• Informacje na temat:

  premiery baletu

Artykuły na temat: premiery baletu
 • "Pot i łzy" ("Flesh and Bone") – pełny sezon serialu w HBO GO

  ...bardzo prestiżowej American Ballet Company w Nowym Jorku. Droga na szczyt wydaje się być wyboista i pełna wyzwań dla ciała i psychiki młodej tancerki. Tym bardziej, że świat profesjonalnego baletu wymaga(...) sposób, o świecie profesjonalnego baletu. Twórcom - z wyróżnioną trzema nagrodami Emmy Moirą Walley-Beckett ("Breaking Bad") na czele - udaje się zajrzeć za jego kulisy i pokazać jego niedoskonałości...

 • W Krakowie rozpoczyna się 8. Festiwal Muzyki Filmowej

  Muzyka do kultowych gier wideo, filmów Wajdy, ekranizacji dzieł Szekspira i seriali rozbrzmiewać będzie podczas 8. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie - poinformowali w środę organizatorzy na konferencji inaugurującej jego tegoroczną edycję.

 • "Talianka": Rosyjski hit już od 6 marca w TVP1

  ​Sukces serialu o Annie German rozbudził nasze apetyty, więc z radością informujemy o premierze "Talianki". To porywająca opowieść o burzliwej i trudnej miłości w czasach drugiej wojny światowej.

 • "Avengers: Czas Ultrona" : Starzy znajomi

  Kolejne odsłony "Avangersów" to kluczowe punkty kinowego serialu Marvela - filmy, w których spotykają się jego główni bohaterowie. To też komercyjne kolosy, których celem jest przełożenie jak największej liczby atrakcji na jak największy zysk. Wielką zasługą Jossa Whedona, reżysera obu dotychczasowych części, jest to, że cały projekt nie zmienił się jeszcze w bezduszny, gargantuiczny twór.

 • W młodości uczyła się baletu i występowała w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Ukończyła II LO im. w Gliwicach i Studium Aktorskie w Katowicach. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Jej debiut filmowy nastąpił w roku 1998 w filmie Roberta Glińskiego "Kochaj i rób co chcesz", w tym czasie zagrała też w Teatrze Telewizji w "Perle". Kolejne filmy to m.in. "Wiedźmin" (2001), "Zemsta" (2002), za...

 • Aktorskie wcielenia Mateusza Damięckiego

  Perwersyjny milioner, cyniczny, niespełniony kochanek, początkujący aktor i młody żonkoś, prokurator karierowicz i ambitny ginekolog... W tak różnorodnych odsłonach tej jesieni zobaczy Mateusza Damięckiego widownia telewizyjna i publiczność w teatrze.

 • Rozenek zamartwia się o brata

  Francji nadal mieszka jej dużo starszy brat, Misha Kostrzewski (43 l.).  Michał skończył warszawską szkołę baletową. Uchodzi za mistrza baletu, przez 5 lat był solistą w operze w Monte Carlo, od 1998

 • Klaudia Halejcio: Jak ryba w wodzie

  Jako dziecko ćwiczyła pływanie synchroniczne, teraz powraca do serialu "Pierwsza miłość" jako ratowniczka Luiza. Klaudia Halejcio przyznaje, że jej żywiołem jest jednak... aktorstwo!

 • Ezgi Eyuboglu (27 l.) znalazła szczęście u boku swojego kolegi po fachu!

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Gra o tron", "Star Trek" i gry wideo

  Świat gier wideo, muzyka z obrazów filmowych Andrzeja Wajdy, szekspirowskie adaptacje i oscarowi goście, "Gra o tron" na gali międzynarodowych seriali ostatniej dekady i spektakularny finał na pokładzie kosmicznego Enterprise - "Star Trek Live in Concert" - oto najważniejsze atrakcje programu tegorocznej edycji festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 27-31 maja.