• Informacje na temat:

  prezenterka pokazała nogi

Artykuły na temat: prezenterka pokazała nogi
 • Anna Popek kusi długimi nogami w bikini! Wow!

  ...zapłacić każdą cenę, po intensywnym roku pracy. Widocznie prezenterka rozluźniła się na wakacjach i pokazała zdjęcie, na którym odsłoniła zgrabne nogi. Na co dzień raczej pilnuje, żeby fotografie na jej...

 • Piotr Woźniak-Starak pokazał zdjęcie rozebranej Szulim z podpisem: "Żoncia"

  Agnieszka pozuje na nim w czarnym kostiumie z odkrytym dekoltem i wyzywającej pozie, prezentując długie nogi. "Żoncia" - podpisał zdjęcie Piotrek. Prezenterka zasygnalizowała z kolei, że życie z milionerem wcale nie jest łatwe: "Dwa lata, ciężkie jak cholera, mąż wariat, ledwo żyję, ale kocham go strasznie! Kochanie, nie zmieniłabym nawet sekundy, dziękuję, że jesteś. To był najpiękniejszy...

 • Dziennikarka rozebrała się na łamach magazynu Ewy Chodakowskiej, eksponując umięśniony brzuch i nogi. Na swoim Facebooku tłumaczy, że zrobiła to po to, by być wzorem do naśladowania dla kobiet po 40. i dwójce dzieci. Mało tego, prezenterka postanowiła również wydać książkę, która ma zmobilizować krągłe panie do ćwiczeń. "Po co mi sesja w kostiumie kąpielowym. Jakiś czas temu postanowiłam...

 • Szulim: Orgazmu udawać nie muszę

  Agnieszka Szulim twierdzi, że nie umie udawać, choć czasem by chciała. Nie lubi swoich kolan ani pośladków, za to jest zadowolona z ramion, szyi i piersi (które, jak przyznała, są teraz "trzy razy większe"). Popularna prezenterka była gościem programu "Najsztub słucha" i szczerze odpowiadała na naprawdę kłopotliwe pytania.

 • Czwarte podejście do Telekamery

  - Zależy mi na zwycięstwie - Michał Olszański, prowadzący "Ekspres reporterów" nie ukrywa, że marzy mu się statuetka Telekamery. Dziennikarz już po raz czwarty otrzymał nominację do nagrody "Tele Tygodnia". Czy pokona tegorocznych konkurentów, przekonamy się już 25 stycznia.

 • Zwrot akcji w "Tańcu z Gwiazdami"! Kto odpadł, kto najlepszy?

  W 4. odcinku "Tańca z gwiazdami" z programem Polsatu pożegnała się para Karolina Szostak - Andrej Mosejcuk. Największą sensacją wieczoru było jednak zwycięstwo w głosowaniu jurorów poniewieranej dotychczas na potęgę Natalii Siwiec.

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Młody aktor Bartosz Obuchowicz i jego partnerka Kinga Jurecka najbardziej przypadli do gustu zarówno jury, jak i widzom piątej edycji "Tańca z gwiazdami".

 • Marika: Mam pewnego rodzaju misję

  Pierwsza Dama polskiego dancehallu, ale przede wszystkim roześmiana dziewczyna z sąsiedztwa. Kariera telewizyjna nie przewróciła jej w głowie i jak sama przyznaje - daleko jej do wyniosłej diwy.

 • Trudno mnie złamać

  Jest dziennikarką w programie "Dzień Dobry TVN", jurorką w "You Can Dance - po prostu tańcz!", laureatką "Tańca z gwiazdami", wydała książkę "Co z tym życiem?", ma dwie udane córki. Czego można chcieć więcej? - Jestem szczęściarą - mówi o sobie Kinga Rusin.