• Informacje na temat:

  premiera sponsoringu

Artykuły na temat: premiera sponsoringu
 • Gwiazdy na premierze "Sponsoringu"

  Joanna Kulig, czyli Wika Bura ze "Szpilek na Giewoncie", i Juliette Binoche, zdobywczyni Oscara za rolę w "Angielskim pacjencie", zagrały razem w najnowszym filmie Małgorzaty Szumowskiej. W poniedziałek obie aktorki uświetniły swoją obecnością uroczystą premierę "Sponsoringu".

 • Małgorzata Szumowska o "Body/Ciało"

  5 lutego w Berlinie rozpoczyna się 65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale. O główną nagrodę imprezy, Złotego Niedźwiedzia, ubiega się w tym roku 19 filmów. Polskę reprezentuje "Body/Ciało" - najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej, autorki głośnych i wielokrotnie nagrodzonych na świecie "33 scen z życia", "Sponsoringu" i "W imię...".

 • Ma nowotwór. Nie chce leczenia

  W drugim sezonie serialu "Bez tajemnic", obok Danuty Stenki, Janusza Gajosa i Magdaleny Cieleckiej, pojawi się także Joanna Kulig, która za rolę w "Sponsoringu" otrzymała na zakończonym niedawno FPFF w Gdyni nagrodę za drugoplanową rolę kobiecą oraz nagrodę specjalną "Kryształowa Gwiazda Elle".

 • Krytycy zachwyceni filmem Szumowskiej

  Nie milkną echa po uroczystej premierze "Body/Ciało" w ramach Konkursu Głównego 65. MFF Berlinale. Recenzenci z całego świata - od Argentyny, przez Grecję, Hiszpanię i USA - nie przestają chwalić polskiej produkcji, nazwanej przez opiniotwórczy "Frankfurter Allgemeine Zeitung": "mroczną perłą festiwalu i obrazem, który wprowadza do kina nowy gatunek".

 • ...byłego premiera Nowasza. W teatrze współpracowała m.in. z Mają Kleczewską ("Sen nocy letniej"), Janem Klatą ("Oresteja"), Mikołajem Grabowskim ("Operetka") i Petrem Zelenką ("Oczyszczenie"). Kinowym(...)" Ryszarda Zatorskiego, jednak dopiero występ w "Sponsoringu" Małgorzaty Szumowskiej, gdzie wcieliła się w uprawiającą seks za pieniądze studentkę, okazał się rolą na miarę jej talentu. Odważną...

 • Małgorzata Szumowska w konkursie Berlinale!

  Nowy film Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało" został zakwalifikowany do Konkursu Głównego 65. MFF Berlinale i jest drugim z rzędu, po głośnym "W imię...", obrazem reżyserki, który będzie reprezentował nasz kraj w walce o prestiżowego Złotego Niedźwiedzia.

 • Serialowe rodzeństwa, czyli koneksje gwiazd "O mnie się nie martw"

  Filmowym w Gdyni za rolę w "Sponsoringu". Justyna: Udział w 4 serialach (w tym w głównej roli w "Nowej") oraz w 2 filmach kinowych ("Los numeros" i "Supermarket"). HOBBY: Joanna: Jazz, dobre...

 • "W imię..." Szumowskiej nagrodzone

  Kolejny zagraniczny sukces "W imię..." Małgorzaty Szumowskiej. Najnowszy obraz autorki "33 scen z życia" i głośnego "Sponsoringu" otrzymał nagrodę główną na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Kobiecych w Dortmundzie.

 • Dziecięca pornografia w serialu?

  ...w sytuacjach seksualnych osób poniżej 18 roku życia. O powadze sprawy świadczy między innymi fakt, że ze sponsoringu serialu wycofał się jeden z głównych reklamodawców. Firma uzasadniła, że nie chciałaby...

 • Kolejny sukces "W imię..."

  Kolejny międzynarodowy sukces "W imię..." Małgorzaty Szumowskiej. Najnowszy obraz autorki "33 scen z życia" i głośnego "Sponsoringu" otrzymał nagrodę główną na 10. jubileuszowym Nyskim Festiwalu Filmowym.