• Informacje na temat:

  premiera new moon

Artykuły na temat: premiera new moon
 • "Kraina bezprawia" i "Syn" powracają z finałowymi sezonami! Znamy daty premier

  ...stawić czoła swojej przeszłości. Moon śpieszy się, by uratować Lydię przed niechybną śmiercią, po tym, jak zaryzykowała dla niego swoje życie. W obsadzie zobaczymy Daniela Wu (Sunny), Nicka Frosta (Bajie), Aramisa Knighta (M.K.), Emily Beecham (Wdowa), Orlę Brady (Lydia), Ally Ioannides (Tilda), Lorraine Toussaint (Cressida), Shermana Augustusa (Moon), Babou Ceesaya (Pielgrzym), Ellę-Rae Smith...

 • Borixon: Miałem propozycję z "Tańca z Gwiazdami"

  Raper Borixon pochwalił się na Facebooku, że kontaktowali się z nim organizatorzy "Tańca z Gwiazdami" i pytali o szanse na występ w następnej edycji programu. Borixon odrzucił propozycję.

 • Seriale, na które czekamy. Najciekawsze premiery 2017 roku

  ...), Emily Browning (Laura Moon), Dane Cook, Gillian Anderson, Yetide Badaki, Bruce Langley, Cloris Leachman, Chris Obi, Mousa Kraish, Peter Stormare oraz Kristin Chenoweth. The Defenders "The Defenders(...) kamerą dwóch pierwszych epizodów stanie reżyserka S.J. Clarkson ("Jessica Jones", "Orange is the New Black"). W "The Defenders" pojawią się Matt Murdock (Charlie Cox), Jessica Jones (Krysten Ritter), Luke...

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • Michael Sheen w "New Moon"

  Brytyjski aktor Michael Sheen ("Frost/Nixon") dołączył do obsady filmu "New Moon" - kontynuacji kasowego hitu "Zmierzch".

 • Rezygnacja reżyserki "Zmierzchu"

  Szaleństwo wokół "Zmierzchu", jakie rozpętała premiera filmu, jeszcze nie ucichło w Stanach Zjednoczonych, a wytwórnia już ogłosiła swoje plany co do sequela. Niektóre decyzje zaskakują.

 • R.E.M. z liderem Coldplay

  14 września w Londynie odbył się charytatywny koncert pod hasłem "Make Trade Fair". Gwiazdą wieczoru była grupa R.E.M., do której na scenie dołączył Chris Martin, wokalista Coldplay.

 • Kyte: W cieniu elektrycznego krzesła

  Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć już teledysk do utworu "IHNFSA" brytyjskiej postrockowej grupy Kyte. Jej album "Dead Waves" zapowiadany jest jako "jedna z najbardziej klimatycznych premier" tego roku.

 • R.E.M. po raz ostatni

  Decyzja grupy R.E.M. o zakończeniu kariery zasmuciła wielu fanów. Na otarcie łez pozostanie dwupłytowa składanka "Part Lies, Part Heart, Part Truth, Part Garbage, 1982-2011" zawierająca trzy premierowe nagrania.

 • Nowy aktor w sequelu "Zmierzchu"

  Brytyjski aktor Jamie Campbell-Bower zdradził, że wystąpi w kontynuacji filmu "Zmierzch" w roli lidera rodu wampirów Volturi - Kajusza.