• Informacje na temat:

  premiera auta

Artykuły na temat: premiera auta
 • Magdalena Waligórska i Arkadiusz Nader: Nie strzelałem do jej auta!

  ...samochodu pani Magdaleny Waligórskiej" - powiedział reprezentujący aktora adwokat Łukasz Helsztyński. "Nie widziałem zdjęć uszkodzonego auta, ale powiedziano nam, że sprawca strzelał z wiatrówki w szyby...

 • "Wesele" Smarzowskiego: Mija 10 lat od premiery

  - 'Wesele" to realistyczna komedia tragiczna. Opowieść o miłości i o pieniądzach. A właściwie o miłości do pieniędzy - mówił o swym debiutanckim obrazie Wojtek Smarzowski. Dziś mija 10 lat od premiery jednego z najważniejszych filmów ostatniej dekady.

 • Mija 25 lat od premiery pierwszej polskiej telenoweli - "W labiryncie"

  Na pomysł zrealizowania serialu-rzeki wpadli na początku lutego 1988 roku Paweł Karpiński i Wojciech Niżyński. To właśnie oni napisali scenariusz pierwszej polskiej telenoweli, której premiera na zawsze odmieniła oblicze rodzimej telewizji i wykreowała gwiazdy, których popularności do dziś nie udało się przebić nikomu! Zdarzało się, że "W labiryncie" oglądało w tym samym czasie 16 milionów...

 • "Taxi Teheran" otworzy PKO OFF Camerę

  Polska premiera filmu "Taxi Teheran" rozpocznie 8. edycję festiwalu PKO Off Camera.

 • Były premier "przedłużył sobie męskość"

  Kazimierz Marcinkiewicz (50 l.) ma nie tylko nową kobietę, ale również auto. "Jeżeli mężczyzna w średnim wieku kupuje sobie luksusowy samochód, to może oznaczać, że w ten sposób chce dodać sobie męskości, której mu brakuje" - twierdzi psycholog.

 • Ostatni odcinek "Top Gear"

  Stacja BBC wyemitowała zapowiedź specjalnego odcinka 22. serii programu "Top Gear" . Widzowie będą mieli okazję zobaczyć po raz ostatni Jeremy'ego Clarksona w roli gospodarza motoryzacyjnego show. Na razie nie jest znana oficjalna data premiery programu.

 • Przegląd serialowych premier 2011

  Od dzisiaj z impetem startują duże, serialowe produkcje. Zarówno polskie, jak i zagraniczne. Oto przewodnik po serialowych premierach 2011 roku.

 • Daniel Radcliffe jako "Game Changer"

  Stacja BBC oficjalnie potwierdziła, że Daniel Radcliffe zagra jednego z twórców kontrowersyjnej serii gier "Grand Theft Auto" w filmie opowiadającym o jej powstawaniu. Obraz kręcony jest w ramach projektu BBC promującego naukę programowania wśród brytyjskiej młodzieży.

 • Andrzej Jaroszewicz: Burzliwe życie "czerwonego księcia"!

  Syn premiera Piotra Jaroszewicza w PRL-u wiódł życie, o jakim inni mogli tylko pomarzyć...

 • Dorota Chotecka: Pożegnanie z "Ranczem"

  W przyszłym roku, kiedy zobaczymy 10. serię "Rancza", zapowiadaną jako ostatnią, minie dekada od premiery serialu. A już teraz Dorota Chotecka opowiada, których zdjęć nigdy nie zapomni i dlaczego kluczową rolę w tych wspomnieniach gra... przenośna toaleta. Aktorka zdradza też, jak spędza wolny czas z ukochaną córką Klarą.

Zdjęcia na temat: premiera auta