• Informacje na temat:

  prezenterzy jedynki

Artykuły na temat: prezenterzy jedynki
 • "Wiadomości" świętują 25. urodziny

  18 listopada 1989 roku miejsce "Dziennika Telewizyjnego" zajęły "Wiadomości", które dziś plasują się na czele rankingu najpopularniejszych programów informacyjnych. To zasługa zespołu dziennikarzy współtworzących serwis Jedynki.

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  Beata Tadla czy Hanna Lis? Marzena Słupkowska czy Agnieszka Cegielska? Kto w tym roku otrzyma Telekamery w kategoriach: prezenter informacji i pogody?

 • Rozrywkowe kulisy Jedynki

  Plotki ze świata filmu, felietony o wydarzeniach w Polsce i zagranicą, relacje z muzycznych i filmowych premier, wywiady z gwiazdami, relacje z planów filmowych - taki właśnie będzie nowy program telewizyjnej Jedynki.

 • Lis w "Temacie dnia"

  2 marca w popołudniowym paśmie TVP1 pojawi się nowy program publicystyczny "Temat dnia", który poprowadzi m.in. Hanna Lis i Piotr Kraśko.

 • Jak promuje się TVP?

  Mimo kryzysu, zwolnień i groźby strajku związkowców, TVP włącza się do walki o promocję jesiennych programów. W niedzielę wieczorem, 30 sierpnia, przed siedzibą Telewizji Polskiej przy Woronicza, zorganizowano koncert z udziałem gwiazd i prezenterów.

 • Gwiazdy seriali zaśpiewają

  W niedzielę, 30 sierpnia o godz. 20.15, przed nowym gmachem Telewizji Polskiej odbędzie się wielki koncert inaugurujący jesienną ramówkę TVP. Wydarzenie będzie transmitowane przez Jedynkę i Dwójkę.

 • Telewizja Polska dla powodzian

  Telewizyjna Jedynka przygotowuje specjalny, świąteczny program dla powodzian z udziałem gwiazd znanych ze szklanego ekranu.

 • 40 lat "Stairway To Heaven": Dzieło kompletne

  40 lat temu ukazał się czwarty studyjny album brytyjskiej formacji Led Zeppelin. To właśnie na płycie opatrzonej czterema symbolami i ochrzczonej przez fanów i dziennikarzy mianem "Czwórki" ("IV") znalazła się najsłynniejsza kompozycja zespołu. Mowa oczywiście o "Stairway To Heaven".

Wideo na temat: prezenterzy jedynki
 • 9

  9

  "9" to emocjonujące połączenie kina akcji i przygody, animowana historia fantasy, będąca rozszerzeniem nominowanej do Oscara krótkometrażówki Shane'a Ackera pod tym samym tytułem. Scenariusz filmu napisała autorka "Strasznego domu" Pamela Pettler, a producentami "9"są mistrzowie gatunku fantasy - Tim Burton ("Sok z żuka", "Edward Nożycoręki", "Planeta małp") i Timur Bekmambetow ("Straż nocna", "Straż dzienna", "Wanted - Ścigani"). W niedalekiej przyszłości wszystkie maszyny świata, zasilane...