• Informacje na temat:

  prezenterka zawieszona

Artykuły na temat: prezenterka zawieszona
 • Bogumiła Wander na wernisażu. Tak wygląda bez makijażu!

  Legendarna polska prezenterka telewizyjna, Bogumiła Wander (74 l.), pojawiła się ostatnio na wernisażu fotografii. Towarzyszył jej mąż. Gwiazda zrezygnowała z mocniejszego makijażu i zaprezentowała dość oryginalną stylizację.

 • Zawieszona dziennikarka wraca na wizję

  Beata Sadowska, dziennikarka Telewizji Polskiej zawieszona w obowiązkach zawodowych za "dorabianie na boku", wraca na wizję TVP2.

 • Joanna Racewicz wydała oficjalne oświadczenie o swoim odejściu z TVP!

  Władze TVP 15 marca stwierdziły, że dziennikarka powinna zostać zawieszona w wykonywaniu obowiązków służbowych z powodu działania niezgodnego z zasadami dotyczącymi reklamy i stojące w sprzeczności(...) śniadanie’, p. Katarzynę Adamiak-Sroczyńską, że zostaję zawieszona w pracy z powodu naruszenia zasad etyki dziennikarskiej. Zawieszona do wyjaśnienia. Zarzucano mi, że dopuściłam się lokowania produktu...

 • Przy niej kląć nie wolno?

  Popularna prezenterka telewizyjna Miquita Oliver została zawieszona po tym, jak skargę na nią złożyli przedstawiciele Ke$hy.

 • Hanna Lis znowu zdjęta z wizji!

  Prezenterka "Wiadomości" znowu ma na pieńku z władzami TVP. Została zawieszona do końca tygodnia za jedno nieprzeczytane z promptera zdanie podczas poniedziałkowego wydania programu.

 • "Miasto kobiet" zawieszone

  TVN Style oficjalnie poinformowała, że Jolanta Pieńkowska zrezygnowała z prowadzenia programu "Miasto Kobiet". Jednocześnie stacja podjęła decyzję o zawieszeniu emisji programu jesienią.

 • Szulim: Nie oceniajcie mnie pochopnie!

  Ważą się losy Agnieszki Szulim (34 l.) w TVP. Nagranie z feralnym poniedziałkowym (28.05.) wywiadem w "Pytaniu na śniadanie", w którym jeden z gości zdemaskował prezenterkę i publicznie zdradził, że od 15 lat pali ona marihuanę, właśnie trafiło do Akademii Telewizyjnej TVP.

 • Wyszyńska szefową "Wiadomości"

  Małgorzata Wyszyńska, była prezenterka telewizyjnych "Wiadomości", została szefem tego głównego serwisu informacyjnego telewizji publicznej. Zastąpiła na tym stanowisku Jacka Karnowskiego - podała w piątek TVP.

 • To koniec Hanny Lis?

  Prezenterka "Wiadomości" została zawieszona we wtorek. W głównym wydaniu "Wiadomości" Lis miała przeczytać informację, iż szefowa Instytutu Spraw Publicznych, który przygotował ranking, startuje do Parlamentu Europejskiego z list PO. Tego prezenterka nie zrobiła. Lis uznała, że dopisane (twierdzi, że bez jej zgody) zdanie nie jest informacją, a komentarzem, zawierającym sugestię: badanie było...

 • Agata Młynarska wraca do zdrowia

  Z powodu pobytu w szpitalu prezenterka od miesiąca nie pojawiła się w programie "Świat się kręci". Wszelkie zobowiązania zawodowe, które miała zaplanowane, zostały zawieszone.

Wideo na temat: prezenterka zawieszona
 • Dzień z życia blondynki

  Meghan Miles (Elizabeth Banks) pracuje jako prezenterka w lokalnej telewizji. Jej życie wydaje się idealne, ma narzeczonego i walczy o awans. Pewnej nocy Kyle (Oliver Hudson) postanawia ją zostawić dla innej, a konkurentka odbiera stanowisko dziennikarki w krajowej stacji telewizyjnej. Przyjaciółki nakłaniają Meghan na imprezę w klubie, by choć na chwilę zapomniała o kłopotach. Podczas długiego wieczoru kobieta poznaje Gordona (James Marsden). Gdy budzi się w jego mieszkaniu, odsłuchuje na...

 • Między nami dobrze jest

  Filmowa adaptacja wystawionej przez Grzegorza Jarzynę na scenie TR Warszawa i cieszącej się ogromnym sukcesem sztuki Doroty Masłowskiej pod tym samym tytułem. Sztuka została napisana przez Masłowską w 2008 roku na zamówienie TR Warszawa i wystawiona rok później na scenie przy Marszałkowskiej 8. Miedzy nami dobrze jest to opowieść o polskim społeczeństwie czasu transformacji - pełna groteskowych dialogów złożonych z przewrotnie potraktowanych cytatów z popkultury, szyderstw z języka reklam,...

 • Zostań, jeśli kochasz

  Mia straciła wszystko. Po tragicznym wypadku, w którym zginęli jej najbliżsi, trwa w stanie dziwnego zawieszenia. Musi podjąć decyzję, czy walczyć o odzyskanie przytomności, czy też poddać się i umrzeć. Próbując rozstrzygnąć ten dylemat, wspomina dotychczasowe życie.