• Informacje na temat:

  premiera znakomitego

Artykuły na temat: premiera znakomitego
 • "Flash": Premiera w Polsce

  Nadludzkie moce, tajemnice przeszłości, walka ze złem... Już w poniedziałek, 2 listopada, TV Puls rozpocznie emisję znakomitego serialu przygodowego "Flash" o najszybszym superbohaterze świata. Będzie to premiera tej produkcji w polskiej telewizji!

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • "Bodo": Premiera 6 marca

  ...muzyczne aktorów) oraz kompozytorzy: Misza Hairulin, Piotr Komorowski, Grzegorz Jabłoński, Atanas Valkov. Premiera nowego serialu o Eugeniuszu Bodo w TVP1 już 6 marca o godz 20:25.

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

 • "Kroniki Times Square": Premiera nowego sezonu

  "Kroniki Times Square" wróci z nowym sezonem 10 września do HBO. W obsadzie ponownie James Franco i Maggie Gyllenhaal.

 • "Discopolo": Takiego filmu jeszcze nie było!

  Znakomici aktorzy, muzyka, bajecznie kolorowe kostiumy, czyli "Discopolo". Film Maćka Bochniaka o początkach ery disco polo z całą pewnością nas zaskoczy!

 • "Kaznodzieja": Data premiery i pierwsze reakcje

  Dziś mamy parę dobrych wiadomości dla fanów seriali zrealizowanych na podstawie komiksów. Podczas tegorocznej edycji festiwalu SXSW przedstawiciele stacji AMC zdradzili kiedy "Kaznodzieja" zadebiutuje na ekranach. Oprócz tego uczestnicy SXSW mogli zobaczyć pierwszy odcinek produkcji. Jakie są ich reakcje? Znakomite.

 • Recenzja Röyksopp "The Inevitable End": Czekamy na ciąg dalszy

  Chłopaki z Röyksopp mają rację - jak się żegnać, to tylko z przytupem. Choć nikt chyba nie wierzy, że mogłaby to być rzeczywiście ich ostatnia płyta. Zwłaszcza że jest tak znakomita.

 • "Pakt": Gorąca premiera pełna gwiazd

  W warszawskiej Kinotece odbyła się oficjalna premiera drugiego sezonu polskiego serialu HBO - "Pakt".

 • "Śmieć" : Zgodnie z tytułem

  Tego, że fascynacja egzotyką w połączeniu z wnikliwą obserwacją i świeżym spojrzeniem może dać znakomite efekty, dowiedli choćby Danny Boyle i Łukasz Palkowski. To od nich Stephen Daldry mógłby się uczyć, jak robić filmy, które nie wywołują niesmaku. Taki pozostaje po projekcji "Śmiecia".

Zdjęcia na temat: premiera znakomitego
Wideo na temat: premiera znakomitego
 • 40. lat serialu "07 zgłoś się"

  Jego premiera odbyła się w Telewizji Polskiej w 1976 roku. Serial był emitowany w latach 1976-1987. Na przestrzeni 12 lat powstało 21 odcinków. Głównym reżyserem, a także współautorem scenariusza był Krzysztof Szmagier. Z okazji jubileuszu TVP Seriale przygotował specjalny program z udziałem aktorów. Grzegorz Miśtal rozmawiał z Bronisławem Cieślakiem, który brawurowo i z poczuciem humoru