• Informacje na temat:

  prezenterki tvp pytanie na śniadanie

Artykuły na temat: prezenterki tvp pytanie na śniadanie
 • Joanna Racewicz wydała oficjalne oświadczenie o swoim odejściu z TVP!

  Joanna Racewicz (44 l.) po 20 latach zakończyła pracę w TVP. Odniosła się w końcu do decyzji stacji o jej zawieszeniu w obowiązkach służbowych.

 • Anna Popek: Żyję w celibacie

  Anna Popek na razie jest singielką, nie zamyka się jednak na nową miłość. Twierdzi, że z mężczyzną, o którym niedawno media pisały jako o jej nowym partnerze, łączą ją wyłącznie koleżeńskie relacje. Obecnie dziennikarka skupia się bowiem na wychowywaniu córek i jak sama mówi, nie rozprasza się niepotrzebnymi rzeczami.

 • "Pisarka" Karolina Korwin-Piotrowska przerwała wywiad. Poczuła się urażona pytaniem?

  ...śniadanie, zaliczałaby wpadkę za wpadką" - napisała Korwin w książce "Sława", nie wiedząc, że to nie Mancewicz, a Zawadzka jest prowadzącą "Pytanie na śniadanie" w TVP. Pytana przez dziennikarza(...) się "ekspertką" Korwin popełniła w niej jednak gafę, którą wytknął jej jeden z portali - chcąc dopiec związanej z TVP Marcelinie Zawadzkiej, Karolina pomyliła osoby i obsmarowała Rozalię Mancewicz...

 • Richardson zastąpi Kammela

  Nową gospodynią teleturnieju "Dzieciaki górą" zostanie Monika Richardson. Popularna prezenterka zastąpi w tej roli Tomasza Kammela, z którym TVP rozwiązała kontrakt.

 • Monika Zamachowska szczerze o swojej następczyni w TVP

  Monika Zamachowska (47 l.) wyjawiła, co sądzi na temat dziennikarki, która ma ją zastąpić w „Pytaniu na śniadanie”.

 • Kurzajewscy w "Pytaniu na śniadanie"

  W czwartek, 5 lutego w porannym programie TVP2 "Pytanie na śniadanie" widzowie zobaczyli po raz pierwszy nową parę prowadzących: Paulinę Smaszcz-Kurzajewską i jej męża, Macieja Kurzajewskiego.

 • Marcelina Zawadzka ma swoje pięć minut w TVP! "Kurski jest nią zachwycony"

  Niedługo po tym, gdy prowadząca program „Pytanie na śniadanie” odebrała statuetkę Telekamery i okrzyknięta została „nadzieją telewizji”, otrzymała kolejną propozycję pracy.  Stało się wówczas jasne(...) pojawiała się na wizji" – mówi "Na Żywo" osoba pracująca na Woronicza.  Zawadzka poprowadzi więc hit stacji, czyli kulinarny show „Bake Off. Ale ciacho!”.  Jedynym problemem idącej jak burza prezenterki...

 • Szulim bez "Pytania na śniadanie"

  Agnieszka Szulim kończy prowadzenie "Pytania na śniadanie" w TVP2 - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. W programie nadal będzie natomiast występował Tomasz Kammel.

 • Monika Zamachowska zostanie w TVP?! Jest komentarz!

  Ostatnio nie milkły plotki na temat kolejnych zwolnień w TVP. Z pracą po 17 latach pożegnał się Michał Olszański (65 l.), którego władze telewizji zwolniły z dnia na dzień.

 • Co dalej z Katarzyną Dowbor?

  Niedawno Katarzyna Dowbor udzieliła wywiadu jednemu z tygodników. Wśród wielu pytań pojawiły się także dociekania o powody odejścia znanej prezenterki z pracy w TVP.

Wideo na temat: prezenterki tvp pytanie na śniadanie
 • Marcelina Zawadzka o TVP: Poprzeczka bardzo wysoko

  Marcelina Zawadzka zaczęła pracę w TVP w październiku 2015 roku. Dołączyła wówczas do ekipy prowadzącej poranny magazyn "Pytanie na śniadanie", zastępując Iwonę Radziszewską. Wiosną tego roku została natomiast współprowadzącą program "Bake Off - Ale ciacho!". Prezenterka nie ukrywa, że jej życie zawodowe staje się coraz bardziej emocjonujące, ale też niesie coraz trudniejsze wyzwania.

 • Bogumiła Wander komentuje "dobrą zmianę" w TVP!

  , jest pierwszą nagrodą w jej życiu. Choć pracowała w TVP przez ponad 30 lat, nie otrzymała wyróżnienia od żadnego z często zmieniających się prezesów. Bogumiła Wander jest zapraszana jako gość do "Pytania na śniadanie", ale nie chciałaby na stałe wrócić do telewizji. Nie zamierza krytykować młodych prowadzących, twierdzi, że zawsze mają szansę na samodoskonalenie. Pomysł na powrót dawnych hitów

 • Dorota Szelągowska

  Dorota Szelągowska już dawno wyszła z cienia swojej matki Katarzyny Grocholi. Dziś jest cenioną osobowością telewizyjną, ale na swój sukces zaczęła pracować już wiele lat temu. W 1998 roku została prowadzącą program Rower Błażeja emitowany w TVP. Następnie wcieliła się w rolę wydawcy, a w kolejnych latach m.in. prowadziła "Pytanie na śniadanie". Obecnie prezenterka kojarzona jest bardziej