• Informacje na temat:

  premiera jak się pozbyć cellulitu

Artykuły na temat: premiera jak się pozbyć cellulitu
 • Grycanka doradza, jak pozbyć się cellulitu!

  W zeszłym tygodniu odbyła się premiera drugiej książki mamy Grycan, w której doradza kobietom jak dbać o siebie. „Moje Dolce Vita” – bo taki tytuł nosi to „dzieło”, okazało się skarbnicą cennych porad, które z założenia mają pomóc kobietom w poprawie wyglądu, a co za tym idzie – samopoczucia. Marta dobrze wie, z jakimi kompleksami borykają się współczesne kobiety. Można powiedzieć, że problem...

 • Facet jak cellulit - trudno się go pozbyć

  "Jak się pozbyć cellulitu" to pierwszy film będący efektem współpracy Warner Bros. i Andrzeja Saramonowicza ("Testosteron", "Lejdis"). Jedną z głównych ról zagra Magdalena Boczarska, która na tegorocznym festiwalu w Gdyni otrzymała nagrodę za najlepszą rolę w filmie "Różyczka".

 • Piękne aktorki na czerwonym dywanie

  Komedie Andrzeja Saramonowicza zawsze ściągają do kin tłumy widzów. Na ekrany wchodzi właśnie kolejna - "Jak się pozbyć cellulitu". W środę odbyła się galowa premiera filmu. Oczywiście, jak to zwykle bywa na premierach, na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo znanych z seriali gwiazd.

 • Komediowy talent Dominiki Kluźniak

  Krawcowa Iza z telewizyjnego serialu "BrzydUla", Pippi z teatralnego spektaklu "Pippi Pończoszanka" czy naczelna "Biby!" Milena Bambryś z kinowego hitu "Lejdis" - to wszystko przygrywka. W najnowszym filmie Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu" Dominika Kluźniak eksplodowała talentem komediowym na miarę Ireny Kwiatkowskiej.

 • "Olga bardzo podoba się Kubie"

  Czy Wojewódzkiego i Bołądź , którzy ostatnio coraz częściej pokazują się razem publicznie, łączy romans? Znajomi showmana potwierdzają, że jest zauroczony aktorką...

 • Z całym dobrodziejstwem inwentarza

  "Jak się pozbyć cellulitu" , reż. Andrzej Saramonowicz, Polska 2010, dystrybutor Warner Bros. Entertainment Polska, premiera kinowa: 4 lutego 2011.

 • Jacek Braciak pokazał córki

  Jeszcze niedawno niewiele osób wiedziało, że Maja Hirsch (34 l.) i Jacek Braciak (43 l.) są parą. Teraz aktor pochwalił się swoimi córkami z poprzedniego związku...

 • Musicalowy numer na początek

  W lipcu rozpoczęły się zdjęcia do najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu?". Premiera przewidziana jest na 4 lutego 2011 roku.

 • Saramonowicz w smokingu

  W Warszawie odbyła się uroczysta premiera najnowszego filmu Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu". Reżyser pojawił na imprezie w eleganckim smokingu, jednak najwięcej uwagi fotoreporterzy poświęcili aktorkom, grającym główne role w komedii.

 • Komediowy test na antysemityzm

  Jakub Silberberg, bohater "Jak się pozbyć cellulitu", traci grunt pod nogami. Podejrzewa swoją żonę o zdradę o niekoszernym charakterze. Jak zachowa się oszukany mąż? Będzie śledził wiarołomną małżonkę, a może po prostu jej wybaczy? Premiera najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza - już 4 lutego.

Zdjęcia na temat: premiera jak się pozbyć cellulitu
Wideo na temat: premiera jak się pozbyć cellulitu