• Informacje na temat:

  premiery galeria

Artykuły na temat: premiery galeria
 • "Outlander": Zwiastun piątego sezonu! Premiera nowej serii coraz bliżej!

  Droughtlander, czyli określenie fanów na okres pomiędzy kolejnymi sezonami "Outlandera", szybko się kończy. Pojawił się pierwszy zwiastun najnowszej odsłony!

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • "Ozark": Znamy datę premiery trzeciego sezonu! Kiedy na Netflixie?

  "Ozark" wraca na ekrany. Trzeci sezon popularnego serialu trafi do serwisu Netflix 27 marca.

 • Filmowi niewidomi

  Frank Slade, bohater oscarowego dzieła Martina Bresta "Zapach kobiety", otwiera galerię postaci, dla których utrata wzroku nie była przeszkodą, by dokonywać niemożliwego. A przy tym zadziwiać, intrygować i - jak widać - skutecznie inspirować widzów.

 • "Klan": Mija 20 lat od premiery sagi rodu Lubiczów

  ...nie widział choćby jednego odcinka? Jeśli tak, to chyba nie jest z Polski! Ten serial to kopalnia cytatów, które weszły do języka potocznego. To również galeria niezwykłych postaci, które miliony...

 • "Body/Ciało": Alternatywny plakat autorstwa Jakuba Juliana Ziółkowskiego

  Był szczęśliwym talizmanem 65. MFF Berlinale i ozdobą uroczystej warszawskiej premiery "Body/Ciało". Wyjątkowy alternatywny poster, w duchu dawnej szkoły plakatu, towarzyszy filmowi Małgorzaty Szumowskiej od początku obfitującej w sukcesy drogi

 • "Jessica Jones": Premiera już niedługo?

  Premiera finałowego sezonu już wkrótce. Netflix powoli udostępnia nowe informacje na temat trzeciej serii.

 • "Violet" : Nie ma już nic, jesteśmy wolni

  Jessie jest świadkiem brutalnego morderstwa. Ginie jego kolega. W biały dzień, w centrum galerii handlowej. Wszyscy wszystko widzieli, nikt nic nie wie. Debiutujący w pełnym metrażu Bas Devos nie rości sobie praw do tej wiedzy. Za sprawą różnych filmowych technik pokazuje, jak rodzi się dystans i z czego wynika zaangażowanie.

 • "Westworld": Znamy datę premiery trzeciego sezonu. Mroczna odyseja wraca w marcu

  Serial o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu, wraca na ekrany.

 • Minionki wracają!

  Nie tylko dzieci kochają Minionki. Sprawiły to ich zabawne przygody, żarty i, cóż, gapowatość. Już 26 czerwca film "Minionki" zadebiutuje na ekranach polskich kin. Tymczasem zapraszamy na cykl minionkowych imprez.

Zdjęcia na temat: premiery galeria
Wideo na temat: premiery galeria
Dyskusje na temat: premiery galeria
 • Re: "Lokatorzy": Mija 20 lat od premiery serialu!

  Nie oglądałem wtedy tego serialu, ( tak samo jak "Galeria", "Ojciec Mateusz", "Na dobre i na złe" czy "M jak miłość" ), a nazwiska aktorów nic mi nie mówią !

 • Re: "Klan": Mija 20 lat od premiery sagi rodu Lubiczów

  Świat bez "Klanu" to abstrakcja, kiepski żart! Nigdy go nie zdejmą, będą kręcić, nawet gdy wybuchnie wojna atomowa. Czy jest ktoś, kto nie widział choćby jednego odcinka? Jeśli tak, to chyba nie jest z Polski! Ten serial to kopalnia cytatów, które weszły do języka potocznego. To również galeria niezwykłych postaci, które miliony Polaków traktują jak członków najbliższej rodziny - tak o sadze rodu