• Informacje na temat:

  premiera słynnego

Artykuły na temat: premiera słynnego
 • "Netflix": Premiera "Supergirl", "Flash" i "Legend jutra"

  ..."Supergirl" jest adaptacją komiksu DC Comics o tym samym tytule. Opowiada o losach 24-letniej dziewczyny, Kary Zor-El.  Urodziła się ona na planecie Krypton i jest kuzynką słynnego Supermana. Posiada nadprzyrodzone moce, które musi ukrywać. Po przybyciu na Ziemię postanawia to zmienić. Chce zostać bohaterem i pomagać ludziom. W rolach głównych występują: Melissa Benosit, Chyler Leigh, David...

 • Słynny duet z "Nad Niemnem": Jak potoczyły się ich losy?

  Po premierze ich drogi rozeszły się na 27 lat.

 • Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że Małgorzata Kożuchowska zagra główną rolę w filmie o życiu Krystyny Skarbek. Polka była agentką brytyjskich tajnych służb, w czasie drugiej wojny światowej. Brała udział w wielu niebezpiecznych misjach, m.in.: na Węgrzech, we Francji i na Bliskim Wschodzie.  Była jednym z ulubionych szpiegów brytyjskiego premiera Winstona Churchilla, a mężczyźni...

 • Premiera dokumentu "Polacy w oczach świata"

  Premiera dokumentalnego filmu "Polacy w oczach świata", w którym na temat wybitnych przedstawicieli naszego narodu - cenionych za granicą polityków, uczonych, artystów, sportowców - wypowiadają się m.in. Dalajlama XIV i Barack Obama, odbyła się w czwartek, 2 października, w stolicy.

 • Andrzej Wajda nie żyje. Tabloid ujawnia, na co zmarł słynny reżyser

  Andrzej Wajda († 90 l.) nie żyje – ta wiadomość zasmuciła i zaskoczyła przyjaciół oraz fanów talentu reżysera. Wydawało się, że mimo słusznego wieku mężczyzna jest w niezłej kondycji. Okazało się jednak inaczej. Jeden z tabloidów ujawnia, co przyczyniło się do śmierci artysty. Informacje te mogą zszokować, bowiem wszystko zaczęło się... od zwykłego przeziębienia.

 • Marduk: Szczegóły premiery (nowa płyta "Frontschwein")

  Nowy album szwedzkiej grupy Marduk trafi na rynek 19 stycznia 2015 roku.

 • Tego po Dodzie chyba nikt się nie spodziewał! Ruszyła na pomoc słynnej gwieździe!

  Doda Rabczewska-Stępień (34 l.) nie mogła dłużej patrzeć, jak wielka dama polskiej piosenki cierpi. Postanowił jej pomóc...

 • GrubSon ("Holizm"): Premiera albumu i nowy klip z Marceliną

  4 marca do sklepów trafił długo wyczekiwany album GrubSona "Holizm". Płytę promuje utwór "Jedna z planet", w którym gościnnie zaśpiewała Marcelina. Do numery powstał również klip.

 • ..." - zaznaczał Pujszo w oświadczeniu. Nie zaprzeczył jednak, że "bawił się" w fotografa... David Letterman, gospodarz słynnego programu pokazywanego w Stanach, został bohaterem seksafery po tym, jak...

 • "One Love", czyli Bollywood w Krakowie

  "One Love" - to tytuł nowej bollywoodzkiej produkcji, do której sceny taneczne powstają na krakowskim Rynku i bulwarach wiślanych oraz na terenie zamku Ogrodzieniec w Podzamczu (Jura Krakowsko-Częstochowska). Premiera filmu odbędzie się za miesiąc w Indiach.

Zdjęcia na temat: premiera słynnego
Wideo na temat: premiera słynnego
 • Aktorzy na premierze "Bonda" czuli się jak na weselu!

  26 października w Londynie odbyła się premiera "Spectre" - najnowszej części przygód słynnego agenta 007. Odtwórcy głównych ról zgodnie twierdzą, że premiera "Bonda" przypomina... wesele! (Źródło: BAUER UK)

 • "Marco Polo": Zwiastun 2. sezonu

  "Marco Polo" to serial platformy Netflix, który przedstawia losy o podróżach słynnego bohatera. Akcja serii rozgrywa się XIII-wiecznych Chinach. Premiera zaplanowana jest na 1 lipca.

 • Kate, William i mały George w Sydney

  Brytyjski książę William, jego żona Kate i ich synek, książę George przybyli do słonecznego Sydney. Przywitały ich tłumy fanów, wznoszących głośne okrzyki oraz delegacja oficjalna złożona z dostojników państwowych, z premierem Tonym Abbottem na czele. Australia to kolejny, po Nowej Zelandii, przystanek trzytygodniowej podróży książęcej pary. Na początek Kate i William zostali zabrani do słynnej opery.

Dyskusje na temat: premiera słynnego