• Informacje na temat:

  premier włoch

Artykuły na temat: premier włoch
 • „Peaky Blinders”: Premiera drugiego sezonu

  Premiera drugiego sezonu serialu kryminalnego „Peaky Blinders” w niedziele, 6 grudnia, o 20:10 w Ale kino+.

 • Cadaveria przed premierą

  Włoska Cadaveria wyda w listopadzie piąty album.

 • Poszła w tango z przystojnym Włochem!

  ...spektaklu Teatru Rampa przygotował Jakub Grzybek, który tajniki argentyńskiego tanga poznawał w Buenos Aires. Tamara Arciuch nie kryje, że w przygotowaniach do premiery bardzo pomogły jej umiejętności(...), który został najwyżej oceniony przez jurorów, było... tango. Premiera "Tanga Piazzolla" w Teatrze Rampa odbędzie się już w najbliższy czwartek, 15 listopada. Obok Tamary i Stefano na scenie wystąpią...

 • Serial "Gomorra" na antenie Cinemax

  W sobotę, 1 listopada, na antenie Cinemax odbędzie się premiera serialu "Gomorra". Ta niezwykle realistyczna produkcja została zrealizowana na południu Włoch na podstawie bestselerowej książki Roberto Saviano. Serial będzie dostępny również w serwisie HBO GO.

 • Polska premiera ostatniego sezonu serialu "Jak poznałem waszą matkę"

  ...myśl o przeprowadzce do Włoch? Czy Robin i Barney naprawdę wezmą ślub? Już niedługo niektóre z tych pytań znajdą swoje odpowiedzi. Premiera finałowego, 9. sezonu "Jak poznałem waszą matkę...

 • Kasia Kowalska i inne gwiazdy w projekcie "Panny Wyklęte/Panny Wygnane"

  15 stycznia w warszawskiej Stodole odbędzie się premierowy koncert promujący projekt "Panny Wyklęte/Wygnane vol.1". Na scenie wystąpią cenione polskie wokalistki, m.in. Kasia Kowalska, Ania Rusowicz, Marika, Marcelina, zespół Dziewczyny, Ania Brachaczek, Kasia Malejonek i Angelika Korszyńska - Górny, a także zespół Paresłów.

 • Berlusconi zaręczył się z 27-latką

  ...76-letni Silvio Berlusconi, były premier Włoch, zaręczył się z 27-letnią byłą radną z Neapolu, niegdyś przewodniczącą klubu jego zwolenników.

 • Włoska aktorka skazana. Udawała chorą

  Znana włoska aktorka Ornella Muti została skazana na 8 miesięcy więzienia za to, że przedstawiła w teatrze fałszywe zaświadczenie lekarskie o chorobie. Będąc na zwolnieniu, pojechała do Rosji na imprezę zorganizowaną przez Władimira Putina.

 • "Gomorra": Tajemnice sycylijskiej mafii

  W sobotę, 1 listopada w Cinemax odbędzie się premiera serialu "Gomorra". Ta niezwykle realistyczna produkcja została zrealizowana na południu Włoch na podstawie bestselerowej książki Roberto Saviano. Serial będzie dostępny również w serwisie HBO GO.

 • "Wędrujące Ale Kino!" dla najmłodszych

  Osiem miejscowości z całej Polski weźmie udział w 5. Festiwalu Filmów Młodego Widza "Wędrujące Ale Kino!". W jego trakcie pokazywane są wybrane produkcje z ostatniej edycji festiwalu "Ale Kino!" w Poznaniu.

Wideo na temat: premier włoch
 • "BrzydUla": Ula i Marek

  Odbywa się premiera nowej kolekcji Febo&Dobrzański. Ula jest przekonana, że Marek wyjechał z Pauliną do Włoch. Tymczasem Dobrzański pojawia się na scenie i wyznaje jej gorące uczucie!