• Informacje na temat:

  premiera baletu

Artykuły na temat: premiera baletu
 • "Pot i łzy" ("Flesh and Bone") – pełny sezon serialu w HBO GO

  Już teraz w serwisie HBO GO można obejrzeć pełny sezon serialu Pot i łzy (Flesh and Bone) opowiadający o zmaganiach młodej baleriny rozpoczynającej karierę w Nowym Jorku. Premiera serialu w HBO odbędzie się w styczniu 2016 roku.

 • Klaudia Halejcio: Jak ryba w wodzie

  Jako dziecko ćwiczyła pływanie synchroniczne, teraz powraca do serialu "Pierwsza miłość" jako ratowniczka Luiza. Klaudia Halejcio przyznaje, że jej żywiołem jest jednak... aktorstwo!

 • Polska aktorka. Urodzona 20 września 1976 w Pyskowicach. Córka byłego premiera RP Jerzego Buzka.

 • W Krakowie rozpoczyna się 8. Festiwal Muzyki Filmowej

  Muzyka do kultowych gier wideo, filmów Wajdy, ekranizacji dzieł Szekspira i seriali rozbrzmiewać będzie podczas 8. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie - poinformowali w środę organizatorzy na konferencji inaugurującej jego tegoroczną edycję.

 • "Talianka": Rosyjski hit już od 6 marca w TVP1

  ​Sukces serialu o Annie German rozbudził nasze apetyty, więc z radością informujemy o premierze "Talianki". To porywająca opowieść o burzliwej i trudnej miłości w czasach drugiej wojny światowej.

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Gra o tron", "Star Trek" i gry wideo

  Świat gier wideo, muzyka z obrazów filmowych Andrzeja Wajdy, szekspirowskie adaptacje i oscarowi goście, "Gra o tron" na gali międzynarodowych seriali ostatniej dekady i spektakularny finał na pokładzie kosmicznego Enterprise - "Star Trek Live in Concert" - oto najważniejsze atrakcje programu tegorocznej edycji festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 27-31 maja.

 • "Pierwsza miłość": Klaudia Halejcio powraca po latach jako Luiza!

  Kiedy dzwoniłam, żeby umówić się na wywiad, zastałam Panią na próbie w Teatrze Komedia. Premiera spektaklu w styczniu. Nad czym pracujecie? - Adaptacja brytyjskiej sztuki "Człowiek dwóch szefów(...) ratownikiem. Jak byłam dzieckiem, mama posyłała mnie na zajęcia z pływania synchronicznego. Ponieważ nie wykazywałam tym tematem specjalnego zainteresowania, przeniosłam się na lekcje baletu, potem...

 • "Avengers: Czas Ultrona" : Starzy znajomi

  Kolejne odsłony "Avangersów" to kluczowe punkty kinowego serialu Marvela - filmy, w których spotykają się jego główni bohaterowie. To też komercyjne kolosy, których celem jest przełożenie jak największej liczby atrakcji na jak największy zysk. Wielką zasługą Jossa Whedona, reżysera obu dotychczasowych części, jest to, że cały projekt nie zmienił się jeszcze w bezduszny, gargantuiczny twór.

 • Rozenek zamartwia się o brata

  Francji nadal mieszka jej dużo starszy brat, Misha Kostrzewski (43 l.).  Michał skończył warszawską szkołę baletową. Uchodzi za mistrza baletu, przez 5 lat był solistą w operze w Monte Carlo, od 1998

 • Aktorskie wcielenia Mateusza Damięckiego

  Perwersyjny milioner, cyniczny, niespełniony kochanek, początkujący aktor i młody żonkoś, prokurator karierowicz i ambitny ginekolog... W tak różnorodnych odsłonach tej jesieni zobaczy Mateusza Damięckiego widownia telewizyjna i publiczność w teatrze.