• Informacje na temat:

  premiera płyty dody

Artykuły na temat: premiera płyty dody
 • Sensacyjne słowa Dody! Aż trudno uwierzyć!

  ...dramatyczne. Kilka miesięcy temu zmarła jej ukochana babcia. Rodzinna tragedia sprawiła, że Doda rzuciła się w wir pracy i zdecydowała o nagraniu płyty, o której marzyłaby pani Pelagia.  Babcia zawsze wolała(...) show-biznesu. "Za kilka miesięcy planuję wejść do studia i dokończyć nagrywanie albumu z moim autorskim repertuarem. Pracowałam nad nim, ale zawiesiłam to w związku z wydaniem płyty z orkiestrą. Gdy już...

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Edyta Górniak i Doda wydają płyty w tym samym czasie! Będzie wojna?

  ...swoje materiały i już zaplanowały premiery płyt. Problem w tym, że padło niemal na ten sam dzień, a do tego celebrytki wydają je w tej samej wytwórni! "Obie płyty są dla firmy priorytetem, ale nie...

 • Fokus: Kariera w 10 utworach

  Wojciech Alszer, znany lepiej jako Fokus lub Fokusmok, 13 marca 2015 roku świętuje 35. urodziny. Jeden z najbardziej charakterystycznych raperów w naszym kraju może pochwalić się pokaźnym dorobkiem artystycznym. Spośród wszystkich utworów katowickiego rapera wybraliśmy 10, które idealnie podsumowują jego karierę.

 • Doda zdradza szczegóły nowej płyty

  Drugi, anglojęzyczny album Dody pt. "The seven temptations" (Siedem pokus głównych) ukaże się na przełomie lipca i sierpnia. Przed wakacjami planowana jest premiera pierwszego singla. - Płyta będzie bardzo różnorodna i nastąpi tam ciekawe połączenie - zapowiada skandalistka.

 • Natasza Urbańska: Nowy teledysk, fantazyjne kostiumy

  Natasza Urbańska, którą możemy oglądać w programie "Super STARcie", pracuje nad nowym teledyskiem. Gwiazda nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że spełniła w ten sposób marzenie o współpracy ze znaną polską kostiumografką Katarzyną Konieczką. W nowym klipie Urbańska pojawi się w kilku fantazyjnych strojach zaprojektowanych przez sopocką artystkę, m. in. obcisłym gorsecie w kolorze czerwonym.

 • Szczegóły kłótni Dody i Fokusa

  Piosenka "Fuck It" pochodzi z wydanej w zeszłym roku płyty "Siedem pokus głównych" i była zaskoczeniem zarówno dla fanów Dody, jak przede wszystkim dla wielbicieli Fokusa. Za nagranie duetu z gwiazdą(...)". Jak można dowiedzieć się na oficjalnej stronie fanów Dody, "rzekomym powodem są zbyt ostre sceny", w których wystąpił Fokus. "W rzeczywistości powód jest nieznany, gdyż sam dobrowolnie w nich zagrał...

 • Gosia zamiast Dody

  Najpopularniejsza debiutantka ostatniego roku, Gosia Andrzejewicz, nagrywa kolejny klip, a po wakacjach zasiądzie w jury popularnego show, zastępując Dodę.

 • Doda najlepszą artystką według Polaków

  ...najwyższy poziom artystyczny w Polsce!" "Jest nam bardzo miło, tym bardziej, że już za tydzień premiera solowej płyty Dody - Diamond Bitch ." Jak się jednak okazało, informacje zamieszczone na stronie(...), a to niekoniecznie oznacza, że najwybitniejsi". W związku z powyższym, apelujemy: jeśli odwiedzacie czasem witrynę internetową Dody, koniecznie porównujcie informacje w niej zamieszczone z innymi...

 • Doda oświetliła Pałac Kultury

  "Stolica jest BAD w dniu premiery płyty Dody" - napisała wokalistka na swoim Facebooku prezentując zdjęcie oświetlonego na różowego Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.