• Informacje na temat:

  premiera filmowej

Artykuły na temat: premiera filmowej
 • Celebrytka zaliczyła wpadkę na premierze filmowej!

  Sukienka, którą założyła pewna celebrytka na premierę filmu „Lux Vox” podczas festiwalu w Wenecji, spłatała jej niemałego figla…

 • "Potop": 40 lat od premiery

  We wtorek, 2 września, minie 40 lat od premiery "Potopu" Jerzego Hoffmana. Doskonałą okazją do przypomnienia sobie ducha ekranizacji powieści Sienkiewicza będzie zaplanowana na październik premiera odrestaurowanej cyfrowo i skróconej przez reżysera wersji filmu.

 • "Pakt": Premiera z nową piosenką

  Tajemniczość, nieostrość w opowiadaniu historii, a także splot zagadek i zaskoczeń to bodźce zaczerpnięte z serialu, które zainspirowały Pablopavo, aby po raz pierwszy stworzyć piosenkę do produkcji filmowej. Do utworu powstał równie tajemniczy teledysk, którego reżyserką jest Ada Kornecka, a operatorem Paweł Flis, który jest także autorem zdjęć do serialu. "Nie wiesz nic" to utwór oddający...

 • Ogólnopolska premiera "Pani z przedszkola"

  Ogólnopolska premiera "Pani z przedszkola", nowego filmu autora głośnej "Obławy", Marcina Krzyształowicza, odbyła się w poniedziałek, 8 grudnia, w Krakowie. Komedia wejdzie na ekrany kin w całej Polsce 25 grudnia.

 • "Banshee": Premiera czwartego, finałowego sezonu w Cinemax i HBO

  Już w najbliższą sobotę, 2 kwietnia o godz. 20.00 w Cinemax odbędzie się premiera czwartego i jednocześnie ostatniego sezonu serialu sensacyjnego "Banshee". Pierwszy, odkodowany odcinek nowego sezonu Banshee będzie dostępny również od rana 2 kwietnia w HBO GO. W serwisie HBO GO można oglądać wszystkie dotychczasowe odcinki wszystkich sezonów "Banshee".

 • "House of Cards" na Festiwalu Muzyki Filmowej

  Jeff Beal, zdobywca m.in. trzech statuetek Prime Time Emmy, będzie gościem Międzynarodowej Gali Seriali. 30 maja na Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie artysta zaprezentuje suitę z głośnego serialu "House of Cards" - produkcji, która otrzymała nie tylko wiele prestiżowych nagród, zdobyła uznanie w oczach krytyków, ale także skradła serca publiczności na całym świecie.

 • "Klan": Dramat Borysa! Jego debiutancka rola filmowa to... porażka

  Borys (Bartosz Waga) z niecierpliwością czekać będzie na premierę filmu, w którym zagrał swą pierwszą w życiu rolę. Tymczasem Miłosz (Konrad Darocha) wyzna Bożence (Agnieszka Kaczorowska), że wszystkie sceny z udziałem Ostrowskiego zostały podczas montażu... wycięte.b

 • Gdynia 2014: Premiera "Strefy nagości" Urszuli Antoniak

  Przedostatniego dnia 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni odbył się pierwszy w Polsce pokaz najnowszego filmu Urszuli Antoniak - "Strefa nagości". Reżyserka jest uznawana za jedną z najciekawszych osobowości współczesnego kina europejskiego.

 • Agata Duda nie pojawiła się na premierze "Smoleńska". Poszła na inny film do kina!

  Premiera filmu "Smoleńsk" Antoniego Krauze zgromadziła w Teatrze Wielkim członków niektórych (!) rodzin ofiar smoleńskich oraz najważniejsze osoby w państwie. Był więc Kaczyński Jarosław, Szydło Beata, Macierewicz Antoni, Ziobro Zbigniew oraz Duda Andrzej. Niestety, bez małżonki. Pierwsza dama wybrała się do kina, ale na zupełnie inny film.

 • Album "40 lat Festiwalu Filmowego w Gdyni"

  Stowarzyszenie Filmowców Polskich przygotowuje książkę "40 lat Festiwalu Filmowego w Gdyni". Będzie to publikacja jubileuszowa, zawierająca kompletną informację na temat największego festiwalu polskich filmów.

Zdjęcia na temat: premiera filmowej
Wideo na temat: premiera filmowej
 • Shakira podbiła zielony (!) dywan. Co za mini!

  Na hiszpańskiej premierze najnowszej disnejowskiej animacji nie mogło zabraknąć głównych gwiazd produkcji. Szczególną uwagę fotoreporterów przykuła Shakira, która użyczyła głosu jednej z filmowych postaci. Piosenkarka postawiła na krótką sukienkę i wysokie kozaki za kolano. W Barcelonie gwiazda świętowała 39. urodziny. Czy wygląda na swój wiek? (ENEX/x-news)

 • The Story of Film - Odyseja filmowa

  "The Story of Film - Odyseja filmowa" to projekt zupełnie wyjątkowy - złożona z 15 części i obejmująca 12 dekad - historia kina dziejąca się na 6 kontynentach. Jego niezwykłość polega również na tym, że to bardzo subiektywna opowieść Marka Cousinsa, irlandzkiego reżysera, wybitnego krytyka filmowego i wielkiego pasjonata kina. Ta zakrojona na olbrzymią skalę produkcja jest adaptacją książki Cousinsa o tym samym tytule. Ekipa "The Story of Film" odwiedziła kluczowe dla rozwoju sztuki filmowej...

 • Piotr Fronczewski odznaczony Orderem Uśmiechu

  Warszawa. Piotr Fronczewski został Kawalerem Orderu Uśmiechu. Znany aktor filmowy i teatralny został uhonorowany tym szczególnym wyróżnieniem na wniosek dzieci. Zanim został uhonorowany musiał wypić sok z cytryny. W uroczystości uczestniczyła premier Ewa Kopacz. (TVN24/x-news)

 • Raj: miłość

  Raj: miłość to najnowszy film uznanego austriackiego reżysera Ulricha Seidla (twórcy m.in. Import/Export i Upałów - Nagroda Specjalna na MFF w Wenecji 2001), którego światowa premiera odbyła się w 2012 roku na 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie film zaprezentowano w konkursie głównym. Raj: miłość to pierwsza część filmowej trylogii reżysera, którą scala tytuł Raj. Seidl pracował nad nią przez cztery lata, kręcąc ponad 80 godzin zdjęciowego materiału. Pierwotnie stanowić...

Dyskusje na temat: premiera filmowej
 • Re: "W słońcu i w deszczu": Jarosław Kopaczewski - chłopak, który kochał życie

  w Telewizji Polskiej, polski film telewizyjny z 1981 roku. Jego premiera miała miejsce w grudniu 1987 roku, i jest emitowany w obecnej TVP Historia! Razem z nim, Jarosławem Kopaczewskim zagrała wspaniałą zakochaną parę siermiężnych lat 50-ych, pani Bożena Baranowska! No i oczywiście cały kwiat ówczesnej Szkoły Filmowej w Łodzi, wspaniałych aktorek i aktorów! Jeszcze panowie: Krzysztof Pieczyński