• Informacje na temat:

  prezenter tańczył

Artykuły na temat: prezenter tańczył
 • „Na dobre i na złe”: Filip Bobek będzie tańczył!

  ..., lekarzem Krzysztofem Gojdziem, dziennikarką Beatą Tadlą i prezenterem pogody Jarosławem Kretem. Kroków walca, tanga i rumby Filipa Bobka uczyć będzie najprawdopodobniej Agnieszka Kaczorowska, czyli...

 • Bartek Jędrzejak: Mylą mnie z... Błaszczykowskim

  Wśród nominowanych w 18. edycji plebiscytu Telekamery znalazł się prezenter pogody Bartek Jędrzejak. Dziennikarz przyznaje, że często mylony jest z piłkarzem Jakubem Błaszczykowskim. Opowiada też o swojej przygodzie z tańcem.

 • Krzysztof Ibisz prowadził "Taniec z gwiazdami" o kulach! Co się stało prezenterowi?

  Kilka dni temu prezenter miał drobny wypadek, którego skutki nie okazały się wcale równie nieznaczące.  Gdy jechał na rolkach, cudem udało mu się ominąć dziecko, które nagle wybiegło wprost pod jego(...) będzie w stanie pojawić się w "Tańcu z gwiazdami".  Jednak te obawy okazały się bezpodstawne.  "W ‘TzG’ nie tańczę, a jestem jednym z jego gospodarzy" - rozwiał wszelkie wątpliwości prezenter. Tym...

 • "Celebrity Splash!": Zderzenie się z wodą bywa bolesne

  Dotychczas gwiazdy tańczyły, śpiewały i jeździły na lodzie. Tym razem będą ze sobą rywalizować w... skokach do wody. Już 7 marca na antenie Polsatu wystartuje nowy, ekstremalny program "Celebrity Splash!".

 • Kammel rzuca pracę?!

  W związku z występem Tomka Kammela (36 l.) w TVN-owskim show "Taniec z gwiazdami" pojawia się coraz więcej plotek , jakoby prezenter zamierzał zrezygnować z pracy w TVP na rzecz konkurencji.

 • Marcin Prokop w "Na Wspólnej"

  Dziennikarz, który znany jest dzięki pracy we wspaniałych duetach, rozpoczyna grę solo? Marcin Prokop przyjął rolę w "Na Wspólnej". Niedługo przekonamy się, jak sobie poradził.

 • Tomasz Kammel: "Niczego nie żałuję!"

  ...36-letni prezenter, który właśnie stracił pracę w telewizji publicznej, przyznaje, że ani przez chwilę nie żałował podjęcia ryzyka wystąpienia w "Tańcu z gwiazdami".

 • Tomasz Kammel: Sylwester tylko we Wrocławiu

  Sylwester telewizyjnej "Dwójki" we Wrocławiu poprowadzi nie kto inny, jak Tomasz Kammel. W obowiązkach konferansjerskich wesprą go Halina Mlynkova, Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Musiał.

 • Janowski CHCE wylecieć z pracy?

  Robert Janowski (47 l.) piosenkarz, aktor i prezenter telewizyjny, z zawodu lekarz weterynarii, ale znany przede wszystkim z telewizyjnego show "Jaka to melodia?", jeśli zatańczy w "Tańcu z gwiazdami" może przestać pytać "jaka to melodia?" uczestników teleturnieju i podśpiewywać na wizji.

 • Majewski w "You Can Dance"

  Szymon Majewski postanowił przetestować uczestników tanecznego show "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Na jednym z treningów prezenter pojawił się jako osobliwy fizjoterapeuta - Loreno Miguel de Monteka.

Wideo na temat: prezenter tańczył
 • Dzień Dobry TV

  Producentka lokalnych wiadomości, Becky Fuller (RACHEL McADAMS) znalazła w końcu wymarzoną pracę w wielkim mieście - przejmuje władzę nad porannym programem nadawanym z Nowego Jorku. Jednak już od samego początku, to co miało być spełnieniem marzeń zaczyna przemieniać się w koszmar. Na jej drodze na szczyt kariery pojawia się poważna przeszkoda: legendarny Mike Pomeroy (HARRISON FORD), ekscentryczny, zarozumiały i zupełnie nie nadający się do współpracy prezenter wiadomości, który może stać...

 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

 • Nauka spadania

  Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu – nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do Walentynek.