• Informacje na temat:

  prezenterka straciła

Artykuły na temat: prezenterka straciła
 • Katarzyna Dowbor: Wielkie poruszenie w domu prezenterki

  Jestem teściową idealną - tak z przymrużeniem oka powiedziała kiedyś o sobie Katarzyna Dowbor. Z synową Joanną Koroniewską (39 l.) łączy ją szczególna więź. Aktorka wiele lat temu straciła swoją ukochaną mamę. Katarzyna nie śmiałaby nawet pomyśleć, żeby ją Joasi zastąpić, ale ważne dla niej było, by Joanna czuła, że znowu ma prawdziwą rodzinę. - Nie jestem dla Joasi mamą, ona miała swoją mamę...

 • Elizabeth Banks: Po prostu blondynka

  Elizabeth Banks, którą oglądaliśmy w "Igrzyskach śmierci" i "40-letnim prawiczku", dołączyła do grupy blondynek, które od lat rozkochują w sobie kinowych widzów. Już w piątek, 6 lutego, w komedii "Dzień z życia blondynki" aktorka przekona nas, że czasami dowcipy o blondynkach wcale nie mijają się z prawdą.

 • Dorota Wellman straciła program

  Program Doroty Wellman (54 l.) i Pauliny Młynarskiej (45 l.) "Miasto kobiet" po jedenastu latach znika z ramówki TVN Style. Prezenterka ma nowe plany zawodowe i zamierza mocno zaskoczyć widzów.

 • Oscary 2014: Znamy zwycięzców

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".

 • Cristiano Ronaldo spotyka się ze znaną prezenterką!

  ...inna prezenterka. Chodzi o Vanessą Huppenkothen (29 l.), która poniekąd ma futbol we krwi - jej ojciec w przeszłości był bowiem piłkarzem. Ona sama specjalizuje się właśnie w tematyce sportowej...

 • Prezenterka pozywa TVP

  Małgorzata Wyszyńska, prezenterka "Wiadomości", złożyła pozew do sądu pracy i zapowiada, że złoży też pozwy cywilne. To już 45. sprawa wytoczona spółce przez zwolnionych pracowników.

 • Seda Selek, prezenterka tureckiego Kanału 24, trafiła na czołówki gazet po tym, jak zemdlała na wizji.

 • Zwolnili znaną prezenterkę

  Krzysztof Nowak - nowy szef telewizyjnej Dwójki, przeprowadza czystki wśród prezenterów stacji. Zwalnia znane i lubiane przez widzów twarze, z kolei do programów rozrywkowych wprowadza kontrowersyjne postacie. Właśnie pracę straciła Monika Richardson.

 • Dominika Figurska-Chorosińska była przerażona. Syn stracił wzrok

  W leniwe, sobotnie przedpołudnie aktorka zajmowała się przygotowaniem obiadu dla piątki swoich dzieci. Nagle tuż obok niej pojawił się zapłakany, siedmioletni Piotruś. - Mamusiu, nic nie widzę! - krzyczał przerażony chłopiec. Dominika nie straciła zimnej krwi. - Natychmiast zabrałam synka do samochodu i popędziliśmy do warszawskiego szpitala dziecięcego przy ul. Kopernika. - opowiada "Na Żywo...

 • Kto odważył się odmówić Winfrey?

  Oprah Winfrey straciła rolę w filmie "Wątpliwość", gdy reżyser John Patrick Shanley zdecydował się na Violę Davis zamiast znanej prezenterki.

Zdjęcia na temat: prezenterka straciła
Wideo na temat: prezenterka straciła
 • Agnieszka Hyży o ciąży z Hyżym!

  Agnieszka (33 l.) i Grzegorz Hyży (31 l.) mają troje dzieci ze swoich poprzednich związków. Swojego wspólnego potomka jeszcze się nie doczekali, ale nic straconego. Prezenterka w wywiadzie dla Wideoportalu stwierdziła jednak, że o sprawę powiększenia rodziny najlepiej zapytać jej męża. Przyznała jednocześnie, że wychowanie dzieci to trudne zajęcie. Często organizuje dla swoich pociech