• Informacje na temat:

  prezenterka must be the music

Artykuły na temat: prezenterka must be the music
 • Dwa śluby prezenterek

  ...i huczne weselne imprezy. Agnieszka wystąpi w sukni Wioletty Piekut, Paulina postawiła na kreację duetu Boho Boko. Na ślubie tej drugiej zaśpiewa Conrado Yenez z "Must Be The Music". Nie wiadomo, jaką...

 • Paulina Sykut wydaje debiutancką płytę

  Paulina Sykut - dziennikarka i prezenterka pogody, znana z programu "Must Be the Music. Tylko muzyka" - pracuje nad debiutancką płytą. Krążek ma być utrzymany w klimacie muzyki nowoczesnej z lekką domieszką jazzu, a prezenterka sama pisze większość tekstów.

 • Paulina Sykut uciekła na święta z Polski. Wróci już w ciąży?!

  Prezenterka Paulina Sykut (35 l.) spędzi święta z dala od rodzinnych Puław. Jest to pierwszy tego typu wielkanocny wyjazd pogodynki.

 • Wielkie szczęście Pauliny Sykut-Jeżyny

  Pogodynka, dziennikarka, a także piosenkarka. W niedzielę, 23 listopada, Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi finałowy odcinek ósmej edycji "Must be the music".

 • Paulina Sykut: Kolejna Natasza?

  Czyżby prezenterka "Must Be The Music" Paulina Sykut szła w ślady Nataszy Urbańskiej ? Właśnie ogłosiła, że swoje sprawy zawodowe oddaje w ręce... męża!

 • Omenaa Mensah o Andrzeju Dudzie

  Omenaa Mensah ma nadzieję, że Andrzej Duda wywiążę się z wyborczych obietnic i będzie prezydentem wszystkich Polaków, bez względu na kolor skóry, orientację seksualną czy przekonania w sprawie in vitro. Prezenterka od roku w ramach własnej fundacji Omenaa Foundation promuje tolerancję.

 • Tomasz Kowalski znany jest z udziału w czwartej edycji "Must Be The Music", którą zresztą wygrał. Mężczyzna ma niesamowity głos. Oprócz tego stoi za nim smutna historia.  W 2014 roku mocno ucierpiał w wypadku na motocyklu. Zderzył się z samochodem prowadzonym przez 19-latka. To kierowca wymusił pierwszeństwo.  Kowalski trafił do szpitala, a lekarze wprowadzili go w stan śpiączki...

 • "Hell's Kitchen": Kto odpadnie przed finałem?

  Monika Dąbrowska, Piotr Ogiński i Paulina Kantak - to oni mają szansę znaleźć się w wielkim finale drugiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni". W ostatecznym starciu udział wezmą dwie osoby. Kto odpadnie?

 • Ślub Sykut: Swojsko i na bogato

  Prezenterka Polsatu po długim czasie narzeczeństwa zdradza szczegóły dotyczące swojego ślubu. Ma być swojsko i na bogato!

 • Startuje "Tylko taniec. Got to dance"!

  Od hip-hopu do tańca brzucha. Od burleski do pole dance'u. A po drodze step, salsa, flamenco, bollywood i modern jazz - absolutnie wszystkie style taneczne są dozwolone. Już w marcu na antenie Polsatu pojawi się nowy talent show - "Tylko taniec. Got to dance".

Wideo na temat: prezenterka must be the music
 • Wszystkie odloty Cheyenne'a

  Sean Penn w najbardziej odlotowej roli życia! "Porywający", "wyśmienity", "na przemian - prześmieszny i wzruszający" - ten film to popis genialnego aktorstwa dwukrotnego zdobywcy Oscara - Seana Penna. Trudny do rozpoznania pod burzą kruczoczarnych włosów, z uszminkowanymi na czerwono ustami Sean Penn zachwyca rolą ekscentrycznego rockmana. Znudzony życiem, postanawia odnaleźć nazistowskiego zbrodniarza, który jest odpowiedzialny za śmierć jego ojca. Poszukiwany osobnik najprawdopodobniej...

 • The Box. Pułapka

  Jeśli naciśniesz przycisk umieszczony w tym pudełku zdarzą się dwie rzeczy: gdzieś na świecie jedna osoba umrze, a ty otrzymasz milion dolarów. Na decyzje masz 24 godziny. Czy naciśniesz przycisk? "The Box. Pułapka" to niezwykłe połączenia "Niemoralnej propozycji" i "Zagubionej autostrady". Trzymająca w niezwykłym napięciu historia zdesperowanego małżeństwa, Normy (Cameron Diaz) i Arthura (James Marsden) Lewisów, które staje przed upiornym dylematem w chwili, gdy tajemnicze szklane pudełko...

 • The Social Network

  To kolejny film najciekawszego reżysera ostatnich lat, twórcy takich obrazów jak "Siedem", "Podziemny krąg"; Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Historia opowiada o powstaniu portalu Facebook. Jedną z głównych ról gra Justin Timberlake. Pewnego październikowego wieczoru w 2003 roku, po zerwaniu z dziewczyną, Mark (Jesse Eisenberg) włamuje się do uniwersyteckiej sieci komputerowej i tworzy stronę internetową będącą bazą studentek Harvardu. Następnie umieszcza obok siebie zdjęcia dziewcząt i...