• Informacje na temat:

  premiery kolejnego

Artykuły na temat: premiery kolejnego
 • "Miodowe lata": Mija 20 lat od premiery kultowego sitcomu

  ...- nikt mi kolejnego kontraktu nie zaproponował. Było mi głupio przed publicznością, która -  nie ma co ukrywać - polubiła moją Alinę Krawczyk. Było mi przykro, że to kto inny chodził po tej kuchni...

 • Trzy premiery w Teatrze Telewizji

  Do końca maja Telewizja Polska pokaże aż trzy ważne premiery teatralne. 18 maja (o godz. 20:25) TVP1 wyemituje "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka. Dzień później (o godz. 20:30) TVP Kultura pokaże sztukę "Polacy" w reżyserii Gabriela Gietzky'ego, a 24 maja (o godz. 22:55) Studio Teatralne Dwójki zaprasza na "Miss HIV" w reżyserii Krzysztofa Czeczota.

 • "Gra o tron": Premiera 7. sezonu będzie opóźniona?

  Jak donosi The Hollywood Reporter fani serialu produkcji HBO mogą poczekać trochę dłużej na premierę kolejnego sezonu.

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • Premiera 5. sezonu za nami

  ..."The Wars to Come" - taki tytuł nowi premierowy odcinek kolejnego sezonu "Gry o tron". Co wydarzyło się w nocy 13 kwietnia? Uwaga! Spoilery!

 • Osiem premier! Widowiskowa Wielkanoc w Canal+

  Osiem spektakularnych premier filmowych w cztery dni. W wielkanocny weekend widzowie będą mogli zobaczyć wysokobudżetowe hity kinowe, takie jak "Transformers: Wiek zagłady", produkcje dla dzieci, m.in. "Rodzinka nie z tej Ziemi" oraz filmy o tematyce religijnej, w tym "Syn Boży" czy "Karol, który został świętym".

 • Latinowood: Jesienne premiery

  ..." producentka długo czekała na możliwość nakręcenia kolejnego serialu. Scenariusz "Yo no creo..." oparty jest na historii pióra Caridad Bravo Adams. Opowiadanie było bazą drugiego sezonu "Białego welonu...

 • "50 twarzy Greya": Znamy daty premier sequeli

  Znamy już daty premier sequeli budzącego wielkie emocje filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya". "Ciemniejsza strona Greya" pojawi się w kinach 10 lutego 2017 roku, a "Nowe oblicze Greya" - 9 lutego 2018 roku.

 • Zagraniczne premiery! "House of Cards", "Damien", "Daredevil" i inne

  ...kolejnego serialu o pracy jednostki FBI zajmującej się tworzeniem profilów psychologicznych przestępców była... nieudana. "Zabójcze umysły. Okiem sprawcy" zostały skasowane po 1. sezonie. Czy tym razem...

 • "Wesele" Smarzowskiego: Mija 10 lat od premiery

  - 'Wesele" to realistyczna komedia tragiczna. Opowieść o miłości i o pieniądzach. A właściwie o miłości do pieniędzy - mówił o swym debiutanckim obrazie Wojtek Smarzowski. Dziś mija 10 lat od premiery jednego z najważniejszych filmów ostatniej dekady.

Zdjęcia na temat: premiery kolejnego
Wideo na temat: premiery kolejnego
 • "Zbrodnia": Premiera 2. sezonu w 15 października

  Spokojnym życiem nadmorskiej miejscowości ponownie wstrząsa seria nieoczekiwanych zdarzeń. Podczas corocznych wyścigów konnych, na mecie od postrzału w klatkę piersiową, ginie zwycięzca finałowej gonitwy - prezes znanej trójmiejskiej fundacji i ceniony prawnik. Cień podejrzeń pada na jego najbliższych współpracowników. Śledztwo trafia w ręce komisarza Tomasza Nowińskiego (w tej roli Wojciech Zieliński). Tymczasem Agnieszka (Magdalena Boczarska), przeżywając kolejny małżeński kryzys, dojrzewa...

 • "Berlińskie psy": Oficjalny zwiastun

  Zwiastun kolejnej niemieckiej produkcji Netflixa. Premiera w grudniu

 • Kolejne 2 minuty serialu!

  Tym razem Sookie ucieka z krainy wróżek, które okazały się nie być tak miłe jak sobie większość z nas wyobraża. Premiera 4. sezonu już 26 czerwca.

Dyskusje na temat: premiery kolejnego
 • Re: Więcej krwi i seksu

  :) P.S. Już nie mogę się doczekać, najgorsze jest to, że im bliżej premiery tym napięcie wzrasta, jeszcze nigdy nie wyczekiwałem z taką niecierpliwością kolejnego odcinka, ostatnio byłem taki "spięty" jak wyświetlali "Kompanię braci" :) też nie mogłem doczekać się kolejnego odcinka.