• Informacje na temat:

  premiera sobota

Artykuły na temat: premiera sobota
 • "M jak miłość", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe": Daty premier, godziny emisji

  ...7 września) Sobota godz. 20.30 - "Dziewczyny ze Lwowa" (premiera 3. sezonu 1 września) Niedziela godz. 20.10 - "Drogi wolności" (NOWOŚĆ premiera 2 września) Szczegółowy kalendarz emisji(...) będziemy na premierowe odcinki "O mnie się nie martw" i "rodzinki.pl". Szczegółowy kalendarz emisji premierowych odcinków polskich seriali TVP1   Poniedziałek godz. 18.00 - "Klan" (premiera...

 • 3. sezon "House of Cards" już w sobotę! Cały!

  W sobotę, 28 lutego, abonenci nc+ jako pierwsi w Polsce będą mieli możliwość obejrzeć cały 3. sezon serialu "House of Cards" z dwoma odcinkami nakręconymi przez Agnieszkę Holland. Serial będzie dostępny zaledwie dzień po amerykańskiej premierze w kolekcji SERIALE+ w serwisie nc+go TV.

 • "Teoria wielkiego podrywu”: Premiera 12. sezonu w Comedy Central Polska

  Amy. Nietypowy związek tej pary ewoluował od umowy związkowej do małżeństwa. Czy w finałowej serii swoją drugą połowę znajdzie nareszcie wrażliwy i romantyczny Raj?   Premiera: 27 października, sobota, godz. 21:30

 • Teresa Budzisz-Krzyżanowska papieżycą

  Wielka dama polskiego teatru - Teresa Budzisz-Krzyżanowska - przygotowuje się do roli papieżycy. W Teatrze Ateneum w Warszawie trwają próby przed premierą sztuki, w której argentyńska autorka Esther Vilar opisała Joannę Drugą. Premiera w reżyserii Edwarda Wojtaszka już w sobotę, 24 stycznia, na Scenie 61.

 • "Marvel's Runaways": Premiera drugiego sezonu

  ..., Allegra Acosta, Annie Wersching, Ryan Sands, Angel Parker, Ever Carradine, James Marsters, Kevin Weisman, Brigid Brannagh, James Yaegashi, Brittany Ishibashi, Kip Pardue. Premiera drugiego sezonu...

 • Serial "Gomorra" na antenie Cinemax

  W sobotę, 1 listopada, na antenie Cinemax odbędzie się premiera serialu "Gomorra". Ta niezwykle realistyczna produkcja została zrealizowana na południu Włoch na podstawie bestselerowej książki Roberto Saviano. Serial będzie dostępny również w serwisie HBO GO.

 • "Księga czarownic": Data premiery serialu HBO

  "Księga czarownic" to opowieść o magii, mrocznych tajemnicach i miłości. Historia, na podstawie serii bestsellerowych powieści Deborah Harkness, opowiada o współczesnej czarownicy, która próbuje rozszyfrować zagadkę pewnego starego manuskryptu.

 • Edyta Górniak "Glow On": Nowy singel jurorki "The Voice Of Poland"!

  "Glow On" to drugi, po "Your High" singel promujący najnowszy album Edyty Górniak. Jego premiera odbędzie się w 2015 roku, jubileuszowym dla wokalistki (20 lat od premiery debiutanckiej płyty "Dotyk").

 • "Komisarz Alex": Pierwsza serialowa premiera w 2019 roku

  "Intruz" - taki tytuł nosi 1. odcinek 12. serii "Komisarza Aleksa", który - jako pierwszą serialową nowość 2019 roku - TVP1 wyemituje już w najbliższą sobotę, 5 stycznia.

 • "Ziemia obiecana": Reymont, Łódź i seks w karocy

  W sobotę, 21 lutego 2015, mija dokładnie 40 lat od premiery "Ziemi obiecanej" Andrzeja Wajdy. Nominowana do Oscara ekranizacja powieści Władysława Reymonta nie tylko zaliczana jest do najlepszych dzieł reżysera, dodatkowo zawiera jedną z najbardziej sugestywnych scen erotycznych w historii polskiego kina.

Zdjęcia na temat: premiera sobota