• Informacje na temat:

  premiera jestem bogiem

Artykuły na temat: premiera jestem bogiem
 • "Amerykańscy bogowie": Powrót Cienia! Znamy datę premiery drugiego sezonu

  Serial na podstawie powieści Neila Gaimana zadebiutuje na ekranach w przyszłym roku. W USA serial trafi na antenę 10 marca. Poza Stanami - 11 marca (Amazon Prime).

 • "Bogowie" : W rytmie serca

  "Bogowie" Łukasza Palkowskiego to oparta na faktach filmowa opowieść o życiu profesora Zbigniewa Religi, który w latach 80. dokonał pierwszego udanego przeszczepu serca w Polsce.

 • "Pakt": Gorąca premiera pełna gwiazd

  W warszawskiej Kinotece odbyła się oficjalna premiera drugiego sezonu polskiego serialu HBO - "Pakt".

 • "Bóg nie umarł": : Religijne kuriozum

  Harold Cronk to specjalista od filmów chrześcijańskich. W jego najnowszej produkcji student mierzy się z samym Herkulesem, by udowodnić, że Bóg jednak nie umarł, żyje i ma się dobrze. Ostatecznie jest łopatologicznie, ideologicznie i koszmarnie sztampowo.

 • "Autostrada do nieba": Zawarłem pakt z Bogiem

  Był rok 1973. W samochód 20-letniej wówczas Cheryl, córki Michaela Landona, wjechał na autostradzie inny pojazd. Czwórka jej znajomych zginęła na miejscu, a ona w stanie krytycznym trafiła do szpitala. - Wtedy zawarłem pakt z Bogiem. Jeśli ocali moją córeczkę, zrobię wszystko, by wyprodukować coś, co byłoby w stanie pomóc ludziom - wyznał aktor magazynowi "People". Jego prośby zostały...

 • Zmierzch bogów wg Blind Guardian

  Nowy album Niemców z Blind Guardian poprzedzi premiera singla "Twilight Of The Gods".

 • Borys Szyc: Bóg mnie uratował

  ...ponad roku nie wziął alkoholu do ust. Walka z nałogiem była trudna. Szyc często uczestniczy w różnego rodzaju zakrapianych bankietach czy premierach. Kiedyś dobra impreza to był jego styl życia. Na...

 • "Exodus: Bogowie i królowie" : Nudy jak na katechezie w podstawówce

  Ekranizacja biblijnej historii Mojżesza, który po czterystu latach wyswobodził lud żydowski z niewoli egipskiej, wygląda, jakby podpisał ją nie światowej sławy reżyser, który ma na swoim koncie oscarowe hity, tylko katecheta z polskiej prowincji, który dotąd zebrał w CV jedynie zapis o nauczaniu w pośledniej podstawówce.

 • "Amerykańscy bogowie": Dane Cook dołącza do obsady

  ..., Bruce Langley, Cloris Leachman, Chris Obi, Mousa Kraish oraz Peter Stormare. Autor "Amerykańskich bogów", Neil Gaiman, jest jednym z producentów wykonawczych. Premiera serialu stacji zaplanowana...

 • "Lewiatan" : Bezradność w starciu z Bogiem

  Wszelka władza pochodzi od Boga. To fraza, która pada z ust jednego z bohaterów (nagrodzonego za najlepszy scenariusz w Cannes) filmu Andrieja Zwiagincewa. Tyle, że na sportretowanej przez rosyjskiego reżysera prowincji, gdzie sam diabeł mówi dobranoc, Boga chyba nie ma.

Zdjęcia na temat: premiera jestem bogiem
Wideo na temat: premiera jestem bogiem
 • Durczok o Tomaszu Kocie w filmie "Bogowie": To nie jest rola, to kreacja

  W filmie "Bogowie" Tomasz Kot gra polskiego kardiochirurga, Zbigniewa Religę, który jako pierwszy dokonał udanego przeszczepu serca. O wyśmienitej kreacji Kota, niezwykłym talencie aktorskim i ponadprzeciętnym zaangażowaniu w projekt, media rozpisywały się już od samej premiery filmu, która miała miejsce 10 października 2014 roku. Na ten temat wypowiedział się także Kamil Durczok. Co miał do powiedzenia o roli, która niewątpliwie przejdzie do historii polskiej kinematografii? (Starry.tv/x-news)

 • "Kazndozieja": Jessie, Cassidy i Tulip wracają!

  ", "Agentka Carter", "Księżna"). Partnerować mu będą Ruth Negga ("Agenci T.A.R.C.Z.Y.") jako Tulip i Joseph Gilgun ("Mistfits") jako irlandzki wampir Cassidy. Premiera 2. serii: 25 czerwca.

 • "Na dobre i na złe": Piotr Głowacki o filmie, teatrze i serialach

  ostatniego słowa, a jego telefon wciąż dzwoni. – W tej chwili jestem w trakcie aktywnej współpracy z Teatrem Telewizji. Teraz będzie już drugi spektakl – pierwszy to „Brat naszego Boga”, w tej chwili „Inspekcja”. Bardzo ciekawe wyzwania, tym jestem w tej chwili zajęty najbardziej. Natomiast z planami filmowymi czekam do premier – mówi agencji Newseria Lifestyle Piotr Głowacki, aktor. „Inspekcja” jest