• Informacje na temat:

  prezenterka pytania na śniadanie w m jak miłość

Artykuły na temat: prezenterka pytania na śniadanie w m jak miłość
 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski znów jest do wzięcia

  Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", nie ma szczęścia w miłości. Jak donoszą media, właśnie rozstał się z byłą Miss Polonia Marceliną Zawadzką po trwającym zaledwie kilka miesięcy związku. Przystojny aktor znów jest do wzięcia.

 • Anna Popek: Żyję w celibacie

  Anna Popek na razie jest singielką, nie zamyka się jednak na nową miłość. Twierdzi, że z mężczyzną, o którym niedawno media pisały jako o jej nowym partnerze, łączą ją wyłącznie koleżeńskie relacje. Obecnie dziennikarka skupia się bowiem na wychowywaniu córek i jak sama mówi, nie rozprasza się niepotrzebnymi rzeczami.

 • Marcelina Zawadzka: czy wreszcie znajdzie prawdziwą miłość?

  Jest piękną kobietą, o której marzą mężczyźni. Ale serce Marceliny Zawadzkiej jest ciągle wolne. Prezenterka "Pytania na śniadanie" nie znalazła drugiej połówki, z którą chciałaby związać się na(...) i twierdzono, że będzie jednosezonowym objawieniem "Pytania na śniadanie" i szybko ustąpi miejsca znanym prezenterkom. Jednak wydania, które prowadzi Zawadzka, przodują w rankingach popularności...

 • Szulim: Kammel jest jak brat

  Od kilku lat widzów programów śniadaniowych TVP budzi sympatyczna blondynka. Jednak, jak sama mówi, nie jest typowym "stojakiem pod mikrofon". Agnieszki Szulim to energiczna kobieta, która uwielbia rocka i... wygłupy z Tomaszem Kammelem.

 • Marta Manowska popłakała się w programie śniadaniowym. Powiedziała o testamencie

  Marta Manowska (34 l.) pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie", by powspominać zmarłego Cezarego z programu "Sanatorium miłości". Emocje wzięły jednak górę i prezenterka popłakała się.

 • Na urlop jadę... z rodzicami

  Agnieszka Szulim to wytrawna badaczka życia naszych celebrytów. Odkryła, że najłatwiej zrobić karierę przez bliski związek z kimś znanym. Sama polega na swoim ciętym języku. Pracowała w porannych programach TVP, teraz wystąpi w podobnym magazynie TVN.

 • Marcelina Zawadzka przyłapana z tajemniczym mężczyzną. Zdjęcia!

  Po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim prowadząca „Pytanie na śniadanie”, Marcelina Zawadzka (28 l.), szybko znalazła pocieszyciela! Jej zdjęcia w towarzystwie tajemniczego mężczyzny publikuje „Twoje Imperium”.

 • Szulim: Partnera trzeba lubić

  Gdy Agnieszka Szulim kończy program, już chciałaby prowadzić następny. Tak bardzo lubi swoją pracę. Kocha też wszystkie zwierzęta i uwielbia jeździć motocyklem.

 • Monika Zamachowska (45 l.) znana z szerokiego uśmiechu, wspominała wraz z aktorami serialu "M jak Miłość" zmarłego Witolda Pyrkosza. Widzowie mieli wątpliwości, czy jej postawa była adekwatna do sytuacji.

 • Spowiada się Joannie Brodzik

  Marzena Rogalska jest obecnie niesłychanie zajęta. Dziennikarka prowadzi w tym samym czasie kilka programów w telewizji.