• Informacje na temat:

  premiera innej

Artykuły na temat: premiera innej
 • Zagraniczne premiery! "House of Cards", "Damien", "Daredevil" i inne

  ...tygodnie - premiera nowych odcinków na platformie Netflix to 4 marca. Blindspot Druga część pierwszego sezonu "Blindspot" startuje 29 lutego. Jak z nowymi informacjami o swojej przeszłości(...) i niełatwych wyborów. Przypomnijmy, że córka Philipa i Elizabeth odkryła, kim naprawdę są jej rodzice. Premiera nowego sezonu już 16 marca. Outlander 9 kwietnia na telewizyjne ekrany powrócą Jamie...

 • Ogólnopolska premiera "Pani z przedszkola"

  Ogólnopolska premiera "Pani z przedszkola", nowego filmu autora głośnej "Obławy", Marcina Krzyształowicza, odbyła się w poniedziałek, 8 grudnia, w Krakowie. Komedia wejdzie na ekrany kin w całej Polsce 25 grudnia.

 • Bartłomiej Topa: Na pomoc innym

  Bartłomiej Topa (51 l.) angażuje się w sprawy ludzi, którzy są spychani na margines. Sam też wiele przeszedł...

 • Premier spotkała się z Danutą Szaflarską

  Szefowa rządu złożyła życzenia aktorce Danucie Szaflarskiej, która 6 lutego obchodzi 100. urodziny. "Życzę pani dużo zdrowia i aby energia, która od pani promienieje, nigdy pani nie opuszczała" - powiedziała premier na czwartkowym spotkaniu w kancelarii premiera.

 • Hanna Banaszak: Plotki o romansie z premierem niemal zniszczyły jej karierę. Jak żyje dziś?

  ...piosenkarka jest kochanką... Mieczysława Rakowskiego, publicysty, wicepremiera i premiera. Plotka obrastała coraz to nowymi szczegółami. Wedle jednej z wersji zakochani pojechali do Moskwy, by(...) wolności. Szukają swego wyrazu. Nie podporządkowują się wszelkim modom, wzorcom czy innej łatwiźnie. Wiedzą, że sztuka jest wolna od schematów i ram". *** Zobacz więcej materiałów:

 • "Serena": Kobieta inna niż wszystkie

  Laureatka Oscara Jennifer Lawrence i bożyszcze kobiet Bradley Cooper zagrali główne role w "Serenie" - zrealizowanej z wielkim rozmachem epickiej sadze Susanne Bier.

 • Dominika Gwit na premierze

  Dominika Gwit (30 l.) pojawiła się na premierze filmu "Bohemian Rhapsody" o członkach zespołu Queen i skradła całą uwagę fotoreporterów. Choć na wydarzeniu nie zabrakło innych znanych twarzy, aparaty fotograficzne były skierowane głównie na nią.

 • Tylko jedna świąteczna premiera

  Tylko jeden film - "Motyl. Still Alice" - z nagrodzoną Oscarem Julianne Moore w roli głównej - wchodzi w piątek, 3 kwietnia, na ekrany polskich kin. Wciąż granych jest jednak wiele innych produkcji, które warto zobaczyć, a świąteczny okres jest ku temu idealną okazją.

 • "Jessica Jones": Premiera już niedługo?

  Premiera finałowego sezonu już wkrótce. Netflix powoli udostępnia nowe informacje na temat trzeciej serii.

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

Zdjęcia na temat: premiera innej
Wideo na temat: premiera innej
 • "Przekopała pani ziemię w Smoleńsku?" "Wstrętna kłamczucho!" Trudne momenty premier we Wrocławiu

  Wrocław. Podczas wizyty we Wrocławiu premier Ewa Kopacz została zatrzymana przez grupę osób, które rząd nazwały złodziejami i zarzucały kłamstwo ws. katastrofy smoleńskiej. - Czy pani nie jest wstyd jeździć po Polsce i pokazywać się w pociągach, tramwajach i na dworcach? - pytał mężczyzna. - Co tam robiłaś w Moskwie, kłamczucho, co okłamywałaś, że lekarze robią sekcje - krzyczała inna kobieta. Premier Kopacz odpowiedziała, że wprawdzie nie przekopywała ziemi w Smoleńsku osobiście, ale była w...

 • Inna kobieta

  Carly Whitten (Diaz) to nowojorska prawniczka, która ma ścisłe zasady, dotyczące związków. Gdy poznaje Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau), szybko się w nim zakochuje. Pewnego dnia postanawia zrobić mu niespodziankę i jedzie go jego domu w Connecticut. Drzwi otwiera... żona Marka, Kate (Mann). Jest zszokowana tym, że mąż ją zdradza, a Carly jest wściekła, że dała się oszukać. O dziwo, między kobietami wywiązuje się przyjaźń i postanawiają zemścić się na Marku. Pomaga im Amber (Upton) -...

 • Agustin Egurrola o swoim życiu prywatnym. Czy jest szczęśliwy?

  Agustin Egurrola (49 l.) spełnił zawodowe marzenie – odbyła się premiera jego spektaklu. A czy w życiu prywatnym układa mu się równie dobrze? Gdy padło to pytanie, mężczyzna sprawiał wrażenie nieco(...) to o niej myślał, gdy mówił, że „nie można na siłę czegoś próbować robić”? A może odnosił się do innej kobiety, z którą ponoć do niedawna się spotykał? (x-news/DDTVN)

 • Miłość i inne używki

  "Miłość i inne używki" to wzruszająca historia niezależnej Maggie (Anne Hathaway), która uważa się za samowystarczalną dziewczynę nie potrzebującą nikogo. Wszystko się zmienia, gdy poznaje równie niezależnego Jamie'ego Randalla (Jake Gyllenhaal) - pełnego uroku faceta, który zdobywa nie tylko kobiety, ale i klientów, ponieważ jest przedstawicielem farmaceutycznym. Ani Maggie, ani Jamie nie chcą związku, ale uzależniają się od najmocniejszego narkotyku - miłości. Zazwyczaj najpierw się...

Dyskusje na temat: premiera innej