• Informacje na temat:

  prezenterki polskiego mtv

Artykuły na temat: prezenterki polskiego mtv
 • Brodka została ninją!

  ...zbrodni". Oprócz Brodki, w "Wojowniczych Żółwiach Ninja" widzowie usłyszą także prezenterkę MTV Kasię Burzyńską, Pawła Małaszyńskiego (żółw Leonardo), Mateusza Damięckiego (żółw Donatello), rapera Tede...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Katarzyna Sowińska: Nie wiem, czy wrócę do Polski

  - Przede mną ważne decyzje i myślę, że zostaną podjęte w najbliższych miesiącach - mówi Katarzyna Sowińska. Aktorka nie jest pewna, czy wróci do Polski, czy też na stałe zwiąże swoją przyszłość z Los Angeles. Twierdzi, że do Polski wraca zawsze z sentymentem, ale to Kalifornia jest obecnie jej domem.

 • MTV: Setka wybrańców

  Zakończył się pierwszy etap konkursu "MTV Łowi", mającego wyłonić nowego prezentera lub prezenterkę polskiego odziału tej stacji. W czasie castingów w największych miastach Polski, specjalne jury przesłuchało ponad półtora tysiąca kandydatów. Oprócz ciekawych osobowości, na casting przyszli m.in. amatorzy striptizu i broni! Na szczęście pistolet wycelowany w komisję okazał się atrapą.

 • Plany Dr. No

  W sierpniu ukazał się debiutancki album polskiej grupy Dr. No, zatytułowany "Almost Done". Zespół, którego wokalistką jest znana z MTV prezenterka Karola Kozak, nie poprzestaje na tym i - jak zdradził w rozmowie z INTERIA.PL - szykuje wkrótce trasę koncertową oraz tajemniczą niespodziankę.

 • Z "Na Wspólnej" do MTV

  Adam Fidusiewicz i Marcin Chochlew, znani dotąd głównie z serial u "Na wspólnej" wystąpią w nowym programie MTV, zatytułowanym "Pogromcy rekordów".

 • Płyta bez forów

  Karolina Kozak, niegdyś popularna prezenterka stacji MTV Polska, a później wokalistka formacji Dr. No, udanie zadebiutowała solową płytą.

 • Kim jest April O'Neal?

  Do obsady "Wojowniczych Żółwi Ninja" dołączyła jedna z najpopularniejszych prezenterek MTV - Kasia Burzyńska. Prezenterka przyznaje, była wniebowzięta propozycją zagrania April O'Neal, przyjaciółki Żółwi.

 • "Nie będę się wstydzić"

  Karolina Kozak była dotąd znana przede wszystkim jako prezenterka stacji MTV Polska, a później wokalistka formacji Dr. No. Obecnie wokalistka promuje swój pierwszy solowy, utrzymany w pop-jazzowej(...). No oraz przyczynach odejścia z MTV.

 • "Zwitek różnych emocji"

  Grupa Dr. No została założona przez Marcina Orłowskiego (bas, klawisze, sample) i Michała Orła (klawisze, sample) w końcu 1999 roku. Zadebiutował na antenie Radio stacji utworem "No.4". W połowie 2002 roku Dr.No nawiązał współpracę z wokalistką Karoliną Kozak, znaną prezenterką MTV Polska i wokalistką zespołu Auto da fe. Ich pierwszym wspólnym utworem była piosenka "Free Me", wydana na