• Informacje na temat:

  prezenterki mtv

Artykuły na temat: prezenterki mtv
 • Diem Brown nie żyje!

  Prezenterka MTV, Diem Brown przegrała walkę z rakiem...

 • Katarzyna Sowińska: Nie wiem, czy wrócę do Polski

  - Przede mną ważne decyzje i myślę, że zostaną podjęte w najbliższych miesiącach - mówi Katarzyna Sowińska. Aktorka nie jest pewna, czy wróci do Polski, czy też na stałe zwiąże swoją przyszłość z Los Angeles. Twierdzi, że do Polski wraca zawsze z sentymentem, ale to Kalifornia jest obecnie jej domem.

 • Katarzyna Burzyńska w zaawansowanej ciąży! Który to miesiąc?

  Katarzyna Burzyńska (35 l.), która zasłynęła jako prezenterka stacji MTV, właśnie spodziewa się drugiego dziecka. Gwiazdka pochwaliła się swoim ciążowym brzuszkiem na profilu w mediach społecznościowych.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Będzie rozpinał staniki na czas...

  ......w kolejnym inteligentnym programie stacji MTV!

 • Trzeci sezon "Brzydkich kaczątek" w MTV

  Wraz z premierą kolejnego sezonu "Brzydkich kaczątek" na antenę MTV powraca uwielbiana przez widzów prowadząca programu - Louise Roe.

 • Burzyńska: Prezenterem trzeba się urodzić

  Na czwartkowej imprezie z okazji premiery nowego klipu zespołu Afromental pojawiła się Kasia Burzyńska (MTV Polska). PAP Life rozmawia z prezenterką o jej miłości do muzyki oraz pracy w telewizji.

 • MTV: Setka wybrańców

  Zakończył się pierwszy etap konkursu "MTV Łowi", mającego wyłonić nowego prezentera lub prezenterkę polskiego odziału tej stacji. W czasie castingów w największych miastach Polski, specjalne jury przesłuchało ponad półtora tysiąca kandydatów. Oprócz ciekawych osobowości, na casting przyszli m.in. amatorzy striptizu i broni! Na szczęście pistolet wycelowany w komisję okazał się atrapą.

 • Wojewódzki spędził noc z Sowińską

  Kuba (43 l.) kręci się koło kolejnej dwudziestoparoletniej brunetki. Tym razem jego wybranką jest Katarzyna Sowińska (26 l.), prezenterka MTV. W niedzielny wieczór umówili się na randkę w restauracji, po czym odjechali dokądś samochodem Wojewódzkiego.

 • Plany Dr. No

  W sierpniu ukazał się debiutancki album polskiej grupy Dr. No, zatytułowany "Almost Done". Zespół, którego wokalistką jest znana z MTV prezenterka Karola Kozak, nie poprzestaje na tym i - jak zdradził w rozmowie z INTERIA.PL - szykuje wkrótce trasę koncertową oraz tajemniczą niespodziankę.

Zdjęcia na temat: prezenterki mtv
Wideo na temat: prezenterki mtv
 • Katarzyna Sowińska nie wraca do Polski!

  „Kryminalni” oraz „Królowie śródmieścia”. W serialu telewizji Polsat „Tylko miłość” wystąpiła w roli Katarzyny Tudor. Była też prezenterką programu „Play MTV” na antenie MTV Polska.

 • Dzień z życia blondynki

  Meghan Miles (Elizabeth Banks) pracuje jako prezenterka w lokalnej telewizji. Jej życie wydaje się idealne, ma narzeczonego i walczy o awans. Pewnej nocy Kyle (Oliver Hudson) postanawia ją zostawić dla innej, a konkurentka odbiera stanowisko dziennikarki w krajowej stacji telewizyjnej. Przyjaciółki nakłaniają Meghan na imprezę w klubie, by choć na chwilę zapomniała o kłopotach. Podczas długiego wieczoru kobieta poznaje Gordona (James Marsden). Gdy budzi się w jego mieszkaniu, odsłuchuje na...

 • Klopsiki i inne zjawiska pogodowe

  Wspaniała animacja w 3D dla całej rodziny. Ambitny wynalazca Flint Lockwood to społecznie niedostosowany geniusz mający w swoim dorobku jedne z najbardziej dziwacznych urządzeń, jakie można sobie tylko wyobrazić. Ale chociaż wszystkie jego wynalazki, od butów w sprayu, po tłumacza małpich myśli, okazały się spektakularnymi porażkami powodującymi liczne problemy w miasteczku, Flint za wszelką cenę stara się stworzyć coś, co uszczęśliwi ludzi. Kiedy najnowsza maszyna Flinta, zaprojektowana po...