• Informacje na temat:

  premiera listy do m

Artykuły na temat: premiera listy do m
 • "Czarna lista: Odkupienie": Spin off "Czarnej listy" startuje w Polsce

  Premiera serialu odbędzie się 12 kwietnia o godz. 21:00 na antenie AXN. Fabuła serii osnuta jest wokół przygód Toma Keena (Ryan Eggold). Tajny agent rozpoczyna współpracę z Susan Hargrave (Famke Janssen), szefową tajnej organizacji najemników zajmującej się sprawami uznawanymi za zbyt niebezpieczne dla agencji rządowych. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Edi Gathegiego i Tawny Cypress.

 • Trzy premiery w Teatrze Telewizji

  Do końca maja Telewizja Polska pokaże aż trzy ważne premiery teatralne. 18 maja (o godz. 20:25) TVP1 wyemituje "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka. Dzień później (o godz. 20:30) TVP Kultura pokaże sztukę "Polacy" w reżyserii Gabriela Gietzky'ego, a 24 maja (o godz. 22:55) Studio Teatralne Dwójki zaprasza na "Miss HIV" w reżyserii Krzysztofa Czeczota.

 • Netflix: Premiera "Designated Survivor" i 4. sezonu "Elementary"

  ...dostępne co niedzielę, podobnie jak nowe odcinki czwartego sezonu "Czarnej listy".

 • Tomasz Chada poszukiwany listem gończym

  Policjanci z komendy przy ulicy Grenadierów w Warszawie poszukują Tomasza Chady. Raper nie wrócił z przepustki do zakładu karnego, gdzie odbywał 2-letnią karę pozbawienia wolności.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #59

  ...". Aktualizacja #58: Premiera "Stranger Things". Aktualizacja #57: W serwisie są już dostępne wcześniejsze części cyklu opartego na powieściach Armisteada Maupina: "Miejskie opowieści", "Więcej miejskich(...)". Aktualizacja #55: Premiera drugiego sezonu "Dark". Aktualizacja #54: Zapowiedź serialu "Criminal"; zapowiedzi na lipiec (można je zobaczyć poniżej lub tutaj ). Aktualizacja #53

 • Powstaje sequel "Listów do M."

  Trwają zdjęcia do produkcji TVN "Listy do M.2". Do obsady znanej z pierwszej części filmu dołączyli m.in. Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • "Barwy szczęścia": Premiera bez reżysera?

  ...inwalidzkim Pawła i towarzyszącego mu Szumana (Stanisław Brudny). - Uparł się, żeby tu przylecieć - westchnie pan Jan, uśmiechając się do Pyrki. - Premiera bez reżysera jest jak film bez scenariusza...

 • "Listy od nieznajomego" : Ukryte pragnienia

  Student lingwistyki, Boaz żyje w pozornie szczęśliwym związku z dziewczyną. Gdy jednak zaczyna dostawać miłosne listy od tajemniczego mężczyzny, powracają wspomnienia i ukryte pragnienia.

 • "Długa noc": Premiera nowego miniserialu HBO z Johnem Turturro i Rizem Ahmedem już 11 lipca

  W poniedziałek, 11 lipca o godz. 3.00 w nocy, równocześnie z amerykańską emisją, odbędzie się premiera nowego miniserialu produkcji HBO Długa noc (The Night Of). W rolach głównych występują John Turturro i Riz Ahmed. Twórcami serialu są uznani i nagradzani scenarzyści Steven Zaillian oraz Richard Price. Długa noc opowiada o tajemniczej sprawie zabójstwa z kulturowymi i politycznymi podtekstami...

 • "50 twarzy Greya": Znamy pełną ścieżkę dźwiękową

  Po premierze singla Ellie Goulding "Love Me Like You Do" oraz "Earned It" The Weeknd przyszedł czas na prezentację pełnej listy utworów do ekranizacji bestsellerowej powieści "50 twarzy Greya" ("50 Shades Of Grey").

Zdjęcia na temat: premiera listy do m