• Informacje na temat:

  prezenterka pies

Artykuły na temat: prezenterka pies
 • Rusin pozbyła się psa

  ...wystąpiła z Ginger w reklamie. Shar pei jednak wymaga wiele uwagi, genetyczne modyfikacje rasy doprowadziły do tego, że Ginger miewała kłopoty skórne. A przecież prezenterka ma tyle pracy, że wciąż(...) jedyny samiec w domu, kot Fred - mówi prezenterka. A Pola i Iga teraz same mogą się opiekować pupilem.

 • Anna Kalczyńska: Zimą sobie folguję

  Anna Kalczyńska pracę w telewizji godzi z obowiązkami mamy. "Nie straszne mi jest wstawanie o piątej rano" - mówi dziennikarka i przyznaje, że pije za dużo kawy. "Z dietą jest u mnie najgorzej" - dodaje.

 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan: Pierwszy krok ku większej rodzinie!

  .... Kiedy była żoną aktora Jacka Rozenka, hodowali modne wówczas rasy, m.in.: mopsy, buldogi angielskie, chichuachua. Obecnie zaś panuje moda na buldogi francuskie, której najwyraźniej prezenterka uległa. Dla synów Małgorzaty nowy pies to zapewne wielkie wydarzenie w domu. Natomiast dla prezenterki i Radosława Majdana może być wstępem do czegoś znacznie poważniejszego... Wszak pary, które...

 • Program prowadziła z łóżka

  Prezenterka telewizyjna Ellen DeGeneres, która prowadziła tegoroczną galę oscarową, swój najnowszy program "The Ellen DeGeneres Show" nagrywała z łóżka ustawionego w studiu.

 • Joanna Krupa woli wychowywać psy niż dzieci!

  Joannę Krupę (37 l.) pochłonął zupełnie nowy program TVN-u „Misja Pies”, którego jest prowadzącą. Modelka znana ze swojej miłości do zwierząt, poświęciła dla nich życie prywatne. Zamrożone komórki jajowe muszą jeszcze poczekać.

 • Oprah Winfrey go przygarnęła

  Prezenterka telewizyjna Oprah Winfrey i jej partner życiowy Stedman Graham w weekend wzięli ze schroniska jasnego, 8-tygodniowego cocker spaniela.

 • Dorota Szelągowska nakryła paparazzi w... krzakach! Oto jej reakcja

  Na posesji Doroty Szelągowskiej (37 l.) doszło do małego skandalu. Prezenterka przyłapała tam... paparazzi, który ukrył się w krzakach, aby zrobić jej fotki! Całe zdarzenie opisała w mediach społecznościowych.

 • Nowe twarze w Dwójce

  Wkrótce w Dwójce rozpoczną pracę dwie znane prezenterki i dziennikarki - Odeta Moro-Figurska i Paulina Młynarska-Moritz. Poprowadzą poranny program poradnikowy "Pytanie na śniadanie" (emitowany od poniedziałku do soboty).

 • Słoneczny patrol

  Mitch ratuje znaną prezenterkę telewizyjnego show, Cassie Cole, która z wdzięczności zaprasza go do wzięcia udziału w programie. W trakcie ratownik pomaga...

 • Oni wydają najwięcej. Lista!

  Wokalistka Beyonce trafiła na listę gwiazd, które mają lekką rękę do wydawania fortuny.

Wideo na temat: prezenterka pies
 • Anna Popek namawia do sprzątania po swoich psach

  Anna Popek, która od 10 lat jest właścicielką psa o imieniu Karmelka, apeluje, aby sprzątać po swoich pupilach. Prezenterka sama zawsze ma przy sobie woreczki nylonowe, bo jej pies towarzyszy jej przez cały dzień. Od kilku miesięcy zwierzak jest stałym bywalcem programu „Pytanie na śniadanie”.

 • Omenaa Mensah wściekła. Zjadł jej buty!

  Omenaa Mensah kocha buty. Jeszcze niedawno miała prawie 200 par. Nie ma jednak problemu z pozbywaniem się niepotrzebnych już butów. Wyjątkiem były nowe szpilki marki Gucci, które zniszczył pies prezenterki. Nienoszone pantofle zdołał uratować znany warszawski szewc.