• Informacje na temat:

  premiera vampire

Artykuły na temat: premiera vampire
 • "Wampiry są indywidualistami"

  Tak twierdzi Charlaine Harris - "matka chrzestna wampirów" oraz autorka bestsellerowego cyklu powieściowego "The Southern Vampire Mysteries", na podstawie którego powstał serial "Czysta krew". Pisarka opowiada nam, dlaczego fascynują ją wampiry, i zdradza, jakie seriale lubi oglądać najbardziej.

 • Premiera 6. sezonu "Czystej krwi"

  W poniedziałek, 17 czerwca, zadebiutuje w HBO szósty sezon serialu "Czysta krew". Zorganizowana z tej okazji 14 czerwca, w Światowy Dzień Krwiodawcy, nietypowa akcja poboru krwi cieszyła się popularnością i zaangażowała fanów serialu.

 • 6. sezon "Czystej krwi" już 17 czerwca!

  ...  "Czysta krew" to intrygujący i przyprawiający o dreszcz emocji serial na motywach bestsellerowej powieści Charlaine Harris, "The Southern Vampire Mysteries". Jego pomysłodawcą jest Alan Ball, autor kultowego serialu produkcji HBO "Sześć stóp pod ziemią" i laureat Oscara za scenariusz obrazu "American Beauty". W "Czystej krwi" pokazał wszystko to, za co kochają go widzowie - skomplikowaną...

 • Wampiry powracają

  We wtorek, 19 grudnia, wieczorem, w Egyptian Theater w Hollywood, odbyła się premiera filmu "Shadow Of The Vampire". Na pokazie pojawili się twórcy obrazu: Willem Dafoe, odtwórca głównej roli, Nicolas Cage, producent i Elias Merhige, reżyser.

 • ​Piąty sezon "Czystej krwi" już we wrześniu!

  Premiera piątego sezonu serialu "Czysta krew" odbędzie się w sobotę, 29 września o godz. 22.00 w HBO. W kolejnej odsłonie produkcji Alana Balla pojawia się jeszcze więcej niezwykłych bohaterów, a ich losy zmieniają się jak w kalejdoskopie.

 • Wampirzyca i lesbijka w jednym!

  Brytyjska wokalistka Lily Allen zgodziła się zagrać w czarnej komedii "Lesbian Vampire Killers". Będzie jedną z homoseksualnych wampirzyc, które znienacka opanowały prowincjonalną, angielską miejscowość. Allen odgraża się też, ze wkrótce wyda nową płytę.

 • Gwiazda "Czystej krwi" w Polsce!

  ...w Warszawie jest jednym z punktów jego europejskiej podróży. Polska jest jedynym krajem Europy Środkowej, jaki odwiedzi aktor. Polska premiera telewizyjna czwartego sezonu serialu przewidywana jest(...) pisane jest spokojne życie u boku ukochanego? Kto nim jest? Czysta krew to intrygujący i przyprawiający o dreszcz emocji serial na motywach powieści Charlaine Harris "The Southern Vampire Mysteries...

 • "Czysta krew": Sezon drugi

  W drugiej części, opartego na powieściowym cyklu "The Southern Vampire Mysteries" Charlaine Harris, serial u "Czysta krew" będzie jeszcze więcej tajemniczych i mrocznych wątków, intryg, zbrodni i oczywiście krwi.

 • Wampiry da się lubić… a nawet kochać

  ..., w których "jest na czym oko zawiesić" - i nie mówimy tylko o kłach... "Czysta krew" "Czysta krew" - to złote dziecko Charlaine Harris (autorka cyklu książek "The Southern Vampire Mysteries", na...

 • Loudness terroryzuje

  Japońska grupa Loudness wydała swoją kolejną płytę studyjną, która nosi tytuł "Terror". Zła wiadomość jest taka, że na razie wydawnictwo to jest dostępne tylko w Azji. Premiera nastąpiła w tej części świata 7 stycznia.

Wideo na temat: premiera vampire
 • Akademia wampirów

  Rose i Lissa mają takie same problemy jak wszystkie nastolatki, tyle że uczą się w Akademii Wampirów – tajemnej szkole z internatem. Tu uczniowie dzielą się na Moroi (śmiertelne, pokojowo nastawione wampiry) i Dhampiry (półwampiry, półudzi, pełniących rolę strażników Moroi). Choć nieśmiała Lissa jest księżniczką Moroi, a buntownicza i żywiołowa Rose – Dhampirką, wierzą, że ich przyjaźń będzie trwać wiecznie. Pod warunkiem jednak, że przetrwają do końca roku. A nie będzie to proste zadanie, bo...

 • Abraham Lincoln: Łowca wampirów

  Widowiskowy film fantastyczny w cyfrowym 3D, wyreżyserowany przez Timura Bekmambetova, wizjonerskiego twórcę "Straży nocnej" i "Wanted: Ścigani". Gdy matka prezydenta Lincolna zostaje zabita przez istotę z piekła rodem, on wypowiada wojnę wampirom i ich ludzkim sprzymierzeńcom.

 • Mistrz tańca powraca

  Mistrz tańca powraca to debiut reżyserski Christiana Holtena Bonke i Andreasa Koefoeda, którego premiera odbyła się na festiwalu CPH:DOX w Kopenhadze w 2011 roku. Zdjęcia do filmu trwały dwa lata. Reżyserzy starali się jak najbardziej zbliżyć do filmowanych bohaterów. Pokazując zarówno ich życie zawodowe, jak i prywatne, zobrazowali co czują i jak reagują na pojawiające się pomiędzy nimi problemy. Film jest jednak nie tylko poruszającym tanecznym "love story", lecz również szczerym i...