• Informacje na temat:

  premier polski

Artykuły na temat: premier polski
 • "Rezydenci": Polska premiera serialu

  Premiera serialu "Rezydenci" we wtorek 4 września o godz. 21:05 na kanale FOX.

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • "Paragraf 22": Premiera w Polsce

  Ekranizacja powieści Josepha Hellera wkrótce zadebiutuje na polskich ekranach.

 • Ogólnopolska premiera "Pani z przedszkola"

  Ogólnopolska premiera "Pani z przedszkola", nowego filmu autora głośnej "Obławy", Marcina Krzyształowicza, odbyła się w poniedziałek, 8 grudnia, w Krakowie. Komedia wejdzie na ekrany kin w całej Polsce 25 grudnia.

 • Premier Mateusz Morawiecki zabrał głos w sprawie zwycięstwa Viki Gabor! Ma rację?

  Wiele osób trzymało kciuki za występ Wiktorii Viki Gabor (12 l.) podczas konkursu Eurowizji Junior 2019. Okazało się, że wśród publiczności był sam premier Mateusz Morawiecki (51 l.), który po zwycięstwie Gabor zabrał głos i skomentował występ młodej artystki. Zgadzacie się z tym, co powiedział?

 • "Potop": 40 lat od premiery

  We wtorek, 2 września, minie 40 lat od premiery "Potopu" Jerzego Hoffmana. Doskonałą okazją do przypomnienia sobie ducha ekranizacji powieści Sienkiewicza będzie zaplanowana na październik premiera odrestaurowanej cyfrowo i skróconej przez reżysera wersji filmu.

 • Nowości HBO GO 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, daty, premiery, obsada] Aktualizacja #7

  ...na bieżąco aktualizowany (daty, zwiastuny, zapowiedzi, obsada). Opisy seriali, jakie miały swoją premierę lub zadebiutują w kolejnych miesiącach, znajdują się tutaj: lipiec , sierpień(...) premiery. Więcej informacji o serialach dostępnych na HBO GO znajdziecie w tej miniwitrynie ! Aktualizacja #7 [28 listopada]: Poznaliśmy tytuły seriali, jakie zadebiutują w grudniu. Listę wraz...

 • Trzy premiery w Teatrze Telewizji

  Do końca maja Telewizja Polska pokaże aż trzy ważne premiery teatralne. 18 maja (o godz. 20:25) TVP1 wyemituje "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka. Dzień później (o godz. 20:30) TVP Kultura pokaże sztukę "Polacy" w reżyserii Gabriela Gietzky'ego, a 24 maja (o godz. 22:55) Studio Teatralne Dwójki zaprasza na "Miss HIV" w reżyserii Krzysztofa Czeczota.

 • 35 lat od premiery "Niewolnicy Isaury"

  ...lub 15 godzinnych. Uroczą niewolnicę pokochali widzowie w 130 krajach, łącznie z komunistycznymi Chinami i Kubą. 10 lat po brazylijskiej premierze serial trafił do Polski. Była to pierwsza telenowela(...)O takim zafascynowaniu serialem wielu współczesnych twórców może tylko pomarzyć. Szaleństwo, które wybuchło po premierze "Niewolnicy Isaury" uważa się za fenomen socjologiczny. Do 1994 roku prawie 70

 • Premiera trzeciego sezonu serialu "Hannibal" jednocześnie w USA i w Polsce

  Pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu "Hannibal" zostanie udostępniony bezpłatnie w aplikacji AXN Player na stronie internetowej stacji. Polscy widzowie zobaczą premierowy odcinek nowego sezonu w wersji z polskimi napisami już 5 czerwca o godz. 7 rano, równolegle z premierą na zachodnim wybrzeżu USA. Premiera telewizyjna odbędzie się już w piątek 5 czerwca o godz. 23 na kanale AXN.

Zdjęcia na temat: premier polski
Wideo na temat: premier polski
Dyskusje na temat: premier polski