• Informacje na temat:

  prestiżowe nagrody

Artykuły na temat: prestiżowe nagrody
 • Jakub Kornhauser zdobył prestiżową nagrodę!

  O Jakubie Kornhauserze zrobiło się głośno kilka dni temu za sprawą mocnego wywiadu dla "Dużego Formatu", w którym nie zostawił suchej nitki na prezydenturze swojego szwagra. "Nie zdziwię się, jeśli Duda stanie przed Trybunałem Stanu" - oznajmił młody poeta. "Jestem rozczarowany jego prezydenturą. Uważałem, że to jest samodzielny, racjonalnie myślący człowiek" - dodał w dalszej części rozmowy. Środowiska prawicowe od razu zaczęły krytykować mężczyznę, zarzucają mu, że chce się wylansować na...

 • "Ida" z kolejną prestiżową nagrodą!

  Kolejna nagroda dla "Idy"! Film w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymał w sobotę, 7 lutego, podczas uroczystej gali w Madrycie, prestiżową hiszpańską nagrodę Goya w kategorii najlepszy film europejski.

 • Meghan Markle "Ikoną stylu"? Właśnie dostała nominację do prestiżowej nagrody!

  Meghan (36 l.) przez lata żyła z aktorstwa, lecz po ślubie z księciem Harrym (33 l.) musiała zrezygnować z grania w filmach i serialach. A jednak znalazł się sposób, by znów postawić ją w jednym szeregu z innymi gwiazdami. Księżna Sussex została nominowana do prestiżowej nagrody. A to może być nie koniec wyróżnień. Ciekawe, co na to wszystko królowa Elżbieta...

 • "Birdman" z nagrodą Gildii Aktorów Filmowych

  Film "Birdman", będący satyrą na środowisko show-biznesu, zdobył w niedzielę, 25 stycznia, główną nagrodę amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych (SAG). Uroczystość rozdania statuetek odbyła się w Los Angeles.

 • Dwie prestiżowe nagrody w zasięgu ręki...

  Nadchodzące tygodnie z całą pewnością należeć będą do najbardziej emocjonujących w życiu Jakuba Wesołowskiego. 28-letniemu przystojniakowi może się bowiem udać coś, co dotąd udało się tylko największym polskim gwiazdom - sięgnąć niemal równocześnie po dwie najważniejsze nagrody telewizyjne w Polsce: Telekamerę "Tele Tygodnia" i Wiktora! Jakub  nominowany jest do obu nagród w kategorii Aktor Roku...

 • Europejskie Nagrody Filmowe: Sukces "Idy"!

  To wielki dzień dla twórców filmu "Ida" i całego polskiego kina! "Ida" otrzymała Europejską Nagrodę Filmową w kategoriach: najlepszy film, reżyseria, scenariusz oraz zdjęcia. Produkcji Pawła Pawlikowskiego swą nagrodę - People's Choice Award - przyznała również europejska publiczność. Ceremonia wręczenia tych prestiżowych wyróżnień odbyła się w sobotę, 13 grudnia, w Rydze.

 • "Na dobre i na złe": Tretter odbiera prestiżową nagrodę

  Szpital Kliniczny w Leśnej Górze po raz kolejny otrzyma cenne wyróżnienie.

 • Berlinale 2015: Nagroda dla Polaków!

  Film "Performer" Łukasza Rondudy i Macieja Sobieszczańskiego został nagrodzony prestiżową "Think: Film Award", przyznawaną w ramach sekcji Forum Expanded Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie.

 • Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się nagrodą. "Jestem zaszczycona"

  Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się na Instagramie dobrą nowiną. "Jestem zaszczycona" - napisała. Fani od razu pospieszyli z gratulacjami!

 • Konkurs o Nagrodę im. Andrzeja Munka

  14 pełnometrażowych fabularnych debiutów zgłoszonych zostało do tegorocznej edycji konkursu o Nagrodę im. Andrzeja Munka, organizowanego przez Szkołę Filmową w Łodzi. W czwartek w kinie "filmówki" rozpoczną się pokazy konkursowe.

Zdjęcia na temat: prestiżowe nagrody
Wideo na temat: prestiżowe nagrody
 • Film Martyny Wojciechowskiej walczy o nagrodę na festiwalu w Monte Carlo

  Film „Ludzie duchy” Martyny Wojciechowskiej i Marka Kłosowicza otrzymał nominację na Międzynarodowym Festiwalu Produkcji Telewizyjnej w Monte Carlo. Dokument opowiada historię albinosów z Tanzanii, którzy są zwierzyną łowną dla ludzi wierzących w magiczną moc chorych na bielactwo. Martyna Wojciechowska nie ukrywa, że już sama nominacja do tak prestiżowej nagrody jest dla niej wielkim wyróżnieniem.

 • Nagroda

  "To autobiograficzna historia - zaznacza Paula Markovitch - Jej akcja rozgrywa się w miejscach, które pamiętam z dzieciństwa. Powracam do nich w snach. To wrogie czasy". W tle zainspirowanej wspomnieniami opowieści reżyserki tkwi dramatyczna wielka historia współczesnej Argentyny: wojna domowa i wojskowy zamach stanu, który w 1976 roku rozpoczął najbardziej brutalną w XX wieku w tym rejonie świata dyktaturę wojskową czterech junt, trwającą do 1983 roku; stan wyjątkowy i tzw. Proces...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1761.

  do ostrej kłótni o jej wyjazd. Klara dowiaduje się, że jej książka została nominowana do prestiżowej nagrody literackiej.

 • Whiplash

  "Whiplash" to zdobywca Grand Prix 30 edycji najważniejszego festiwalu kina niezależnego Sundance w USA oraz nagrody publiczności. Andrew (Miles Teller) to młody perkusista, który stara się osiągnąć doskonałość. Fletcher, wykładowca prestiżowego konserwatorium (JK Simmons) jest bardzo wymagającym nauczycielem. Jego metody dydaktyczne są okrutne; zmusza uczniów do nieludzkiego wysiłku, często poniża. Andrew jest gotowy na wszelkie poświęcenia, aby stać się muzykiem idealnym. Przejmujący obraz...

Dyskusje na temat: prestiżowe nagrody