• Informacje na temat:

  premiera przed świtem 2

Artykuły na temat: premiera przed świtem 2
 • "Banshee": Premiera czwartego, finałowego sezonu w Cinemax i HBO

  Już w najbliższą sobotę, 2 kwietnia o godz. 20.00 w Cinemax odbędzie się premiera czwartego i jednocześnie ostatniego sezonu serialu sensacyjnego "Banshee". Pierwszy, odkodowany odcinek nowego sezonu Banshee będzie dostępny również od rana 2 kwietnia w HBO GO. W serwisie HBO GO można oglądać wszystkie dotychczasowe odcinki wszystkich sezonów "Banshee".

 • "Dzień z życia blondynki" : Bardzo zły dzień

  Hasło na polskim plakacie filmu "Dzień z życia blondynki" brzmi: "Kumulacja dowcipów o blondynkach w jednej komedii". Rzeczywiście, komedia Stevena Brilla miała być najprawdopodobniej wyjątkowo śmieszna. Niestety, wyszło wręcz odwrotnie.

 • Pattinson i Stewart razem na premierze

  Była hollywoodzka para Robert Pattinson i Kristen Stewart pojawią się razem w Los Angeles na premierze sagi "Zmierzch": Przed świtem. Część 2.

 • Fragmenty "Przed świtem": Bella w ciąży

  W sieci pojawiły się urywki finałowego zwiastuna najnowszej części filmowej sagi "Zmierzch"! Zobacz pierwsze momenty niepublikowanych nigdy wcześniej scen!

 • "Codzienna 2 m. 3": O tym serialu pamiętają dziś tylko aktorzy, którzy w nim zagrali...

  Jakubik), sąsiadki Marianki (Edyta Jungowska) i mnóstwa znajomych.  Rewelacyjna obsada zapewniła serialowi przyzwoitą oglądalność (każdy odcinek przyciągał przed telewizory niemal 4 miliony widzów), krytycy chwalili produkcję za dowcip, a gwiazdy mówiły w wywiadach, że na planie panuje cudowna atmosfera i, choć zdjęcia rozpoczynają się bladym świtem, po prostu chce się im pracować. - Mam...

 • "Saga 'Zmierzch': Przed świtem - część 2": Przedświt żywych trupów

  ''Przed świtem. Część 2'' wieńczy sagę ''Zmierzch''. Ostatni tom książki zaadaptowano na dwa filmy (co należy tłumaczyć tzw. ''żądzą pieniądza"), i o ile wcześniejszy segment należał do najsłabszych i najbardziej żenujących elementów serii, o tyle druga część stanowi jej interesujące domknięcie, które powinno zadowolić zarówno fanów, jak i wrogów.

 • Gwiazdy stają w obronie Kristen Stewart

  ...i przeprosiła, ale jej partner Robert Pattinson wyprowadził się z domu. Premiera finałowego filmu serii "Saga 'Zmierzch: Przed świtem. Część 2" zaplanowana jest na 16 listopada. "Ta historia została już...

 • Ostatni "Zmierzch": Jest teaser!

  W sieci pojawiła się długo wyczekiwana zapowiedź ostatniego filmu serii "Zmierzch" - "Przed świtem - część 2".

 • Premiera ostatniego "Zmierzchu" bez gwiazd

  Światowa premiera ostatniego filmu Sagi "Zmierzch" - "Przed świtem. Część 2" odbędzie się w ramach festiwalu filmowego w Rzymie (9-17 listopada). Zabraknie na niej jednak gwiazd serii - Kristen Stewart i Roberta Pattinsona.

 • Najbardziej oczekiwana premiera

  Już w najbliższy piątek, 18 listopada, do kin trafi "Saga 'Zmierzch': Przed świtem. Część 1". Na kolejną adaptację książki Stephenie Meyer czekały miliony fanów na całym świecie. W głównych rolach jak zawsze Kristen Stewart i Robert Pattinson.