• Informacje na temat:

  prezenterka gra telewizyjna

Artykuły na temat: prezenterka gra telewizyjna
 • Blondwłosa dziewczyna z telewizyjnego ekranu prowadząca teleturnieje w latach 60., nazywała się Joanna Rostocka. Początkowo prowadziła program „Parada kłamców i blagierów” i półgodzinną audycję „Śladami Pitagorasa”. Była również sekretarzem redakcji i asystentką gospodarzy programów „Kółko i krzyżyk” oraz „20 pytań”. Szefem rozrywki w TVP był wtedy Ryszard Serafinowicz i to właśnie on...

 • Elizabeth Banks: Po prostu blondynka

  Elizabeth Banks, którą oglądaliśmy w "Igrzyskach śmierci" i "40-letnim prawiczku", dołączyła do grupy blondynek, które od lat rozkochują w sobie kinowych widzów. Już w piątek, 6 lutego, w komedii "Dzień z życia blondynki" aktorka przekona nas, że czasami dowcipy o blondynkach wcale nie mijają się z prawdą.

 • Patricia Kazadi

  Ur. 17 marca 1988 w Warszawie – polska aktorka, piosenkarka oraz prezenterka telewizyjna.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Ewa Drzyzga: Marzena Rogalska mogła na nią liczyć po wypadku!

  ...udział w czasie realizacji porannego programu. Iluzjonista o pseudonimie Pan Ząbek zachęcił ją, by uderzyła dłonią w jedną z trzech papierowych toreb. W jednej ukryty był gwóźdź. Sztuczka się nie(...) życia - jej wieloletnim partnerem jest Paweł Drzyzga, młodszy brat dziennikarki. "Ewa już czuje się jak jej szwagierka, są sobie bliskie" - mówi jej telewizyjna koleżanka. Nic dziwnego, że gdy...

 • Helen Flanagan: Nago w "Grze o tron"?

  Gwiazda serialu "Coronation Street" i najseksowniejsza Brytyjka 2013 - Helen Flanagan - marzy o roli w produkcji HBO "Gra o tron".

 • Agata Młynarska

  ...(ur. 1965 w Warszawie) - konferansjerka i prezenterka telewizyjna.

 • Dziennikarka TVP wbrew etyce

  Komisji Etyki TVP wydała opinię w głośnej sprawie udziału Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej, dziennikarki telewizyjnej Dwójki, w kampanii biżuterii. Uznano, że prezenterka naruszyła zasady etyki dziennikarskiej.

 • Maria Niklińska urodziła się 18 grudnia 1983 roku, w Warszawie. Jest córką prezenterki telewizyjnej Jolanty Fajkowskiej. Przez osiem lat prowadziła program...

 • Myśleli, że to Joanna Krupa...

  Znana widzom z najchętniej oglądanej stacji na Śląsku - Telewizji TVS Silesia - prezenterka oraz dziennikarka Patrycja Tomaszczyk-Kindla wcieliła się w nietypową dla siebie rolę - modelki.

Zdjęcia na temat: prezenterka gra telewizyjna
Wideo na temat: prezenterka gra telewizyjna
 • Bogumiła Wander komentuje "dobrą zmianę" w TVP!

  Była prezenterka telewizyjna Bogumiła Wander (72 l.) przypomniała w rozmowie z Robertem Patoletą, w jaki sposób dostała się do telewizji. Przyznała, że Super Gwiazda Plejady, którą właśnie otrzymała(...), takich jak "Sonda" czy "Wielka gra" uważa za słuszny, ponieważ według niej były to świetne programy. (WideoPortal/x-news)

Dyskusje na temat: prezenterka gra telewizyjna
 • Re: "Komisarz Alex": Nowa królowa seriali!

  . P. Miśkiewicz 1998: PROROK ILJA (Wiera), reż. M. Grabowski Kariera filmowa i telewizyjna: 2011: 7 w INSTYNKT (Magda Janik) 2011-2014: KOMISARZ ALEX (podkomisarz Lucyna Szmidt) 2011: MÓJ BIEGUN w PRAWDZIWE(...) Szkół Teatralnych w Łodzi. Jeszcze na studiach debiutowała w Teatrze Bagatela rolą Marty w „Tajemniczym ogrodzie” (reż. J. Szydłowski). Zagrała na macierzystej scenie szereg różnorodnych ról