• Informacje na temat:

  prezenterka tv4

Artykuły na temat: prezenterka tv4
 • Seda Selek, prezenterka tureckiego Kanału 24, trafiła na czołówki gazet po tym, jak zemdlała na wizji.

 • Agata Młynarska

  ...(ur. 1965 w Warszawie) - konferansjerka i prezenterka telewizyjna.

 • Czas na nową miłość!

  Piotr Zelt dość długo ukrywał przed mediami swoją nową wybrankę. Dopiero niedawno oficjalnie zaczął pokazywać się z nią na warszawskich imprezach. Aktor nie zaprzecza, że śliczna Monika Ordowska po prostu zawróciła mu w głowie. Kim jest nowa miłość Piotra? Monika, młodsza od Zelta o 21 lat modelka, to była Miss Warszawy i prezenterka TV4. Nie wiadomo, w jakich okolicznościach poznała popularnego...

 • Fiolka odstawiona

  Najnowszego talk-show telewizji TV4, "Ja tylko pytam" (na antenie od 20 września), nie poprowadzi Fiolka Najdenowicz. Kontrowersyjna wokalistka, znana z tanecznego duetu Balkan Electrique i działalności solowej, podobno fatalnie wypadła w roli prowadzącej.

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  Beata Tadla czy Hanna Lis? Marzena Słupkowska czy Agnieszka Cegielska? Kto w tym roku otrzyma Telekamery w kategoriach: prezenter informacji i pogody?

 • Hanna Lis wraca do TVP!

  Hanna Lis, po trzech latach nieobecności w mediach, wraca na wizję. Dziennikarka od połowy maja prowadzi "Panoramę" w telewizyjnej Dwójce. Jak poinformowało biuro prasowe, żona Tomasza Lisa dołączy do zespołu 7 maja.

 • Kwaśniewska szuka pracy

  Ola Kwaśniewska (27 l.), córka b. prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, nadal nie ma oficjalnego zatrudnienia choć od jej rozstania się ze stacją TVN, gdzie ostatnio udzielała się etatowo w programie "Dzień Dobry TVN", minęło już sporo czasu.

 • Hanna Lis? Pracownicy TVP protestują!

  Pracownicy Telewizji Polskiej protestują przeciwko zatrudnieniu Hanny Lis w "Panoramie" TVP2. Chodzi o gażę dziennikarki, która - według prasowych doniesień - wynosić ma 30 tys. złotych miesięcznie.

 • Cyrk Marii Góralczyk

  Maria Góralczyk, modelka i aktorka, która niedawno zaliczyła pechowy występ w "Gwiezdnym cyrku", teraz poprowadzi program motoryzacyjny. Niedawno przyznała, że występ w show był dla niej "bardzo ważnym doświadczeniem".

Wideo na temat: prezenterka tv4
 • Zwymiotowała na wizji

  Eva Nazemson, prezenterka szwedzkiej telewizji TV4 Plus, zyskała rozgłos po tym, jak zwymiotowała na wizji.

 • Dzień z życia blondynki

  Meghan Miles (Elizabeth Banks) pracuje jako prezenterka w lokalnej telewizji. Jej życie wydaje się idealne, ma narzeczonego i walczy o awans. Pewnej nocy Kyle (Oliver Hudson) postanawia ją zostawić dla innej, a konkurentka odbiera stanowisko dziennikarki w krajowej stacji telewizyjnej. Przyjaciółki nakłaniają Meghan na imprezę w klubie, by choć na chwilę zapomniała o kłopotach. Podczas długiego wieczoru kobieta poznaje Gordona (James Marsden). Gdy budzi się w jego mieszkaniu, odsłuchuje na...

 • Między nami dobrze jest

  Filmowa adaptacja wystawionej przez Grzegorza Jarzynę na scenie TR Warszawa i cieszącej się ogromnym sukcesem sztuki Doroty Masłowskiej pod tym samym tytułem. Sztuka została napisana przez Masłowską w 2008 roku na zamówienie TR Warszawa i wystawiona rok później na scenie przy Marszałkowskiej 8. Miedzy nami dobrze jest to opowieść o polskim społeczeństwie czasu transformacji - pełna groteskowych dialogów złożonych z przewrotnie potraktowanych cytatów z popkultury, szyderstw z języka reklam,...