• Informacje na temat:

  prezentacja wiosny

Artykuły na temat: prezentacja wiosny
 • Serialowa wiosna

  Podczas prezentacji wiosennej ramówki Polsatu gwiazdy zdradziły nam, co wydarzy się w nowych odcinkach waszych ulubionych seriali! Sprawdźcie!

 • Niegroźne przytyki Agnieszki Szulim

  12 lutego w Warszawie odbyła się prezentacja nowej ramówki TVN-u. Wśród nowości tej wiosny zobaczymy m.in. program "Mali giganci". Na antenę powrócą także sprawdzone formaty, takie jak kontrowersyjne "Na językach".

 • Jacek Kurski z ukochaną na prezentacji ramówki TVP. Wcale nie zamierza ukrywać uczucia

  Kilka miesięcy temu media obiegła wieść, że Jacek Kurski (51 l.) jest szczęśliwie zakochany. Jego narzeczoną została Joanna Klimek, która swego czasu była związana z różnymi rozgłośniami radiowymi, a także z Telewizją Polsat. Była również szefową biura koordynacji programowej TVP. W zeszłym roku została dyrektorem departamentu public relations w spółce Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, ale podobno już tam nie pracuje. Skupia się na życiu prywatnym, bowiem ona i prezes TVP szykują się...

 • "Mali giganci": Zmagania kilkuletnich artystów

  12 lutego w Warszawie odbyła się prezentacja najnowszej ramówki telewizji TVN. Wiosną na antenie stacji zobaczymy m.in. program "Mali giganci", show, w którym to dzieci będą prezentować swoje artystyczne talenty.

 • Serialowa wiosna w telewizji

  ...spotkania była prezentacja wiosennej oferty programowej stacji, która od lat stawia przede wszystkim ma seriale i... gwiazdy. Wiosną pojawi się na antenie "Prawo Agaty" - serial o prawnikach, ich...

 • Kolekcja Stanleya Kubricka na DVD

  Stanley Kubrick to jeden z najwybitniejszych twórców w historii kina. Siedem najgłośniejszych filmów tego reżysera - w nowym kolekcjonerskim wydaniu - debiutuje w piątek, 13 marca, na płytach DVD.

 • To już prawdziwa wojna! Prezes TVP masakruje TVN

  Podczas prezentacji jesiennej ramówki Telewizji Polskiej Jacek Kurski nie mógł wyjść z zachwytu nad wynikami flagowych pozycji Jedynki i Dwójki. Nie szczędził też krytyki największym konkurentom. Najwięcej dostało się TVN-owi.

 • Prezentacja uczestników 13. edycji "Tańca..."

  Już po raz 13. widzowie będą mogli podziwiać roztańczone gwiazdy. Już 4 września w telewizji TVN rozpoczyna się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się m.in. Katarzyna Zielińska, Katarzyna Pakosińska, Kacper Kuszewski, Weronika Marczuk i Michał Szpak.

 • "Sama słodycz": Milena Suszyńska gwiazdą pokazu mody na planie "Samej słodyczy". Mamy zdjęcia!

  Gosia, którą w "Samej słodyczy" gra Milena Suszyńska, jest wziętą supermodelką. Siostra Fryderyka (Piotr Adamczyk) nie może narzekać na brak pracy, a znani projektanci wprost zasypują ją zaproszeniami do występu w prezentacjach swoich kolekcji... Mamy zdjęcia z pokazu mody z jej udziałem, który odbył się na planie nowego serialu TVN!

 • "Polska wiosna" w Moskwie

  Prezentacja filmu "Warszawa" w reżyserii Dariusza Grajewskiego rozpoczęła we wtorek, 18 maja, w Moskwie siedmiodniowy festiwal kina "Polska Wiosna", organizowany przez Instytut Polski, Filmotekę Narodową i rosyjskie Muzeum Kina.

Zdjęcia na temat: prezentacja wiosny
Wideo na temat: prezentacja wiosny
 • Jacek Kurski o wiosennej ramówce TVP

  Seriale historyczne, nowy program poranny "Dzień dobry, Polsko!" oraz program muzyczny "O!Polskie przeboje", który ma wyłonić wykonawców tegorocznego koncertu Debiuty w Opolu - między innymi te nowości pojawią się w wiosennej ramówce TVP. Co będzie jej najmocniejszym punktem? - To się okaże, ale bardzo ambitną nowością są "Wojenne dziewczyny" - wielkoformatowa produkcja, pełny sezon. Historia trzech dziewczyn - każda z innej parafii, ze swoją historią, tożsamością i głębokim wnętrzem,...