• Informacje na temat:

  prezenterka pies

Artykuły na temat: prezenterka pies
 • Paweł Deląg spotyka się ze znaną prezenterką. Ale niespodzianka!

  ...afiszował się z nowym uczuciem. Od niedawna to się zmieniło.  Teraz aktor spotyka się z Anetą Awtoniuk, behawiorystką, terapeutką zwierząt, właścicielką szkoły dla psów i prowadzącą program "SuperPies...

 • Anna Kalczyńska: Zimą sobie folguję

  Anna Kalczyńska pracę w telewizji godzi z obowiązkami mamy. "Nie straszne mi jest wstawanie o piątej rano" - mówi dziennikarka i przyznaje, że pije za dużo kawy. "Z dietą jest u mnie najgorzej" - dodaje.

 • Rusin pozbyła się psa

  ...wystąpiła z Ginger w reklamie. Shar pei jednak wymaga wiele uwagi, genetyczne modyfikacje rasy doprowadziły do tego, że Ginger miewała kłopoty skórne. A przecież prezenterka ma tyle pracy, że wciąż(...) jedyny samiec w domu, kot Fred - mówi prezenterka. A Pola i Iga teraz same mogą się opiekować pupilem.

 • Program prowadziła z łóżka

  Prezenterka telewizyjna Ellen DeGeneres, która prowadziła tegoroczną galę oscarową, swój najnowszy program "The Ellen DeGeneres Show" nagrywała z łóżka ustawionego w studiu.

 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan: Pierwszy krok ku większej rodzinie!

  .... Kiedy była żoną aktora Jacka Rozenka, hodowali modne wówczas rasy, m.in.: mopsy, buldogi angielskie, chichuachua. Obecnie zaś panuje moda na buldogi francuskie, której najwyraźniej prezenterka uległa. Dla synów Małgorzaty nowy pies to zapewne wielkie wydarzenie w domu. Natomiast dla prezenterki i Radosława Majdana może być wstępem do czegoś znacznie poważniejszego... Wszak pary, które...

 • Oprah Winfrey go przygarnęła

  Prezenterka telewizyjna Oprah Winfrey i jej partner życiowy Stedman Graham w weekend wzięli ze schroniska jasnego, 8-tygodniowego cocker spaniela.

 • Joanna Krupa woli wychowywać psy niż dzieci!

  Joannę Krupę (37 l.) pochłonął zupełnie nowy program TVN-u „Misja Pies”, którego jest prowadzącą. Modelka znana ze swojej miłości do zwierząt, poświęciła dla nich życie prywatne. Zamrożone komórki jajowe muszą jeszcze poczekać.

 • Nowe twarze w Dwójce

  Wkrótce w Dwójce rozpoczną pracę dwie znane prezenterki i dziennikarki - Odeta Moro-Figurska i Paulina Młynarska-Moritz. Poprowadzą poranny program poradnikowy "Pytanie na śniadanie" (emitowany od poniedziałku do soboty).

 • Dorota Szelągowska zmieniła fryzurę. Jest lepiej?

  U Doroty Szelągowskiej (37 l.) kolejne zmiany. Tym razem chodzi o jej wygląd. Prezenterka zmieniła fryzurę! Wizytą u stylisty pochwaliła się w mediach społecznościowych.

 • Oni wydają najwięcej. Lista!

  Wokalistka Beyonce trafiła na listę gwiazd, które mają lekką rękę do wydawania fortuny.

Wideo na temat: prezenterka pies
 • Anna Popek namawia do sprzątania po swoich psach

  Anna Popek, która od 10 lat jest właścicielką psa o imieniu Karmelka, apeluje, aby sprzątać po swoich pupilach. Prezenterka sama zawsze ma przy sobie woreczki nylonowe, bo jej pies towarzyszy jej przez cały dzień. Od kilku miesięcy zwierzak jest stałym bywalcem programu „Pytanie na śniadanie”.

 • Marmaduke - Pies na fali

  Komedia rodzinna w reżyserii Toma Deya ("Miłość na zamówienie", "Kowboj z Szanghaju"). Niesamowite perypetie przeciętnej amerykańskiej rodziny i jej "oczka w głowie" - ogromnego doga, który często wplątuje w kłopoty swych kochających właścicieli. Marmaduke to najsłodszy dog niemiecki na świecie i bohater pasków komiksowych drukowanych w sześciuset gazetach w ponad dwudziestu krajach. Ten psiak zawsze znajdzie sposób, żeby się wyróżnić i robi to nie tylko za pomocą rozmiaru. Odkąd...

 • Omenaa Mensah wściekła. Zjadł jej buty!

  Omenaa Mensah kocha buty. Jeszcze niedawno miała prawie 200 par. Nie ma jednak problemu z pozbywaniem się niepotrzebnych już butów. Wyjątkiem były nowe szpilki marki Gucci, które zniszczył pies prezenterki. Nienoszone pantofle zdołał uratować znany warszawski szewc.

 • Dzień z życia blondynki

  Meghan Miles (Elizabeth Banks) pracuje jako prezenterka w lokalnej telewizji. Jej życie wydaje się idealne, ma narzeczonego i walczy o awans. Pewnej nocy Kyle (Oliver Hudson) postanawia ją zostawić dla innej, a konkurentka odbiera stanowisko dziennikarki w krajowej stacji telewizyjnej. Przyjaciółki nakłaniają Meghan na imprezę w klubie, by choć na chwilę zapomniała o kłopotach. Podczas długiego wieczoru kobieta poznaje Gordona (James Marsden). Gdy budzi się w jego mieszkaniu, odsłuchuje na...