• Informacje na temat:

  premiera narodowy

Artykuły na temat: premiera narodowy
 • "Barwy szczęścia": Mija 10 lat od premiery serialu!

  Dokładnie 10 lat temu - 27 września 2007 roku - Dwójka rozpoczęła emisję "Barw szczęścia". Serial szybko zyskał sympatię telewidzów, którą niezmiennie cieszy się do dziś, a grające w nim główne role Katarzyna Zielińska i Katarzyna Glinka, czyli Marta Chowańska i Kasia Górka, niemal z dnia na dzień stały się wielkimi gwiazdami.

 • "Potop": 40 lat od premiery

  We wtorek, 2 września, minie 40 lat od premiery "Potopu" Jerzego Hoffmana. Doskonałą okazją do przypomnienia sobie ducha ekranizacji powieści Sienkiewicza będzie zaplanowana na październik premiera odrestaurowanej cyfrowo i skróconej przez reżysera wersji filmu.

 • Marta Kaczyńska: Wielka nieobecna na premierze filmu "Smoleńsk"

  Podczas premiery filmu "Smoleńsk" Marta Kaczyńska (36 l.) była najbardziej wyczekiwanym gościem. Dlaczego więc zabrakło jej w tym dniu?

 • Premier spotkała się z Danutą Szaflarską

  Szefowa rządu złożyła życzenia aktorce Danucie Szaflarskiej, która 6 lutego obchodzi 100. urodziny. "Życzę pani dużo zdrowia i aby energia, która od pani promienieje, nigdy pani nie opuszczała" - powiedziała premier na czwartkowym spotkaniu w kancelarii premiera.

 • Kolejny skandal w Teatrze Narodowym!

  Jak wiemy, Grażyna Szapołowska niedawno straciła pracę w Teatrze Narodowym. Zamiast zagrać w przedstawieniu, sędziowała wtedy w show "Bitwa na głosy". Dyrektor teatru, Jan Englert, natychmiast podziękował jej za współpracę i zapowiedział, że sprawa będzie miała finał w sądzie. Jak dowiedział się "Fakt", nie jest to jedyna bitwa, którą teatr przegrał w starciu z telewizją. Grzegorz Małecki (36

 • Trzy premiery w Teatrze Telewizji

  Do końca maja Telewizja Polska pokaże aż trzy ważne premiery teatralne. 18 maja (o godz. 20:25) TVP1 wyemituje "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka. Dzień później (o godz. 20:30) TVP Kultura pokaże sztukę "Polacy" w reżyserii Gabriela Gietzky'ego, a 24 maja (o godz. 22:55) Studio Teatralne Dwójki zaprasza na "Miss HIV" w reżyserii Krzysztofa Czeczota.

 • "Klan": Monika Dryl i jej pasje

  Czas dzieli między swoje największe pasje: aktorstwo, muzykę i macierzyństwo. Monika Dryl opowiada m.in. o premierze w Teatrze Narodowym i przyznaje, że rozpiera ją energia.

 • "Wesele" Smarzowskiego: Mija 10 lat od premiery

  - 'Wesele" to realistyczna komedia tragiczna. Opowieść o miłości i o pieniądzach. A właściwie o miłości do pieniędzy - mówił o swym debiutanckim obrazie Wojtek Smarzowski. Dziś mija 10 lat od premiery jednego z najważniejszych filmów ostatniej dekady.

 • "Ucho Prezesa": Co politycy myślą o serialu?

  Szef MON Antoni Macierewicz, minister obrony narodowej, ocenił, że serial satyryczny "Ucho Prezesa" jest znakomity. Minister SWiA Mariusz Błaszczak przyznał, że jest zabawny. Premier Beata Szydło żartowała, że razem z szefami: MSWiA i MON będą musieli wystąpić do autorów o tantiemy, ponieważ robią reklamę serialowi.

 • Premiera spektaklu "Nad" w Studiu Teatralnym Dwójki

  Nagrodzona Srebrnym Remi podczas 48. edycji Worldfest w Houston w Teksasie sztuka w reżyserii i na podstawie tekstu Mariusza Bielińskiego zostanie zaprezentowana w niedzielę, 21 czerwca, o godz. 22.55 na antenie TVP2.

Zdjęcia na temat: premiera narodowy
Wideo na temat: premiera narodowy
 • Nowa ramówka TVP - Spot Jesień 2018

  To będzie szczególna i wyjątkowa jesień dla Telewizji Polskiej. Przede wszystkim świętować będziemy 100-lecie odzyskania niepodległości. Z tej okazji już od 2 września w Jedynce nowy, wyjątkowy serial „Drogi Wolności” o losach krakowskiej rodziny na tle odradzającej się Rzeczpospolitej. 11 listopada widzowie obejrzą pilot serialu „Młody Piłsudski” opowiadający o grupie spiskowców walczących z caratem na przełomie XIX i XX wieku. Głównym bohaterem jest młody Józef Piłsudski i jego najbliżsi...

 • R. Kalisz: Jestem gotowy przeprosić T. Siemoniaka

  Warszawa. - Ja mogę przeprosić Tomasz Siemoniaka, tylko mówię: panie premierze, to nie ja, niech pan  mnie nie atakuje - powiedział Ryszard Kalisz. W ten sposób odniósł się do opublikowanych nagrań z podsłuchów, na których podczas rozmowy z Aleksandrem Kwaśniewskim przekazał byłemu prezydentowi słowa gen. SKW Janusza Noska, że na najwyższych szczeblach Ministerstwa Obrony Narodowej dochodzi do korupcji. Miał w nią być zamieszany także Tomasz Siemoniak. Jak podkreślił Ryszard Kalisz,...

Dyskusje na temat: premiera narodowy