• Informacje na temat:

  premiera sępa

Artykuły na temat: premiera sępa
 • ​Tłum gwiazd na premierze "Sępa"

  Dziś na ekrany kin w całej Polsce wchodzi debiutancki film Eugeniusza Korina "Sęp" z Michałem Żebrowskim, czyli profesorem Falkowiczem z "Na dobre i na złe", Danielem Olbrychskim, czyli Arkadiuszem Nowikiem z "Klanu", i Anną Przybylską, czyli Marylką Baką ze "Złotopolskich". Byliśmy na galowej premierze "Sępa"!

 • Andżelika Piechowiak biega mimo woli

  Andżelika Piechowiak przyznaje się do pracoholizmu, ale przekonuje, że nie musi się z jego powodu specjalnie regenerować. "W dniach wolnych najbardziej cieszy mnie to, że budzik nie dzwoni" - wyznaje aktorka.

 • Krakowski fotograf zszokowany zachowaniem biskupa Głodzia! Kazał mu spie****ać!

  Fotograf Tytus Kondracki chciał zrobić kilka zdjęć arcybiskupowi. Nie spodziewał się jednak, że zostanie tak potraktowany...

 • Olbrychski w thrillerze "Sęp"

  Trwają zdjęcia do polskiego thrillera "Sęp", który ma być kinowym wydarzeniem w 2012 roku. Bohaterów tej produkcji grają Michał Żebrowski i Daniel Olbrychski, który opowiedział nam o pracy na planie.

 • "Ultraviolet": Dereszowska, Gelner i Korcz dołączają do obsady

  Do obsady serialu Ultraviolet dołączyli kolejni aktorzy. Obok Marty Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskigo, Agaty Kuleszy, Michała Żurawskiego, Marka Kality i Bartłomieja Topy widzowie zobaczą m.in. Magdalenę Czerwińską, Annę Dereszowską, Bartosza Gelnera, Annę Korcz i Patryka Pniewskiego. Premiera "Ultravioletu" odbędzie się jesienią 2017 r. na kanale AXN.

 • Płomienny romans ze śmiertelną grą w tle

  Michał Żebrowski dał się poznać widzom już w różnych wcieleniach. Jednak tym razem fani artysty zobaczą go w zupełnie innej roli. Aktor zagrał twardego policjanta, którego serce skruszyć może tylko olśniewająca piękność.

 • "M jak miłość": Mroczna historia w tle - rozmowa z Michałem Czerneckim

  ...się do mnie młodzi ludzie pełni entuzjazmu, więc pomogłem. Gdyby zbierali pieniądze na pomoc dla chorych dzieci, starszych ludzi lub świnek morskich, zareagowałbym podobnie. Kiedy premiera...

 • "Sęp": Nie mam pytań

  "Sęp" to kryminalna historia o chłopcu, który stał się dobrym policjantem i miłości zwyciężającej zło. Brzmi banalnie?

 • Sprawdź, w co gra Donald Tusk

  ...ścianie, a mąż z brzegu" - zdradza żona premiera. "W Warszawie łóżko stoi po środku sypialni, więc rano często przez moment się dziwię, że mogę bezszelestnie wyjść z niego, bo w domu muszę przechodzić...

 • Piosenki Archive w thrillerze "Sęp"

  Pierwszy raz w historii polskiej kinematografii całą ścieżkę dźwiękową filmu stworzy zagraniczny zespół muzyczny. Brytyjczycy z Archive zgodzili się na wykorzystanie swych najlepszych piosenek w thrillerze "Sęp".

Zdjęcia na temat: premiera sępa