• Informacje na temat:

  prezenterzy lat 50

Artykuły na temat: prezenterzy lat 50
 • Choć znamy ich z seriali czy programów telewizyjnych, w rzeczywistości mogliby robić coś zupełnie innego. Sprawdźcie, jakie studia ukończyli znani aktorzy, piosenkarze czy prezenterzy.

 • Znani prezenterzy uniewinnieni

  Znani prezenterzy Jakub W. i Michał F. zostali uniewinnieni w sprawie znieważenia rzecznika Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego Alvina Gajadhura ze względu na przynależność rasową.

 • Kuba Wojewódzki i Michał Figurski uniewinnieni!

  Kuba Wojewódzki (50 l.) i Michał Figurski (41 l.) zostali uniewinnieni od zarzutu znieważenia rzecznika Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego Alvina Gajadhura. Sąd uznał, że satyra rządzi się "innymi prawami".

 • Kara dla radia Eska Rock za obrażanie Ukrainek - prawomocna

  Prawomocna jest już kara 50 tys. zł dla radia Eska Rock za naruszenie ustawy o radiofonii przez obrażanie w 2012 r. Ukrainek w audycji dwóch znanych prezenterów.

 • Wojewódzkiemu grozi do 3 lat więzienia

  Śledztwo w sprawie znieważenia Ukrainek w wypowiedziach radiowych Michała Figurskiego i Kuby Wojewódzkiego wszczęła stołeczna prokuratura. Za znieważenie z powodów narodowościowych grozi do 3 lat więzienia.

 • Jakub W.? O kogo chodzi?

  Prezenterzy Jakub W. i Michał F. są podejrzani o znieważenie w audycji radiowej innych osób z powodów narodowościowych. Chodzi o ich "żarty" z pracujących w Polsce Ukrainek. Podejrzanym grozi do 3 lat więzienia.

 • Już po raz czwarty czytelnicy "Tele Tygodnia" przyznają wyróżnienia dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych. Plebiscyt obejmuje dziesięć kategorii - Informacje, Publicystyka, Prezenterzy, Rozrywka, Talk Show, Teleturnieje/Gry, Aktorka, Aktor, Telekomedie, Seriale . Specjalną statuetkę dla "Najpopularniejszego aktora zagranicznego", otrzyma w tym roku Sophia Loren, która przyjedzie z tej

 • Wielki Test o Polskim Filmie!

  Już dzisiaj, 23 września, o godz. 20.20 w TVP1 odbędzie się Wielki Test Wiedzy o Polskim Filmie. W studiu telewizyjnym na pytania dotyczące historii polskiego filmu odpowiadać będą znani aktorzy, prezenterzy, sportowcy i naukowcy, natomiast przy swoich komputerach rywalizować będą z nimi internauci.

 • Oskarżeni Jakub W. i Michał F.

  Do stołecznego sądu wpłynął akt oskarżenia wobec prezenterów Jakuba W. i Michała F. oskarżonych o znieważenie w audycji radiowej innych osób z powodów narodowościowych. Chodzi o szydzenie z pracujących w Polsce Ukrainek. Podsądnym grozi do 3 lat więzienia.

 • Klubowy maraton w Miami

  Ibiza jest Mekką świata muzyki klubowej w czasie wakacji, natomiast wiosną jego najważniejsze postacie meldują się w Miami, na Florydzie, by wziąć udział w dorocznej Miami Winter Music Conference. Tak będzie i w tym roku, od 6 do 9 marca, choć sama impreza rozrosła się do monstrualnych rozmiarów. Równolegle odbywa się jednak wiele mniejszych imprez towarzyszących, nieraz ciekawszych od samej Konferencji.