• Informacje na temat:

  premiera bejbi blues

Artykuły na temat: premiera bejbi blues
 • Magda Boczarska w roli... babci

  Magdalena Boczarska, czyli Karolina Osmańska z "Czasu honoru", została... babcią! W nowym filmie Katarzyny Rosłaniec "Bejbi blues" 34-letnia aktorka gra matkę nastolatki, która decyduje się urodzić dziecko.

 • "Bejbi blues" na Berlinale

  "Bejbi blues", nowy film autorki "Galerianek" Kasi Rosłaniec, zakwalifikował się do oficjalnej selekcji 63. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie.

 • "Powiedz TAK!": Artysta, nie celebryta!

  ...to. Chcę grać!"? - Wydaje mi się, że do "Bejbi blues" miałem zdrowe podejście. Traktowałem ten film jako przygodę - coś, co będzie miało początek i koniec - która zweryfikuje, czy się do tego nadaję(...), a dziennikarstwo? - Kiedy był czas podejmowania decyzji o wyborze studiów, byłem na początku swojej przygody z "Bejbi blues" i nie myślałem poważnie o aktorstwie. Dostałem się na UW. I cieszę się z tego, bo...

 • "Bejbi blues": Nastoletni rodzice

  "Bejbi blues", najnowszy film Katarzyny Rosłaniec ("Galerianki"), to historia Natalii (Magdalena Berus), która w wieku 17 lat zostaje matką. Ojciec Antosia to nastoletni Kuba (Nikodem Rozbicki). Tylko w INTERIA.PL zobaczycie premierowy materiał, w którym debiutujący aktorzy opowiadają o pracy na planie.

 • Boczarska: Nie czuję się wybrakowana

  Jej życie prywatne było dotąd tematem tabu. Aktorka niechętnie mówiła o miłości, swoich partnerach i planach na przyszłość. Po premierze filmu "Bejbi blues", w którym gra 33-letnią babcię, zrobiła wyjątek. "Mam 34 lata i czuję presję, że powinnam się ustatkować" - mówi w wywiadzie dla "Twojego Stylu". Nie ukrywa też, że chce mieć rodzinę, ale jeśli życie ułoży się inaczej, nie będzie rwać...

 • "Bejbi blues": O samotności i egoizmie

  Nowy film autorki "Galerianek" Katarzyny Rosłaniec, "Bejbi blues", historia pary nastolatków, którzy zostają rodzicami i nie radzą sobie z nową rolą, trafi w piątek do polskich kin. Kręcąc go, reżyserka inspirowała się prawdziwymi wydarzeniami.

 • "Bejbi blues": 130 tys. widzów w weekend otwarcia

  "Bejbi blues" - nowy film Kasi Rosłaniec, autorki przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", zadebiutował na ekranach 4 stycznia. W zaledwie trzy dni zainspirowany prawdziwą historią obraz obejrzało w kinach blisko 130 000 widzów.

 • "Bejbi blues: Wegetarianki, sekty i gadżety

  Historia nastolatki, która pragnie mieć dzidziusia do kochania, to temat, o którym reżyserka Kasia Rosłaniec mówiła jeszcze w trakcie promocji swojego fabularnego debiutu, "Galerianek".

 • "Bejbi blues" nagrodzone na Berlinale

  Nowy obraz autorki "Galerianek" Katarzyny Rosłaniec, "Bejbi blues", zdobył nagrodę Kryształowego Niedźwiedzia za najlepszy film sekcji Generation 14plus na 63. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie - poinformował Polski Instytut Sztuki Filmowej.

 • Boczarska: Zagrałam 33-letnią babcię!

  4 stycznia na ekrany kin wejdzie "Bejbi blues", nowy film Katarzyny Rosłaniec - autorki "Galerianek". - Jestem w Kasi absolutnie zakochana. Przepowiadam jej wielką karierę - mówi gwiazda filmu, Magdalena Boczarska.

Zdjęcia na temat: premiera bejbi blues
Wideo na temat: premiera bejbi blues
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • W imię...

  Nowy film Małgośki Szumowskiej, autorki wielokrotnie nagradzanych "33 scen z życia" i głośnego "Sponsoringu", to historia niemożliwej miłości księdza, osadzona w realiach katolickiej społeczności. Poruszająca opowieść o człowieku uwikłanym w intymny dramat. Ksiądz Adam (Andrzej Chyra) obejmuje nową parafię i organizuje ośrodek dla młodzieży niedostosowanej społecznie. Szybko przekonuje do siebie ludzi energią, charyzmą i otwartością. Przyjaźń z miejscowym outsiderem (w tej roli Mateusz...

 • Mistrz tańca powraca

  Mistrz tańca powraca to debiut reżyserski Christiana Holtena Bonke i Andreasa Koefoeda, którego premiera odbyła się na festiwalu CPH:DOX w Kopenhadze w 2011 roku. Zdjęcia do filmu trwały dwa lata. Reżyserzy starali się jak najbardziej zbliżyć do filmowanych bohaterów. Pokazując zarówno ich życie zawodowe, jak i prywatne, zobrazowali co czują i jak reagują na pojawiające się pomiędzy nimi problemy. Film jest jednak nie tylko poruszającym tanecznym "love story", lecz również szczerym i...