• Informacje na temat:

  premiera obławy

Artykuły na temat: premiera obławy
 • ​Weronika Rosati znów na językach!

  ...warszawskiej premierze "Obławy" Weronika pojawiła się u boku pozostałych gwiazd filmu: Marcina Dorocińskiego, czyli Szymona Kowalczyka z "Bez tajemnic", Macieja Stuhra, czyli podkomisarza Artura(...) premierowego pokazu reklamowanej jako najbardziej poruszający polski film roku i nagrodzonej Srebrnymi Lwami na festiwalu w Gdyni "Obławy" dostrzegliśmy też  Andrzeja Mastalerza, czyli lekarza z "Licencji na...

 • Ogólnopolska premiera "Pani z przedszkola"

  Ogólnopolska premiera "Pani z przedszkola", nowego filmu autora głośnej "Obławy", Marcina Krzyształowicza, odbyła się w poniedziałek, 8 grudnia, w Krakowie. Komedia wejdzie na ekrany kin w całej Polsce 25 grudnia.

 • "Pani z przedszkola": Ponętna Karolina Gruszka na plakacie

  Dystrybutor filmu "Pani z przedszkola" (w kinach od 25 grudnia) zaprezentował oficjalny plakat najnowszej produkcji Marcina Krzyształowicza. Po ustach poznajemy, że kusi na nim Karolina Gruszka.

 • "Pani z przedszkola": Nie będzie doła

  - Gdy dostałam ten scenariusz, byłam nim zachwycona - mówi Agata Kulesza, która zagrała jedną z głównych ról w komedii "Pani z przedszkola" Marcina Krzyształowicza.

 • "Pani z przedszkola" : Sztuczki Marcina Krzyształowicza

  Ciepłą, kolorową i miękką podróżą sentymentalną do lat 70. ubiegłego wieku jest nowy film Marcina Krzyształowicza "Pani z przedszkola". Podobnie wyważoną lekkością charakteryzowały się ostatnio w polskiej kinematografii jedynie "Sztuczki" Andrzeja Jakimowskiego.

 • Premiera "Obławy" Krzyształowicza

  W Krakowie odbyła się we wtorek, 9 października, uroczysta, ogólnopolska premiera filmu "Obława" w reż. Marcina Krzyształowicza. Ten film to moralitet, opowieść o postawach ludzi w obliczu wojny - powiedział przed projekcją reżyser.

 • Krzyształowicz zakończył zdjęcia do "Pani z przedszkola"

  Marcin Krzyształowicz, twórca obsypanej nagrodami "Obławy", zakończył zdjęcia do "Pani z przedszkola. Premiera filmu jesienią 2014 roku.

 • Krzyształowicz kręci "Panią z przedszkola"

  Łukasz Simlat, Agata Kulesza, Adam Woronowicz, Karolina Gruszka, Krystyna Janda i Marian Dziędziel znaleźli się w obsadzie nowego filmu Marcina Krzyształowicza. Twórca obsypanej nagrodami "Obławy" rozpoczął dzisiaj w Krakowie zdjęcia do "Pani z przedszkola".

 • "Wróg numer jeden": Polowanie na Osamę

  Laureatka Oscara, Kathryn Bigelow powraca do tematu amerykańskiej armii. Tym razem serwuje nam ponad dwugodzinny raport z polowania na najbardziej znanego terrorystę świata - Osamę bin Ladena, zakończonego jego śmiercią w czasie obławy w Pakistanie.

 • Rosati, Stuhr i Dorociński w "Obławie"

  Zbliża się premiera filmu Marcina Krzyształowicza "Obława". W produkcji, która na tegorocznym festiwalu w Gdyni otrzymała Srebrne Lwy, główne role zagrali Marcin Dorociński, Maciej Stuhr i Weronika Rosati.