• Informacje na temat:

  premiery serialu

Artykuły na temat: premiery serialu
 • "13 posterunek 2": 20 lat od premiery serialu

  ...​"13 posterunek" był jednym z największych polskich hitów telewizyjnych. Serial szybko zdobył wierną rzeszę fanów i dzisiaj uznawany jest za kultowy. Dwa lata po zakończeniu pierwszej serii, powstała druga odsłona serialu pod nazwą "13 posterunek 2". Właśnie mija 20 lat od jego premiery.

 • "Kariera Nikodema Dyzmy": Fenomen serialu

  "Dyzma to postać nieśmiertelna. Ma nie tylko swoich poprzedników, ale i następców. Jest wszechobecny w każdym miejscu i w każdym czasie" - pisał o serialu wiosną 1980 roku tygodnik "Ekran". Po 35 latach od premiery, o kulisach pracy na planie opowiedzą aktorzy Grażyna Barszczewska, Ewa Szykulska i Leonard Pietraszak.

 • "Janka": Mija 30 lat od premiery serialu

  Serial dla dzieci "Janka" zadebiutował na antenie TVP 24 września 1989 roku. Produkcja polsko-niemiecka przedstawiała losy dzieci, które tworzyły dwie "walczące" ze sobą grupy. Orłom przewodziła wnuczka karczmarza o imieniu Janka; Wilkom - Julek Bromski. W sumie nakręcono 15 odcinków serii. 24 września mija 30 lat od premiery serii. Co stało się z aktorami, którzy wcielali się w główne role?

 • Lady Gaga wystąpi w serialu

  Wokalistka Lady Gaga dołączyła do obsady piątego sezonu "American Horror Story".

 • "Ty": Znamy datę premiery serialu Netflixa

  ...serialu, stwierdziła w wywiadach, iż w nowym sezonie będzie wiele szalonych zwrotów akcji i elementów gore. Joe pozna też swoją nową ofiarę. W "ukochaną" Joego, Love Quinn, wcieli się znana z "Nawiedzonego domu na wzgórzu" Victoria Pedretti. W obsadzie znaleźli się także Jenna Ortega, Charlie Barnett, Chris D'Elia. Za produkcję i reżyserię serialu "Ty" ,  opartego na bestsellerowej powieści Caroline...

 • "Potop": 40 lat od premiery

  We wtorek, 2 września, minie 40 lat od premiery "Potopu" Jerzego Hoffmana. Doskonałą okazją do przypomnienia sobie ducha ekranizacji powieści Sienkiewicza będzie zaplanowana na październik premiera odrestaurowanej cyfrowo i skróconej przez reżysera wersji filmu.

 • "Titans": Zapowiedź premiery serialu DC

  Najnowsza produkcja ze stajni DC zadebiutuje w Polsce na platformie Netflix 11 stycznia 2019 roku.

 • Premiera trzeciego sezonu serialu "Hannibal" jednocześnie w USA i w Polsce

  Pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu "Hannibal" zostanie udostępniony bezpłatnie w aplikacji AXN Player na stronie internetowej stacji. Polscy widzowie zobaczą premierowy odcinek nowego sezonu w wersji z polskimi napisami już 5 czerwca o godz. 7 rano, równolegle z premierą na zachodnim wybrzeżu USA. Premiera telewizyjna odbędzie się już w piątek 5 czerwca o godz. 23 na kanale AXN.

 • "Drogi wolności": Znamy datę premiery serialu

  Emisja serialu "Drogi wolności" została zaplanowana na jesień br. Teraz dowiedzieliśmy się, kiedy dokładnie serial trafi na antenę TVP.

 • Magdalena Cielecka w serialu HBO "Pakt"

  Magdalena Cielecka, Edward Linde Lubaszenko i Marcin Wojciechowski dołączyli do obsady nowego serialu HBO "Pakt". Głównego bohatera produkcji gra Marcin Dorociński. Premiera w HBO planowana jest na jesień tego roku.

Zdjęcia na temat: premiery serialu
Wideo na temat: premiery serialu
Dyskusje na temat: premiery serialu