Reżyserię powierzono Kasi Adamik oraz Michałowi Gaździe.

Zdjęcia na temat: premier julii