• Informacje na temat:

  prezenter spotkał

Artykuły na temat: prezenter spotkał
 • Nowe zęby Krzysztofa Ibisza na spotkaniu z mieszkańcami Bełchatowa

  Krzysztof Ibisz gościł ostatnio w Bibliotece Publicznej w Bełchatowie na spotkaniu z mieszkańcami miasta. Prezenter opowiadał m.in. o swojej karierze i zdrowym trybie życia. Zachęcał do aktywności fizycznej, rozdawał autografy i fotografował się ze swoimi sympatykami. Podczas spotkania szczególną uwagę zwracał nowy uśmiech 53-latka, którego pozazdrościć mógłby mu niejeden gimnazjalista...

 • Jarosław Kuźniar: Konfrontacja z "hejterami"

  Jarosław Kuźniar podjął rękawicę! Prezenter TVN24 stanął oko w oko ze społecznością, która za nim nie przepada.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan boi się tego spotkania!

  Gąska sprawiła, że prezenter zaczął ponownie myśleć o ustatkowaniu się. Jacek Rozenek poznał Roxanę, kiedy szukał osoby, która pomogłaby mu utrzymać porządek w domu i zaopiekowałaby się jego synami Stanisławem (11) i Tadeuszem (7).  Wtedy na portalu z ofertami pracy trafił na jej ogłoszenie. Umówili się na spotkanie. Między parą od razu zaiskrzyło. Gdy synowie prezentera poznali jego wybrankę...

 • Czołgiem w obronie Jeremy'ego Clarksona

  Londyńczycy byli dziś świadkami niezwykłej akcji zwolenników Jeremy'ego Clarksona, prezentera programu "Top Gear" zawieszonego w wykonywaniu obowiązków za rzekome pobicie producenta programu. Jego sympatycy dostarczyli stacji BBC petycję podpisaną przez milion osób, które domagają się zmiany decyzji ws. Clarksona. Wykorzystali do tego... czołg!

 • Jarosław Kret zakończył psychoterapię!

  Prezenter pogody Jarosław Kret przez długi czas zmagał się z depresją. Właśnie zakończył półtoraroczną psychoterapię.

 • Tradycja i zabawa, czyli, co obejrzeć w święta?

  Przed nami święta pod znakiem szalonych atrakcji. Charlize Theron zapragnie dopaść Śnieżkę, Julia Roberts będzie szukać miłości i smaków, a Jim Carrey spotka... Boga.

 • Burzyńska: Prezenterem trzeba się urodzić

  Na czwartkowej imprezie z okazji premiery nowego klipu zespołu Afromental pojawiła się Kasia Burzyńska (MTV Polska). PAP Life rozmawia z prezenterką o jej miłości do muzyki oraz pracy w telewizji.

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Czesław Nowicki był pierwszym pogodynkiem w Polsce. Wyrzucono go z dnia na dzień. Za co?

  Czesław Nowicki (†63) był pierwszym prezenterem pogody w polskiej telewizji. Dlaczego go wyrzucono?

 • Joanna Jabłczyńska ścięła włosy dla jednej sceny

  Aktorka Joanna Jabłczyńska, która zasłynęła dzięki roli Marty w serialu "Na Wspólnej", przyznała, że praca w serialu nie jest prostym zajęciem. Często wymaga poświęceń i wyrzeczeń. Między innymi dlatego musiała ściąć swoje włosy.

Zdjęcia na temat: prezenter spotkał
Wideo na temat: prezenter spotkał
 • "Demakijaż": Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

  Dziennikarz, prezenter telewizyjny i aktor Krzysztof Ibisz jest gospodarzem nowej odsłony programu "Demakijaż". Jego urok osobisty, doświadczenia z bycia osobą popularną oraz naturalna ciekawość drugiego człowieka sprawią, że znane z okładek Polki zrzucają przed nim medialną maskę i odkrywają największe tajemnice. W atmosferze kameralnego spotkania toczyć się będą rozmowy o życiu, radościach